Afro 8 / 8

Kurs Afro w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  wtorek o 19:05
Start:
29 Mar 2022
2022-03-29 19:05:00 CEST

Timba & afrocuban z Rogerem - kurs regularny od 29.03

Amigos! Prezentujemy Wam nowy kurs, który na stałe zagości w naszym grafiku. Niezastąpiony Ruggiero 'Roger' Palombella od wtorku 29.03 o 19:05 zaprasza na zajęcia timba & afrocuban open level. Jeśli chcesz podnieść poziom swojej salsy, popracować nad bodymovementem i techniką, aby lepiej poruszać się w kubańskich rytmach a także poznać kilka trików z zakresu timby - ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Zdobędziesz dzięki niemu nową wiedzę i przydatne wskazówki do wykorzystania na parkiecie.

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/1893856074335696/ 

Jak będzie wyglądał kurs?
W każdym tygodniu program zajęć będzie dotykał innego tematu z zakresu świata tańców kubańskich. Poznamy różne elementy, które postaramy się wykorzystać w naszej salsie.

Zagadnienia, które zostaną poruszone podczas kursu to: salsa, timba, bodymovement i kubański ruch, rumba (guaguanco, columbia, yambu, jiribilla, mimetica itp.), afro (yoruba, palo, arara, abakua), son, chachacha, tańce folklorystyczne. 

Zajęcia z Rogerem umożliwią Ci szeroki rozwój taneczny. Nie czekaj i zapisz się już dziś!

Do zobaczenia na parkiecie! :)

Zapisy na zajęcia
Recepcja Salsa Libre
[email protected] 

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Salsa fusion footwork S z Agnieszką - kurs regularny

Salsa fusion footwork S z Agnieszką - kurs regularny

[email protected]! Już od 15 marca w każdy wtorek o 18:00 czeka Was świetny salsowy trening. Nowe zajęcia z footworku z Agnieszką wskakują do grafiku! Zapraszamy wszystkich średnio zaawansowanych [email protected] (P4+)! Nie ma znaczenia czy na co dzień tańczycie cubanę czy mambo on2 - w ramach salsy fusion będziemy eksplorować i mieszać elementy obu styli, co będzie jednym z narzędzi rozwoju techniki, rytmiki, muzykalności i kreatywności. Zapisy rozpoczęte!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa kubańska
Afro
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...