Salsa 8 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom P3
Terminy zajęć:  środa o 18:00,środa o 19:05
Start:
12 Jan 2022
2022-01-12 18:00:00 CET

Salsa nowojorska P3 - kurs regularny Quoc

Salseros! W środy o 18:00 zapraszamy na kurs salsy nowojorskiej na poziomie P3. Zajęcia dedykowany wszystkim, którzy chcą zrobić szybkie postępy, przy tym świetnie się bawiąc :) Kurs poprowadzi wystrzałowy instruktor Quoc Nguyen. Jego zajęcia znane są z najwyższej jakości instruktażu i co za tym idzie szybkich postępów w nauce oraz typowej dla salsy wyluzowanej atmosfery i sporej dawki poczucia humoru. Zapisz się już dziś!

Pamiętaj, że aby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary :) Znajdziesz ją na kursie!

Zapisy Recepcja Salsa Libre
[email protected] 

Zajęcia 2x50min. odbywają się stacjonarnie na Żelaznej 59.

Salsa jest niezwykłym tańcem opartym na równie niezwykłej muzyce. Muzyka ta dojrzewała przez pokolenia żyjących na Karaibach czarnoskórych ludzi. Dzięki synergii najlepszych elementów wielu kultur, afrykańskich instrumentów, hiszpańskiego języka, jazzu, powstał rytm, który przemawia z równą siłą do wszystkich ludzi niezależnie od ich pochodzenia. Właśnie ten rytm sprawia, że we wszystkich niemal zakątkach świata, od Kuby, przez Stany Zjednoczone, kraje Afryki i Europy, aż po Japonię, ludzie chcą tańczyć SALSĘ!!! 

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Jego przygoda z salsą rozpoczęła się zupełnie przypadkowo za namową koleżanki, która potrzebowała partnera na zajęcia. Swoje pierwsze salsowe kroki stawiał w Salsa Libre pod kierownictwem Michała Bedyńskiego oraz Kasi Gąsior. Jak sam twierdzi od tamtej pory salsa stała się jego pasją. Idąc za ciosem, zaczął doskonalić swój warsztat taneczny.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...