Izolacje 0 / 4

Kurs Izolacje w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  sobota o 16:30,sobota o 17:30,niedziela o 16:30,niedziela o 17:30
Start:
01 Oct 2022
2022-10-01 16:30:00 CEST

Bodymovement & izolacje - crash course weekendowy z Agą 01-02.10

Amigos! Już w weekend 01-02.10 zapraszamy na weekendowy crash course izolacje & bodymovement z fantastyczną Agnieszką Pawińską! Izolacje i bodymovement to niezbędny element każdego tańca - niezależnie czy tańczysz salsę, bachatę czy zouka, umiejętności zdobyte na tych zajęciach na pewno Ci się przydadzą! Nie czekaj i zapisz się na zajęcia już dziś :)

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/659286489125164

ROZKŁAD
16:30-17:25
17:30-18:25

Jeśli interesuje Cię:
-> poszerzanie zakresów ruchowych całego ciała,
-> rozwijanie kontroli nad jego poszczególnymi częściami,
-> wypracowanie płynnych przejść i połączeń ruchowych

To zajęcia dla Ciebie! Rozwiń się oraz dowiedz się jak poprawnie i świadomie wykonywać ćwiczenia, które pojawiają się na Twoich regularnych zajęciach tak, aby wykonywać je efektywnie i aby Twój rozwój nie ustawał! :)

Zapisy na crash coursy
Recepcja Salsa Libre
[email protected] 

CENNIK*:
*Istnieje możliwość zakupu całego weekendu lub pojedynczego dnia zajęć.
Cena za cały weekend: 150zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 80zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 60zł
Dla posiadaczy karty Medicover Sport 80zł
Dla posiadaczy PZU Sport 80zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 20zł

Jak wyliczyć:
45 zł - pojedyncze zajęcia
30 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Medicover Sport: pojedyncze zajęcia - dopłata 10zł (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
PZU Sport: pojedyncze zajęcia - dopłata 10zł (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 5zł do zajęć

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Salsa cubana solo P-open unisex - crash course z Bartkiem 02.10

Salsa cubana solo P-open unisex - crash course z Bartkiem 02.10

W niedzielę 02.10 przenieś się z nami w egzotyczny, karaibski klimat - poczuj salsę na crash coursie salsy cubany solo! Taniec solo pozwala na gruntowną pracę nad techniką - krokami, obrotami a także koordynacją ruchów. Crash course, który poprowadzi wspaniały Bartek Tabiś z pewnością pozwoli  Ci nabrać większej pewności siebie i odwagi w ruchach, co tylko pozwoli Wam płynnie przejść do tańczenia salsy w parze. Nie czekaj i zapisz się już dziś :)
Więcej
Salsa Ny Style P-open crash course Aga & Rami 01-02.10

Salsa Ny Style P-open crash course Aga & Rami 01-02.10

Hola! Masz już solidne podstawy? Pora je trochę pokolorować! Agnieszka Rami 01-02.10 zapraszają na wyjątkowy crash course na poziomie P-open, na którym dowiecie się jak zdobyte umiejętności wykorzystać na imprezie, jak zacząć się nimi na prawdę bawić oraz jak okrasić kroki i figury szczyptą własnego stylu i osobowości! Zapraszamy gorąco wszystkich, którzy ukończyli poziom P3 :)
Więcej
Bachata poziom P3 - crash course z Weroniką i Kubą 01-02.10

Bachata poziom P3 - crash course z Weroniką i Kubą 01-02.10

Bachateros, mamy to! Już 01-02.10 zapraszamy do nauki bachaty na poziomie P3 w ramach crash coursu weekendowego. Jeśli znasz podstawy i chcesz zdobywać nowe umiejętności to idealny wybór dla Ciebie! Zajęcia we wspaniałym składzie instruktorskim: Weronika Gronowska Kuba Nowak. Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
Intensywne kursy weekendowe

Intensywne kursy weekendowe

W naszej ofercie oprócz regularnych kursów w tygodniu znajdziecie intensywne crash coursy weekendowe- 1 poziom w 1 weekend! To świetna opcja na opanowanie podstaw tańca w krótkim czasie, co umożliwi Wam podbijanie imprezowych parkietów już po 1 weekendzie! Dodatkowo dla bardziej zaawansowanych osób przygotowaliśmy crashe tematyczne umożliwiające zgłębienie dotychczasowej wiedzy oraz podwyższenie swoich umiejętności!
Więcej
Rytmika ze Starzykiem crash course 02.10

Rytmika ze Starzykiem crash course 02.10

Hola! W niedzielę 02.10 zapraszamy Was do Salsa Libre na crash course rytmiczny - dla wszystkich niezależnie od stylu i poziomu zaawansowania w tańcu. W ramach zajęć omówimy i przećwiczymy podstawowe podziały rytmiczne, na których zbudowane są Wasze ulubione style. Popracujemy nad poczuciem time'u oraz rozwiniemy naszą koordynację. Crash course poprowadzi niezastąpiony Tomek Starzyk. Zarezerwuj miejsce na kursie już dziś!
Więcej
Salsa footwork drill - crash course ze Starzykiem 01.10

Salsa footwork drill - crash course ze Starzykiem 01.10

Starzyk. Człowiek - salsa. Człowiek - muzyka. Człowiek - footwork. Podczas jego zajęć: złapiesz flow, otworzysz się na muzykę, jak nigdy dotąd i spojrzysz na salsę z zupełnie nowej perspektywy. Już w sobotę 01.10 zapraszamy na crash course salsa footwork drill. Podczas zajęć popracujecie nad swoim footworkiem. Kurs w formie intensywnego treningu. Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i zapisz się na zajęcia już dziś!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Bachata
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...