Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/387570819383529/

Co nowego przygotowaliśmy dla Was w tym sezonie:
 • wielkie imprezowe otwarcie sezonu w sobotę 9.10
  z pokazami naszych grup choreograficznych, instruktorów, gości specjalnych oraz dwoma parkietami: salsa DJ Starzyk  & DJ Mayer oraz bachata DJ SensualExperience!
  Dowiedz się więcej o tej wyjątkowej imprezie
 • sobotnie imprezy Bomba Latina z najlepszą muzyką i tanecznymi atrakcjami - salsa, bachata
  (i również zouk lub kizomba w wybranych terminach). Sprawdź terminy imprez w kalendarzu imprez SL oraz wszystkich warszawskich imprez salsowo-bachatowo-kizombowych i zobacz jak bawiliśmy się na imprezach, które wystartowały pod koniec lata w naszej galerii!
 • kolejne grupy choreograficzne
  dla tych z Was, którzy chcą podnieść swój taniec na jeszcze wyższy poziom
 • cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
  Rozpoczynamy cykl warsztatów mambowych organizowanych we współpracy merytorycznej z Edytą Czagowiec czyli Warsaw Mambo Academy. Zapraszamy na pierwszy z nich już 9. października - warsztaty z Angelo Gioffrè i impreza otwierająca sezon 2021/2022! 8-9.01.2022 odbędą się z kolei warsztaty z gwiazdami bachaty Dario i Sarą! Już wkrótce również informacje o kolejnych eventach bachatowych oraz kubańskich!
  Będzie się działo! Będą tancerze z całej Polski i nie tylko i fantastyczna atmosfera!
 • w znanym Wam fenomenalnym składzie instruktorskim pojawią się też nowe twarze i duety - sprawdźcie nadchodzące w październiku nowe kursy oraz crashe! Witamy na stałe w gronie instruktorów następujące osoby: fantastyczna tancerka i bachatera Klaudia Perdek prowadząca zajęcia z Nikitą Bubnovem, fenomenalna, wszechstronna Edyta Kwaśna z Łukaszem Komorowskim, autentyczna kubańska energia - Raydel Zaldivar Brito z partnerką Natalią Andres, znana w całej Polsce i nie tylko para bachatowa Konrad Ziętek i Daria Dudek oraz świetny warszawski instruktor i tancerz bachaty Dominik Kostrzewski
 • nowy środowy praktis bachatowo-salsowy (2 parkiety!) czyli naturalne ogniwo łączące kursy z prawdziwymi imprezami! Startujemy 22. września po kursach! :)
 • studio w nowym wystroju z fantastycznym klimatem idealnym zarówno podczas kursów jak i imprez, ulepszoną infrastrukturą (łazienki i klimatyzacja)
 • zapraszamy również do zapoznania się z nowym cennikiem funkcjonującym od 4.10
 • wybrane kursy solowe wciąż będą dostępne dla Was w formie online (informacja w newsach kursowych oraz rozkładzie tygodniowym).

Pełną informację o zajęciach znajdziecie w następujących miejscach:
 • w naszej wyszukiwarce kursów (strona SL > zapisz się na kurs): www.salsalibre.pl/kursy
  Tu możesz wybrać poziom kursu (jeśli od podstaw - wybierz P1), rodzaj tańca, dzień a nawet godzinę startu
 • w profilach Waszych ulubionych instruktorów
  (strona SL > O Salsa Libre > Instruktorzy > wybór techniki tańca po prawej stronie)
  Pod informacjami o instruktorze i filmami z jego tańcem znajdziesz tabelkę z wszystkimi kursami tego instruktora.
 • na stronach poświęconych danej formie tańca (strona SL > Formy tańca) - tu jest opis formy tańca, lista instruktorów, rodzaje dostępnych kursów w prawej kolumnie oraz newsy dotyczące nowych kursów na dole strony. 
Dwie świetne lokalizacje - Centrum i Ursynów Zajęcia prowadzimy w 2 lokalizacjach w Warszawie: Żelazna 59 - Centrum oraz Dom Sztuki - Ursynów (Wiolinowa 14 - Metro Ursynów). W każdej z lokalizacji czekają na Was profesjonalne sale taneczne z parkietem, lustrami i wentylacją/klimatyzacją oraz niesamowity taneczny klimat! 

Najlepsza Kadra instruktorska

Tworzymy unikalny zespół najlepszych tancerzy i instruktorów salsy, bachaty, zouka i kizomby. Poza umiejętnościami tanecznymi i dydaktycznymi nasi instruktorzy tworzą również niesamowitą atmosferę na zajęciach! Nie tylko nauczysz się, ale też będziesz się świetnie bawił!
W naszych lokalizacjach codziennie odbywa się kilkanaście zajęć tanecznych (od początkujących do zaawansowanych, specjalistycznych oraz treningów grup choreograficznych) prowadzonych przez najlepszy zespół instruktorski w całej Polsce składający się zarówno z najlepszych polskich tancerzy i zagranicznych gości!

Zróżnicowana intensywność zajęć
 • regularne zajęcia 1h w tygodniu
 • duża ilość kursów dwugodzinnych dla jeszcze lepszych postępów w nauce!
 • Crash Coursy weekendowe na różnych poziomach (ok. 6h w jeden weekend)
Hasta la vista en la pista!
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...