SUMMER DREAM CAMP CHORWACJA 2021

SUMMER DREAM CAMP CHORWACJA 2021
Szalony, nieprzewidywalny, pełen samych najlepszych instruktorów i speców od animacji i bezsprzecznie największy polski salsowo-bachatowo-kizombowo-zoukowy event wyjazdowy nad Adriatykiem!!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/349806932775118

Naszym partnerem i touroperatorem wyjazdu jest biuro TAKSIDI, z którym od wielu lat współpracujemy przy organizacji wyjazdów letnich i zimowych.

MIEJSCE:
Mieszkamy na kempingu Perna w miejscowości Orebić! Kemping położony jest nad typową chorwacką kamienistą plażą, posiada beach bar i szkółkę windsurfingową wraz z wypożyczalnią morskich kajaków. Z plaży widać słynną wyspę Korculę do której możecie dostać się promem, boat taxi albo kajakiem. Do naszej dyspozycji są 5 osobowe domki z 2 sypialniami i kuchnia. Są to domki teoretycznie 6 osobowe, ale dla Waszej wygody zrobiliśmy z nich mieszkanka pięcioosobowe. W domkach są: 2 pojedyncze łóżka w jednym pokoju, jedno podwójne w drugim i rozkładane dwuosobowe łóżko w livingu (pokój przejściowy). W każdym domku znajduje się klimatyzacja. Droższe domki mają dwie łazienki. Dajemy też możliwość wykupienia jednego miejsca i cieszenia się miejscem jednoosobowym w pokoju, oraz wykupienia jednego miejsca przez mieszkańców na spółkę, w celu spania w 4 osoby. Za dodatkową opłatą można też wykupić miejsce w domku w sektorze blisko wody czy w pierwszej linii nad sama wodą więcej informacji o wyborze miejsca w domku znajdziecie w naszym formularzu, który otrzymacie po mailowym zapisaniu się na listę. Posiadamy w ofercie 5 domków FIRST ROW i 34 z dwoma łazienkami - kto pierwszy ten lepszy!

DATA:
wyjazd rozpoczyna się na miejscu 4.09 wieczorem i kończy 11.09 rano - jednak jeśli chcesz jechać autokarem to musisz dodać do tego jeden dzień w jedną i drugą stronę na przejazd czyli 3.09-12.09

PROGRAM:
Jak zwykle dobierzemy dla Was:
- najlepszych instruktorów, animatorów i DJów z całej Polski,
- całą masę zajęć
- najmodniejsze style taneczne: (bachata sensual, sensual impro, salsa on 1, salsa on 2, cubana, kizomba, zouk) i wybitnych specjalistów w każdej z tych dziedzin
- rozkład zajęć pozwalający na wspólna integracje i imprezowanie
- codzienne imprezy na kilku parkietach
- masę animacji i atrakcji
- profesjonalnego fotografa, dbającego o dokumentacje foto wszystkich momentów wyjazdu i wszystkich naszych wspólnych nawet najbardziej odjechanych pomysłów
- w planach mnóstwo atrakcji i niespodzianek o których będziemy was regularnie informować nie dając zapomnieć o tym wyjeździe!

INSTRUKTORZY
->SALSA:
- Edyta Czagowiec
- Oliwia Szewczak
- Agnieszka Pawińska
- Ruggiero Palombella
- Tomek Starzyk
- Kuba Kowalczyk
- Łukasz Zawora
->BACHATA:
- Daniel i Monika Rojewscy
- Dominik Sambor i Oliwia Forma
- Maciek Duda i Adriana Drozdowicz
->ZOUK:
- Monika Czogalik-Zielińska i Dominik Zieliński
- Patrycja Wasiak i Piotr Kuniewski
- Patrycja Wiśniewska i Łukasz Słaniewski

ZAJĘCIA:
Jak co roku będziemy się starali ułożyć dla was super oryginalny grafik zajęć, który sprosta potrzebom zarówno osób początkujących (również tych "od zera"), jak i zaawansowanych dla których będziemy mieli specjalną ofertę zajęć!

JEDZONKO:
we własnym zakresie - domki wyposażone są w kuchnie z lodówką i kuchenką, na terenie kempingu mamy mały supermarket.
A w okolicy jest kilka naprawdę dobrych i niedrogich restauracji, a crni rizot będziecie wspominać przez następny rok
Dodatkowo planujemy poprowadzić dla Was warsztaty kulinarne (dodatkowo płatne)

DOJAZD:
- AUTOKAR (w cenie),
- SAMOLOT
śmiało szukajcie połączeń samolotowych do Dubrownika - pomożemy zorganizować transfer
- DOJAZD WŁASNY
wiele osób decyduje się na dojazd samochodem
W przypadku dojazdu innego niż autokar cena cena wynosi wtedy 250zł mniej

CENA:
- 1899zł za pobyt w domku podstawowym ANYA (5osobowy)
Dopłaty do lepszego standardu:
- 100zł za pobyt w domku BIANKA STANDARD z dwoma łazienkami (5osobowy) dostępne 34 domki!
- 150zł za pobyt w domku BIANKA PREMIUM - domek BIANKA w pobliżu linii brzegowej (strefa A), lepiej wyposażony (5 osobowy)

CENA ZAWIERA:
- nocleg w wybranym domku
- przejazd autokarem
- ubezpieczenie w wersji podstawowej (możliwe rozszerzenie)
- wpłatę na fundusz turystyczny
- zajęcia, animacje i imprezy

CENA NIE ZAWIERA:
- wyżywienia (we własnym zakresie)
- Starter Packa – ok 25 EUR/osoba (pakietu, w którym zawierają się opłata rejestracyjna, pościel, ręczniki i sprzątanie końcowe* domku)
- Taksy klimatycznej – ok 10EUR/osoba
- Kaucji zwrotnej za domek – ok 25 EUR/osoba
- Ubezpieczenia sportowego – jeżeli zamierzasz nurkować, pływać na windsurfingu lub kitesurfingu rekomendujemy rozszerzenie naszego ubezpieczenia o pakiet WIND, WIND PLUS lub WIND PREMIUM (szczegóły w formularzu) lub wykupienie innego ubezpieczenia sportowego we własnym zakresie

UBEZPIECZENIE OD REZYGNACJI:
- za dodatkowe 100zł możecie ubezpieczyć się od rezygnacji z wyjazdu. Obejmuje to katalog sytuacji określonych w OWU Turystycznych AXA
- ubezpieczyć można się w ciągu 7 dni od złożenia zapisu

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
1. pisz na [email protected]
2. wypełnij formularz zgłoszeniowy który odeślemy Ci w mailu zwrotnym
3. zrób przelew 750zł zadatku na konto:
DANCE ADVENTURES s.c.
03116022020000000479401813

Zadatek jest bezzwrotny - ale jak zwykle dopuszczamy możliwość jego odsprzedania innej osobie. W takim wypadku prosimy o wysłanie nam maila z informacją, na temat obu osób. W przypadku zarezerwowania miejsca objętego cena promocyjną nowa osoba dopłaca do ceny regularnej (cena promocyjna jest przypisana do osoby). Dopuszczamy zmiany osobowe na naszej liście jedynie do 1.08.2021. Po tym terminie nie dopuszczamy już zamiany i odsprzedaży zadatku. Na pozostałą część wpłaty czekamy do dnia 1.08.2021r. W przypadku wpłaty pełnej kwoty i rezygnacji z wyjazdu po tym terminie do 8 dnia przed terminem wyjazdu zwracamy wpłatę do wysokości zadatku. W przypadku późniejszej rezygnacji potrącamy kwotę w wysokości 95% wartości imprezy i zwracamy jedynie 5% wpłaconej kwoty. Zdajemy sobie sprawę z ciężkiej sytuacji epidemiologicznej i oczywiście w przypadku braku możliwości zrealizowania wyjazdu będziemy zwracać wpłacone kwoty.
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Zouk
Bachata
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...