Bachata 0 / 8

Kurs Bachata w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  piątek o 21:15
Start:
22 Oct 2021
2021-10-22 21:15:00 CEST

Bachata od podstaw P1 - Raydel & Natalia 22.10

Rozpocznij przygodę ze zmysłową bachatą w Salsa Libre! W nowym sezonie przygotowaliśmy dla Was kurs bachaty zupełnie od podstaw. Zajęcia (50min.) w piątki o 21:15 poprowadzi dla Was wystrzałowa para instruktorska
Raydel Zaldivar & Natalia Andres. Nie trać czasu i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj :) Świetna energia, przesympatyczni i doświadczeni instruktorzy, zmysłowy materiał taneczny!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/209271281230155/

Zajęcia 50 min. odbywają się stacjonarnie na Żelaznej 59.

Bachata to muzyka i taniec z Dominikany, który chyba najczęściej obok merengue towarzyszy salsie na imprezach latynoskich i salsotekach. Podstawy bachaty zna każda osoba, która zetknęła się z salsą i innymi tańcami latynoskimi. Wyróżnia się spośród innych karaibskich rodzajów tańca niezwykłą zmysłowością. 

Zapisy Recepcja Salsa Libre
[email protected] 

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
Kursy bachaty od podstaw

Kursy bachaty od podstaw

Marzy Ci się nauka tańca w parze? Podobają Ci się sensualne, romantyczne, płynące tańce? Bachata sensual to hiszpańska wersja gorącego dominikańskiego tańca i idealny wybór dla Ciebie! W Salsa Libre przygotowaliśmy szeroki wybór kursów dla początkujących w wielu dogodnych terminach i godzinach! Rozpocznij swoją przygodę z bachatą już teraz :)
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Bachata
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...