Salsa 1 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom P3
Terminy zajęć:  wtorek o 21:15
Start:
21 Sep 2021
2021-09-21 21:15:00 CEST

Salsa liniowa poziom P3 - Paulina & Michał 21.09

Salseros! Już od 21.09 kontynuujemy naukę salsy liniowej na poziomie P3. Zapraszamy na zajęcia we wtorki o 21:15 do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Paulina Suska i Michał Bedyński to jedni z najbardziej doświadczonych instruktorów Salsa Libre! To właśnie pod ich okiem będziecie zdobywać nowe umiejętności taneczne. Przyjdź i dołącz do wspaniałej grupy! :)

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/1184115842101557/

Zajęcia (50min.) odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.

Pamiętaj, że aby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie :)

Szybkie postępy, super atmosfera gwarantowane!

W tym składzie instruktorskim będziecie się zarówno świetnie bawić, poznacie salsę na najwyższym poziomie, poznacie podstawowe fakty związane z kulturą, z której się wywodzi i już wkrótce ruszycie na salsowe imprezy! Bo taki jest nasz cel :)

Zapisy Recepcja Salsa Libre
[email protected] 

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Instruktor tańca, choreograf oraz DJ. Od dziecka kochał muzykę, grał na akordeonie, pianinie, gitarze.. mówili że ma "słuch absolutny". W 1997 roku zaczął tańczyć taniec towarzyski w klubie Stodoła, który potem porzucił dla Salsy.
Swoją wieloletnią przygodę z tańcem, Paulina rozpoczęła już jako mała dziewczynka w łódzkich zespołach estradowych, dzięki którym stawiała pierwsze kroki na deskach teatrów, m.in. Teatru Wielkiego w Łodzi. Szkoliła się w technikach tańca współczesnego, jazzu, baletu klasycznego, kończąc na tańcu towarzyskim. Salsa i bachata zawróciły jej w głowie, podczas wymiany studenckiej w Portugalii. Od tamtej pory regularnie rozwija swoje umiejętności u najwybitniejszych instruktorów biorąc udział w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tanecznych. 
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...