Salsa 3 / 3

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  niedziela o 10:00,niedziela o 11:05,niedziela o 12:10
Start:
07 Mar 2021
2021-03-07 10:00:00 CET

Salsa & Rumba - crash course z Oliwią 7.03

Mamy to! Już w niedzielę 7.03 zapraszamy
na intensywny jednodniowy crash course
salsa & rumba na poziomie open.
Zajęcia poprowadzi dla Was fantastyczna 
Oliwia Rylska-SzewczakKurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. UWAGA! Możesz wziąć udział w zajęciach również online w ramach interaktywnej lekcji z dowolnego miejsca :)

UWAGA! Zapisy na listę rezerwową + MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO ZAJĘĆ ONLINE

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/764906951095907

Crash course dla każdego znającego podstawy salsy (on1, on2, contratiempo). Zajęcia prowadzone w rytmice "na 1" oraz w kubańskim "a contratiempo". Elementy rumbowe prowadzone od zera zarówno pod względem technicznym jak i objętością kroków. Na końcu praktyczne zastosowanie podstawowych rumbowych przejść w kubańskiej kombinacji timbowej (timba czyli salsa kubańska łącząca w sobie dosłownie wszystko, nie tylko kubańskie wpływy).

ROZKŁAD
10:00-10:50
11:05-11:55
12:10-13:00

W planie:
-> cuban bodymovement
-> cuban footwork with rumba
-> timba choreo (cuban mix)

Zapisy na zajęcia:
Recepcja Studia Salsa Libre
zapisy@salsalibre.pl 

>CENNIK ZAJĘĆ STACJONARNYCH*:
*Istnieje możliwość zakupu wyłącznie pojedynczego dnia zajęć.
Cena za cały weekend: 90zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 60zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 50zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 30zł

Jak wyliczyć:
40 zł - pojedyncze zajęcia
25 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
25 zł - trzecie zajęcia w ciągu dnia
MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
OK System: pojedyncze zajęcia - dopłata w ramach wykupionego karnetu OK System (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 10zł do zajęć

-> ZAJĘCIA ONLINE 
W zajęciach możesz brać udział także online w ramach interaktywnej lekcji, zarejestruj się tutaj
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Ka2v0yEFT7u1obNpY7l9Vw

Na czym polega różnica między livestreamami a lekcjami interaktywnymi dowiesz się tutaj: https://www.salsalibre.pl/news/392194/salsa-libre-online

Koszt: 20,3 USD (na ten moment ok. 75zł) za 3x50 min.
Na zajęcia online nie obowiązują karty partnerskie.

Za zajęcia online możesz zapłacić również tradycyjnym przelewem:
mBank: 74 1140 2004 0000 3602 7990 4362 
(poprosimy o wpisanie w tytule odpowiedniej daty oraz przesłanie potwierdzenia na zapisy@salsalibre.pl )

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Intensywne kursy weekendowe

Intensywne kursy weekendowe

W naszej ofercie oprócz regularnych kursów w tygodniu znajdziecie intensywne crash coursy weekendowe- 1 poziom w 1 weekend! To świetna opcja na opanowanie podstaw tańca w krótkim czasie, co umożliwi Wam podbijanie imprezowych parkietów już po 1 weekendzie! Dodatkowo dla bardziej zaawansowanych osób przygotowaliśmy crashe tematyczne umożliwiające zgłębienie dotychczasowej wiedzy oraz podwyższenie swoich umiejętności!
Więcej
Bachata poziom P4 - crash course Julia & Piotr 6-7.03

Bachata poziom P4 - crash course Julia & Piotr 6-7.03

Kontynuujemy naukę zmysłowej bachaty na poziomie P4 w ramach crash coursu weekendowego! Zajęcia dedykowane są osobom znającym dobrze postawy. Crash course 6-7.03 poprowadzi dla Was nasz wspaniały team instruktorski Julia Martowicz & Piotr Koziołkiewicz. Jeśli chcesz intensywnie rozwijać się w bachacie to idealne zajęcia dla Ciebie! :) Zapraszamy do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Salsa work your basics z Agnieszką - 6.03

Salsa work your basics z Agnieszką - 6.03

Salser@s, pora na wiosenne porządki w podstawach! Kto już chwilę tańczy ten wie, że regularne odświeżanie wiedzy z zakresu podstaw zawsze popłaca. Praca stóp, bioder, klatki, rąk w krokach podstawowych rozłożona na czynniki pierwsze, wsparta efektywnymi ćwiczeniami to coś, czego możecie się spodziewać na crash coursie Work Your Basics w sobotę 6.03 u Agnieszki. Zajęcia dostępne stacjonarnie i online.
Więcej
Bachata od podstaw z Julią i Piotrem crash course 6-7.03

Bachata od podstaw z Julią i Piotrem crash course 6-7.03

Chcesz nauczyć się wyrażać emocje poprzez taniec? Pragniesz poczuć pasję i zanurzyć się w zmysłowych rytmach bachaty? Jeśli tak to dobrze trafiłeś/aś! Już 6-7.03 zapraszamy na kurs zupełnie od podstaw! Zajęcia poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Julia Martowicz & Piotr Koziołkiewicz. Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dziś!
Więcej
Tiempo y contratiempo z Yuleydi - crash course 6-7.03

Tiempo y contratiempo z Yuleydi - crash course 6-7.03

Salseros! Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe zajęcia weekendowe z naszą fantastyczną Yuleydi Villafuerte. Crash course Tiempo y Contratiempo jest skierowany do wszystkich salseras i salseros, którzy chcą poznać lub poćwiczyć salsę kubańską nie tylko ''na tiempo'' (na czas), ale także ''w synkopie lub contratiempo'' w celu uzyskania wyższej jakości
ruchu i muzykalności podczas wykonywania kroków na parkiecie.
Zapraszamy na crash course 6-7.03 do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Możliwość udziału w zajęciach także ONLINE w ramach interaktywnej lekcji.
Więcej
Afro Cuban Salsa Style z Yuli crash course 6-7.03

Afro Cuban Salsa Style z Yuli crash course 6-7.03

Mamy to! Już 6-7.03 zapraszamy Was na wyjątkowy crash course Afro Cuban Salsa Style z Yuli. Zajęcia na poziomie open level (jako kontynuacja poprzednich edycji, ale będzie powtórka podstaw, więc zapraszamy też nowe osoby) skierowane są do wszystkich tych, którzy pasjonują się Kubą, jej kulturą, bogatą w tradycje muzyczną i taneczną, sięgającą głęboko i czerpiącą z korzeni afrykańskich! Zajęcia dostępne także ONLINE :)
Więcej
Bachata solo od podstaw P1 crash course z Julią 6-7.03

Bachata solo od podstaw P1 crash course z Julią 6-7.03

Ladies mamy coś specjalnie dla Was! Bachata to taniec, gdzie My, kobiety w wyjątkowy sposób możemy użyć swojego sexappealu oraz pokazać jak bardzo jesteśmy zmysłowe.
Już 6-7.03 zapraszamy Was na intensywny crash course weekendowy od podstaw. Zajęcia poprowadzi fantastyczna instruktorka
Julia Martowicz. UWAGA! Możliwość udziału online w ramach interaktywnej lekcji. W kolejny weekend kontynuacja nauki na P2!
Więcej
AFROCUBAN WEEKEND crash course z Oliwią 24-25.04

AFROCUBAN WEEKEND crash course z Oliwią 24-25.04

Amigos! Już 24-25.04 zapraszamy na crash course afrokubański od podstaw na poziomie OPEN. Co, jak kiedy i czym ruszyć aby afrokubańskie ruchy miały sens i działały tak jak trzeba i wtedy kiedy potrzeba. Zajęcia przygotowujące do zastosowania afrokubańskich wpływów w salsie. Crash course poprowadzi dla Was zjawiskowa Oliwia Rylska-Szewczak. Możesz uczestniczyć stacjonarnie lub online w ramach interaktywnej lekcji.
Więcej
LET'S REGGAETON - crash course z Oliwią 20.03

LET'S REGGAETON - crash course z Oliwią 20.03

Amigos! Już w sobotę 20.03 zapraszamy do Salsa Libre na weekendowy crash course LET'S REGGAETON! Jeden dzień zajęć poprowadzi dla Was wystrzałowa i pełna energii Oliwia Rylska-Szewczak. Crash course na poziomie OPEN dla wszystkich chcących podłapać lub wyszlifować mocny kubański bodymovement i reggaetonowy flow. Duża dawka podstaw i szaleństwa! W zajęciach możesz brać udział także online w ramach interaktywnej lekcji.
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa kubańska
ONLINE
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...