Zouk 8 / 8

Kurs Zouk w Salsa Libre
Poziom Zaawansowany
Terminy zajęć:  poniedziałek o 20:10,poniedziałek o 21:15
Start:
10 Jan 2022
2022-01-10 20:10:00 CET

Zouk zaawansowany z Łukaszem

Tańczysz zouka na poziomie zaawansowanym? Wpadnij do Salsa Libre szlifować swoje dotychczasowe umiejętności w poniedziałki o 20:10 pod okiem wspaniałego i doświadczonego instruktora Łukasza Słaniewskiego. Te zajęcia to idealna opcja na zdobycie nowej wiedzy, poszerzenie swoich tanecznych horyzontów oraz opanowanie nietypowych zoukowych wariacji! Nie trać czasu i dołącz do tej fantastycznej grupy :)

Zajęcia sprawią, że będziesz lepiej interpretować muzykę i poszerzysz swój repertuar taneczny!

Czego możecie spodziewać się na kursie:
-> trudniejszych sekwencji w pionie na bazie różnych wersji figurek, takich jak: bonus, cambre, hammerlock czy balans,
-> headmovementów oraz ich wariacji: boneca, aeroplane, roasted chicken,
-> ćwiczeń na leading i following,
-> poznania koncepcji musicality w zouku,
-> pracy nad bodymovement i izolacjami.

Zapisy Recepcja Salsa Libre
[email protected] 

Po zajęciach (o 22:15) zapraszamy do doskonalenia umiejętności na zoukowym prakitsie:

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Zouk P-open z Łukaszem - kurs regularny

Zouk P-open z Łukaszem - kurs regularny

Mamy to! Już od 7.10 w każdy czwartek o 18:00 zapraszamy na intensywny (2x50min.) kurs zouka na poziomie P-open. Jego zmysłowy świat pokaże Wam zjawiskowy i doświadczony instruktor Łukasz Słaniewski. Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie trać czasu i zapisz się już dziś :) Widzimy się na parkiecie!
Więcej
Zouk S-open z Łukaszem - regularny kurs

Zouk S-open z Łukaszem - regularny kurs

Zoukeiros! W poniedziałki o 18:00 zapraszamy do na zajęcia (2x50min.) zouka na poziomie S-open. Kurs skierowany jest do wszystkich zoukoholików znających dobrze podstawy zouka brazylijskiego i chcących pogłębić jego tajniki. Zajęcia S-open będą rozwijać Waszą wiedzę w zakresie figur, otworzą Was na nowe wykorzystywanie muzyki, pomogą w zgłębieniu zasad leading & following oraz zachęcą do improwizacji na parkiecie! Kurs poprowadzi niezastąpiony Łukasz Słaniewski. Zapisz się już dziś :)
Więcej
Zouk poziom P4 z Łukaszem

Zouk poziom P4 z Łukaszem

Amigos! W środy zapraszamy do nauki zmysłowego zouka w Salsa Libre w ramach regularnego kursu na poziomie P4! Jego świat pokaże Wam fantastyczny i doświadczony instruktor Łukasz SłaniewskiZajęcia od 18:00 do 19:55 (2x50min.) w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Pamiętaj o wcześniejszym zapisie. Widzimy się na parkiecie!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Zouk
Instruktorzy
Muzyk (perkusista), tancerz, choreograf. Mówiąc krótko – człowiek orkiestra – podkłada głos w reklamach, potrafi jeździć na desce, łyżwach, rolkach, żonglować, stepować, 10 lat trenował sztuki walki (kung-fu wu-shu shaolin quan i kick-boxing), trenuje akrobatykę, pasjami grywa w piłkarzyki, a ostatnio uczy się również… strzelać z łuku. Czasem aż głupio jest zapytać czego nie potrafi, albo czego nie próbował :)
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...