Kursy bachaty od podstaw

Marzy Ci się nauka tańca w parze? Podobają Ci się sensualne, romantyczne, płynące tańce? Bachata sensual to hiszpańska wersja gorącego dominikańskiego tańca i idealny wybór dla Ciebie! W Salsa Libre przygotowaliśmy szeroki wybór kursów dla początkujących w wielu dogodnych terminach i godzinach! Rozpocznij swoją przygodę z bachatą już teraz :)

Startujące crash coursy: 

Startujące kursy regularne:

LOKALIZACJA ŻELAZNA 59


LOKALIZACJA SOLEC 38

Zapisy na zajęcia 
Recepcja Studia Salsa Libre 
Bachata od podstaw P1 na Solcu Daria & Piotr - kurs regularny 12.10

Bachata od podstaw P1 na Solcu Daria & Piotr - kurs regularny 12.10

Chcesz nauczyć się tańczyć bachatę? Mamy coś dla Ciebie! Już od środy 12.10 zapraszamy na regularne zajęcia (2x55min.) od podstaw o 20:45 w lokalizacji Solec 38. Kurs poprowadzą wystrzałowi instruktorzy Daria Dudek & Piotr Koziołkiewicz. Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane! Nie ma konieczności zapisywania się w parze! Na zajęciach znajdziesz swoją drugą taneczną połówkę :)
Więcej
Bachata od podstaw P1 - kurs regularny z Agą i Piotrem 03.02

Bachata od podstaw P1 - kurs regularny z Agą i Piotrem 03.02

Rozpoczynamy naukę zmysłowej bachaty w Salsa Libre! Intensywne zajęcia (2x50min.) poprowadzą wspaniali i sympatyczni instruktorzy Agnieszka Pawińska & Piotr Koziołkiewicz. Zapraszamy w czwartki o 20:10 do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Startujemy 03.02! Pamiętaj, że nie musisz zapisywać się w parze. Swoją drugą taneczną połówkę znajdziesz na parkiecie :)
Więcej
Bachata od podstaw - Agnieszka & Piotr 10.01

Bachata od podstaw - Agnieszka & Piotr 10.01

Chcesz nauczyć się wyrażać emocje poprzez taniec? Pragniesz poczuć pasję i zanurzyć się w zmysłowych rytmach bachaty? Jeśli tak to dobrze trafiłeś/aś! Zapraszamy w poniedziałki o 21:15 na kurs bachaty zupełnie od podstaw. Zajęcia od 10.01 poprowadzą fantastyczni instruktorzy Agnieszka Pawińska Piotr Koziołkiewicz. Nie czekaj i zapisz się już dziś :) 
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Bachata
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...