Klau Ladies Team - nabór do grupy choreograficznej 29.06

Ladies! Zapraszamy do dołączenia do wyjątkowego projektu choreograficznego prowadzonego przez jedyną i niepowtarzalną Klaudię Oleksak! Udział w grupie choreograficznej to niezapomniane przeżycie i najlepsza inwestycja w swój rozwój taneczny :) Nabór odbędzie się w środę 29.06 o 18:00 Samym Centrum Wszechświata. Nie czekaj i zgłoś się już dziś! W spotkaniach grupy choreograficznej można brać udział stacjonarnie lub online.

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/1714776815529387/

CEL 
Rozwój taneczny, ruchowy i choreograficzny.

CO TRZEBA?
Chcieć, walczyć, nie poddawać się, słuchać, uczyć się, nie obrażać i nie załamywać.

KTO MOŻE PRZYJŚĆ?
W zasadzie każda. Bo i tak będzie łomot, płacz i zgrzytanie zębami. Jeśli nic nie umiesz i nie nauczysz się przez ten rok - nie wystąpisz, jeśli umiesz - nauczysz się czegoś nowego.

W programie:
Uczestnicząc w projekcie choreograficznym Klau Lejdis Team masz zagwarantowany szeroko rozumiany rozwój ruchowy, taneczny i choreograficzny ale nie tylko. Podczas zajęć skupiamy się na rozgrzewce czerpiąc inspirację z różnych form pracy z ciałem od zwykłej rozgrzewki tanecznej przez trening funkcjonalny, siłowy, elementy jogi i pilatesu... Pracujemy nad choreografiami w różnych stylach tanecznych - salsa, mambo, elementy tańca współczesnego, afro, które później prezentujemy na scenie :)

"Ważnym elementem tego projektu jest umiejętność pracy w grupie, nauka odpowiedzialności nie tylko za siebie, ale za resztę grupy, wsparcie, pomoc i poczucie przynależności do grupy, która daje poczucie wspólnoty i jedności a nie rywalizacji lub zawiści” - tak o projekcie wypowiada się jego autorka Klaudia Oleksak

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ?
Spotykamy się raz w tygodniu w środy o 18:00 (2h zajęć).

UWAGA! Zajęcia odbywają się w poniższej lokalizacji:
Samo Centrum Wszechświata
ul. Chłodna 29

CENNIK ZAJĘĆ CHOREOGRAFICZNYCH*
*Zajęcia mają charakter choreograficzny - nie obowiązują na nie karty partnerskie oraz karnet open Salsa Libre.

NABÓR 29.06 (wyłącznie w formie stacjonarnej)
18:00-20:00

KOSZT NABORU
80zł (2h) - warunkiem uczestnictwa jest opłacenie naboru przelewem przed zajęciami (poprzez poniższy link). Nie ma możliwości płatności na miejscu.

Do zapisu i płatności za nabór prowadzi ten link (wymaga logowania lub rejestracji):
https://bit.ly/38BC0Rd

Udział w grupie choreograficznej ma charakter członkostwa. Regulamin znajdziesz tutaj: https://www.salsalibre.pl/regulamin-czlonkostwa 

Płatność odbywa się z góry za miesiąc i wynosi 280zł.

Należy realizować ją poprzez stronę: https://app.salsalibre.pl/
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Afro
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...