Bachata 0 / 6

Kurs Bachata w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  sobota o 16:30,sobota o 17:35,sobota o 18:40,niedziela o 16:30,niedziela o 17:35,niedziela o 18:40
Start:
04 Dec 2021
2021-12-04 16:30:00 CET

Bachata S-open Empatia i Emocje - crash course Ania i Piotr 4-5.12

Dotyk, bliskość drugiej osoby i otaczająca Nas muzyka - to wszystko powoduje, że emocje rosną... Jak je w tańcu przeżywać? Co zrobić żeby obie strony odczuwały przyjemny dreszcz? Czy da się to zbudować i tego nauczyć?! Przekonajmy się! Już w weekend 4-5 grudnia wyjątkowy crash course, który po raz pierwszy poprowadzą dla Was Ania Orlińska Piotr Koziołkiewicz. Zajęcia realizowane będą na poziomie S-open. Do zobaczenia na parkiecie!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/421635066088236

Na zajęciach skoncentrujemy się na tym jak zwiększyć komfort tańca i sprawić by każdy spotkanie na parkiecie było wyjątkowe! Podczas crash coursu podpowiemy jak stworzyć "magię" przy każdym typie muzyki bachatowej. Wyjaśnimy co buduje napięcie, a co pomaga je rozładować. Dodatkowy nacisk położymy na empatyczne prowadzanie i nacechowane zaufaniem podążanie. A wszystko to w ciepłej, mikołajkowej atmosferze :) Widzimy się w Salsa Libre!

Zajęcia stacjonarne (3x 50 min, sob + nd) odbywają się w naszej centralnej lokalizacji na Żelaznej 59. 

Zapisy na zajęcia stacjonarne
Recepcja Studia Salsa Libre

ROZKŁAD
16:30-17:20
17:35-18:25
18:40-19:30

CENNIK ZAJĘĆ*:
*Istnieje możliwość zakupu całego weekendu lub pojedynczego dnia zajęć.
Cena za cały weekend: 210zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 140zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 120zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 30zł

Jak wyliczyć:
45 zł - pojedyncze zajęcia
30 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
30 zł - trzecie zajęcia w ciągu dnia
MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
OK System: pojedyncze zajęcia - dopłata w ramach wykupionego karnetu OK System (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 5zł do zajęć

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Bachata - relaks w tańcu crash course P-open Ania & Piotr 4-5.12

Bachata - relaks w tańcu crash course P-open Ania & Piotr 4-5.12

„Wszystko robisz super, tylko... Rozluźnij się” – brzmi znajomo? Figurka wchodzi, ale mięśnie spięte i trudno cieszyć się rezultatem... Wiesz co: każdy z nas tam był! Piotr zjeździł pół Europy, żeby znaleźć rozwiązanie i nauczyć się zrelaksować w bachacie. Dobra wiadomość jest taka, że rozwiązanie istnieje i z chęcią się nim podzieli razem z Anią w ramach weekendowego crash coursu bachata - relaks w tańcu P-open już 4-5.12. Nie czekaj i zapisz się już dziś :)
Więcej
Intensywne kursy weekendowe

Intensywne kursy weekendowe

W naszej ofercie oprócz regularnych kursów w tygodniu znajdziecie intensywne crash coursy weekendowe- 1 poziom w 1 weekend! To świetna opcja na opanowanie podstaw tańca w krótkim czasie, co umożliwi Wam podbijanie imprezowych parkietów już po 1 weekendzie! Dodatkowo dla bardziej zaawansowanych osób przygotowaliśmy crashe tematyczne umożliwiające zgłębienie dotychczasowej wiedzy oraz podwyższenie swoich umiejętności!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Bachata
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...