Bachata Choreo Sensual & Dynamic Women by Adriana - dodatkowy nabór 9.02 i 16.02

Ladies! Nasza fantastyczna Adriana Drozdowicz przygotowała dla Was coś wyjątkowego! Bachata Choreo Sensual & Dynamic Women by Adriana to bachatowy projekt choreograficzny skierowany do kobiet, dla których zajęcia regularne to za mało i mają za swój cel rozwijać się na kilku płaszczyznach jednocześnie. Przyjdź na dodatkowy nabór do grupy (w środę 09.02 lub 16.02 w Samym Centrum Wszechświata) i spróbuj swoich sił :)

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/259365716303435

Ladies! Podczas zajęć będziecie mogły rozwijać się na wielu płaszczyznach:
- fizycznej: nauka stylu bachaty, bachaty sensual oraz fusion, charakterystyczny bodymovement dla bachaty, izolacje wykorzystywane w tym stylu i nie tylko, koordynacja, której tak bardzo nam często brakuje w każdym stylu, sprawne ciało (taak nie będziemy tylko tańczyć ale również wzmacniać mięśnie co skutkuje ładniejszą sylwetką), uplastycznienie czyli powiększanie swoich zakresów i zadbanie o rozluźnienie mięśni po zajęciach)

-mentalnej: miłości do tańca i ruchu, miłości do siebie i swojego cudownego ciała, które daje nam taka możliwość jaka jest taniec, zwiększenie pewności siebie w tańcu, stawianie pewnie kroków co skutkuje na wasze życie codzienne, praca w grupie kobiet, która jak nic innego dała mi osobiście dużo siły w życiu, bycie w teamie który się nawzajem wspiera i ma wspólny cel.

Oraz występować w przyszłości na dużych festiwalach, eventach, imprezach. Za takim pokazem stoi bardzo dużo umiejętności, które warto nabyć: praca ze stresem, pokazanie siebie większej publice, pokazanie siebie, swojego wnętrza innym, tak by uwierzyli w tą prawdę.

Ladies, jeżeli lubicie mój styl nie tylko tańca ale i pracy, albo nie miałyśmy jeszcze okazji się wspólnie rozwijać to zapraszam na mój autorski projekt Bachata Choreo, który skierowany jest głównie na dwa moje ulubione aspekty taneczne czyli sensual oraz dynamika.

Dlaczego? Bo sensual to dla mnie subtelność i miłość do wszystkiego co robimy, a dynamika to siła, której to my jako kobiety mamy olbrzymie pokłady.

Spotykamy się w środy w godz. 20:00-22:00 oraz w wybrane weekendy ale dopiero po uzgodnieniu z Wami, które będą tworzyły tą grupę. Zastanawiasz się czy dasz radę, czy to dla Ciebie? Wróć do opisu na początku - wystarczyło, że masz cel, resztę osiągniemy wspólnie :)

ZAJĘCIA GRUPY CHOREOGRAFICZNEJ - SZCZEGÓŁY

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ?
Spotykamy się raz w tygodniu w środy o 20:00 (2h zajęć).

UWAGA! Zajęcia odbywają się w poniższej lokalizacji:
Samo Centrum Wszechświata
ul. Chłodna 29 (wejście od ul. Żelaznej)

Zapisy:
[email protected] 

NABÓR DO GRUPY (2 terminy)
-> 09.02 20:00-22:00
-> 16.02 20:00-22:00

CENNIK NABORU*
75zł za 2h
UWAGA! Konieczne opłacenie naboru z góry przelewem i przesłanie potwierdzenia (wraz z datą naboru) na 
[email protected] 
Uwaga! Zajęcia mają charakter warsztatowy, choreograficzny -  nie obowiązują na nie karty partnerskie oraz karnet open Salsa Libre

CENNIK ZAJĘĆ CHOREOGRAFICZNYCH*
Uwaga! Zajęcia mają charakter warsztatowy, choreograficzny -  nie obowiązują na nie karty partnerskie oraz karnet open Salsa Libre

Płatność za 4 zajęciowy cykl (4 spotkania po 2h) 280zł.
Zajęcia weekendowe płatne dodatkowo proporcjonalnie do ilości godzin.

Przelewy za zajęcia choreograficzne należy wykonywać na poniższy nr konta:  
Salsa Libre sp zoo. 74 1140 2004 0000 3602 7990 4362
SPRAWDŹ KURSY:
Bachata
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...