Salsa 0 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Zaawansowany
Terminy zajęć:  piątek o 19:05,piątek o 20:10
Start:
08 Oct 2021
2021-10-08 19:05:00 CEST

Salsa Ny Style poziom zaawansowany z Mayerem - kurs regularny 8.10

Salseros! Przygotowaliśmy dla Was solidny plan rozwoju w ramach zajęć salsy nowojorskiej na poziomie zaawansowanym. Intensywne zajęcia (2x50min.) poprowadzi dla Was w piątki o 19:05 doświadczony instruktor Piotr Romanow. Przyjdź do Salsa Libre i ucz się od najlepszych!! Zaczynamy 8.10. Zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj :)

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/281948457070107/

Na kursie skupicie się zarówno nad techniką prowadzenia jak i stylingiem i wyglądem w tańcu, oraz zdobędziecie garść nowych inspiracji - figurkowych i nie tylko!

Zajęcia 2x50min. odbywają się stacjonarnie na Żelaznej 59.

Rozwijaj swojego indywidualnego, tanecznego skilla jednocześnie chłonąc ruchowe inspiracje podczas rozgrzewek footworkowych. Zajęcia z Mayerem to maksymalny rozwój taneczny i maksymalnie dobra zabawa - przyjdź, sprawdź, dołącz :)

Zapraszamy Was również godzinę wcześniej na trening umiejętności solowych w ramach footworku z Mayerem:
https://www.salsalibre.pl/news/295691/mayer-footwork-lab

Zapisy Recepcja Salsa Libre 
[email protected] 

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
Mayer Footwork Lab Unisex open level z Mayerem 8.10

Mayer Footwork Lab Unisex open level z Mayerem 8.10

W każdy piątek od 8.10 o 18:00 zapraszamy na wyjątkowy kurs footwork lab! Są to zajęcia dla: tańczących salsę on2, chcących poczuć się pewniej w tańcu; tańczących salsę on1, chcących zacząć swoją przygodę z tańczeniem na 2 od przygotowania footworkowej bazy; wszystkich, którzy wyżej niż bezduszne powtarzanie kolejnych "figurek" cenią sobie wszechstronny rozwój taneczny. Zajęcia poprowadzi niesamowity Piotr Romanow!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Piotr Romanow (a.k.a. Mayer) jest jednym z najbardziej doświadczonych instruktorów salsy w Polsce. Swoją przygodę z tym tańcem rozpoczął w 2001 r. O jakości jego pracy i uznaniu dla jej efektów może świadczyć fakt, że spora grupa jego niegdysiejszych uczniów prowadzi obecnie własne zajęcia w znanych szkołach salsy w Warszawie.
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...