Warsaw Mambo Academy

Mambowe eventy wracają do SL!
Mamy przyjemność zaprezentować Wam tworzoną we współpracy merytorycznej z Edytą Czagowiec serię warsztatów z najlepszymi tancerzami mambo pod nazwą Warsaw Mambo Academy!
Nadchodzące terminy i więcej informacji w rozszerzeniu newsa

Kilka słów na temat projektu od Edyty Czagowiec:

We współpracy z największą szkolą salsy w Warszawie Salsa Libre prezentuję Wam jedyny taki program szkoleniowy. Średnio co 2 miesiące zawita u nas inny zagraniczny artysta, by podzielić sie z Wami swoją wiedzą i zainspirować do dalszego rozwoju.

Każdego z dobranych pedagogów cenię ze względu na ich kreatywność, sposób nauczania, kontakt z ludźmi oraz wiedzę i doświadczenie. Wierzę że w swojej różnorodności dotrą do każdego z was, pokażą wam inny punkt widzenia i rozbudzą w Was pasję, dzięki czemu wspólnie rozbudujemy polskie środowisko salsowe i wyniesiemy je na wyższy poziom.

Każdym warsztatom towarzyszyć będzie huczna impreza z pokazami zaproszonych gości i licznymi niespodziankami.

Dołącz do nas już dziś!

Potwierdzeni artyści na najbliższe edycje:
Szczegółowe informacje o warsztatach już lada moment na naszej stronie www i facebooku!
Warsztaty z Angelo Gioffrè - Warsaw Mambo Academy 9.10

Warsztaty z Angelo Gioffrè - Warsaw Mambo Academy 9.10

Salseros! Zapraszamy na weekendowe warsztaty z wyjątkowym Angelo Gioffrè prosto z Mediolanu! Już w sobotę 9.10 poprowadzi on dla Was zajęcia z podstaw kubańskiego afro czyli niezbędnika każdego salsero oraz atelier choreograficzne, gdzie będziecie mieli okazję z bliska poznać jego autorską fuzję pełną włoskiego szyku. Nie przegap okazji by szkolić się u tego niesamowitego artysty i wzbogacić swoje mambo!
Więcej
Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...