Kursy salsy liniowej od podstaw

Marzy Ci się nauka tańca w parze? Lubisz latynoskie rytmy? Szukasz idealnego połączenia latynoskiej energii z subtelnością i elegancją? Zapisz się na zajęcia z salsy liniowej! Różne terminy, różne godziny - bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie! Nie czekaj, wybierz swój kurs i zapisz się już dzisiaj :)

Startujące kursy regularne: 

LOKALIZACJA ŻELAZNA 59

Cennik zajęć znajdziesz tutaj: https://www.salsalibre.pl/cennik

Zapisy na zajęcia

Recepcja Studia Salsa Libre 
Salsa nowojorska od podstaw P1 Kamila & Tomek 03.11

Salsa nowojorska od podstaw P1 Kamila & Tomek 03.11

Marzy Ci się nauka tańca w parze? Lubisz latynoskie rytmy? Szukasz idealnego połączenia latynoskiej energii z subtelnością i elegancją? Zapisz się na zajęcia z salsy liniowej! Zapraszamy już od czwartku 03.11 na intensywny (2x60min.) kurs salsy nowojorskiej od podstaw. Zajęcia o 20:10 poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Kamila Zimnowodzka & Tomek Starzyk. Nie musisz zapisywać się w parze. Swoją taneczną połówkę znajdziesz na parkiecie! :)
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 Paulina & Michał na Solcu 25.10

Salsa nowojorska od podstaw P1 Paulina & Michał na Solcu 25.10

Chcesz opanować podstawy salsy i ruszyć na podbój imprezowych parkietów? Mamy coś dla Ciebie! Już od wtorku 25.10 zapraszamy na regularny kurs salsy nowojorskiej od podstaw. Zajęcia o 18:35 poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Paulina Suska & Michał Bedyński. Kurs odbywa się w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Pamiętaj, żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie! Zarezerwuj miejsce już dziś i dołącz do wspaniałej grupy :)
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 na Solcu - Kasia & Mayer 17.10

Salsa nowojorska od podstaw P1 na Solcu - Kasia & Mayer 17.10

Amigos! Zapraszamy do rozpoczęcia tanecznej przygody z salsą nowojorską. Już od poniedziałku 17.10 intensywny kurs (2x60min.) o 20:45 poprowadzi para specjalistów w tym temacie Kasia Lorkowska & Piotr Romanow. Zajęcia odbywają się w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Pamiętaj, żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie :) Przyjdź i poczuj niesamowity klimat salsy!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...