Urban Kiz 0 / 8

Kurs Urban Kiz w Salsa Libre
Poziom P1
Terminy zajęć:  wtorek o 22:15
Start:
05 Oct 2021
2021-10-05 22:15:00 CEST

Urban Kiz od podstaw P1 - Maciek & Sylwia 5.10

Amigos! Już we wtorek 5.10 zapraszamy na pierwsze zajęcia urban kiz na poziomie P1. Zajęcia będą odbywać się regularnie co wtorek o godzinie 22:15. Poprowadzą je dla Was zjawiskowi instruktorzy Maciek Krzemiński Sylwia Kizombie. Nie musisz tańczyć czegokolwiek. Wszystkiego Cię nauczymy, partnerkę/partnera też Ci znajdziemy. Nie trać czasu i zapisz się już dziś! :)

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/227446456063462

Urban Kiz jest stylem tanecznym wywodzącym się z kizomby, powstałym we Francji. Jest to taniec w parach. Oficjalnie twórcami tego stylu są Moun, Enah i Curtis. Cechami szczególnymi Urban kizu są m.in. bogaty styling, intensywne zmiany tempa oraz poruszanie się po liniach/kątach 90 stopni. W Urban kizie powszechnie wykorzystywane są elementy innych tańców jak tango, zouk, elementy poppingu czy hip hopu. Daje on ogromną przestrzeń do rozwoju. Ta dowolność pozostawia ogromną przestrzeń do eksploracji zasad biomechaniki ciała oraz ekspresji.

Na zajęciach popracujesz nad:
- techniką podstawowych elementów wykorzystywanych w urban kizie
- elementami musicality - stylingiem w urban kizie
- zrozumiesz podstawy biomechaniki ciała w tańcu w parze
- zrozumiesz podstawy połączenia z partnerką/partnerem w tańcu

Zapisy na zajęcia
Recepcja Studia Salsa Libre
[email protected] 

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Big Bang - nowy sezon 2021/22 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Obok tego co najlepsze w poprzednich sezonach czyli przede wszystkim wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawego grafiku zajęć oraz wyśmienitej lokalizacji przedstawiamy Wam: środowy practis, sobotnie imprezy, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Kizomba
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...