Warsaw Mambo Academy

Mambowe eventy wracają do SL!
Mamy przyjemność zaprezentować Wam tworzoną we współpracy merytorycznejEdytą Czagowiec serię warsztatów z najlepszymi tancerzami mambo pod nazwą Warsaw Mambo Academy!
Nadchodzące terminy i więcej informacji w rozszerzeniu newsa

Kilka słów na temat projektu od Edyty Czagowiec:

We współpracy z największą szkolą salsy w Warszawie Salsa Libre prezentuję Wam jedyny taki program szkoleniowy. Średnio co 2 miesiące zawita u nas inny zagraniczny artysta, by podzielić sie z Wami swoją wiedzą i zainspirować do dalszego rozwoju.

Każdego z dobranych pedagogów cenię ze względu na ich kreatywność, sposób nauczania, kontakt z ludźmi oraz wiedzę i doświadczenie. Wierzę że w swojej różnorodności dotrą do każdego z was, pokażą wam inny punkt widzenia i rozbudzą w Was pasję, dzięki czemu wspólnie rozbudujemy polskie środowisko salsowe i wyniesiemy je na wyższy poziom.

Każdym warsztatom towarzyszyć będzie huczna impreza z pokazami zaproszonych gości i licznymi niespodziankami.

Dołącz do nas już dziś!

Potwierdzeni artyści na najbliższe edycje:
Zobacz jak wyglądały warsztaty z Angelo Gioffrè:
Warsztaty Maykel Fonts 25.06 - Warsaw Mambo Academy

Warsztaty Maykel Fonts 25.06 - Warsaw Mambo Academy

Kochani, mamy ogromny zaszczyt ogłosić, że artystą następnej edycji Warsaw Mambo Academy będzie gwiazda jedyna w swoim rodzaju, nadzwyczajny: Maykel FontsWyznacznik w świecie salsy, performer, choreograf i niesamowity nauczyciel. Jak nikt inny sprawia, by jego uczniowie nauczyli się nie tylko kroków tanecznych, ale przede wszystkim tańczyli z duszą i autentycznością. Przynieście dużo wody i ręczniki, bo Maykel na pewno wyciśnie z Was siódme poty! Po to, byście wyszli z tych zajęć jako zupełnie inni tancerze :) Nie możecie tego przegapić! 
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...