Afro 1 / 8

Kurs Afro w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  wtorek o 19:05
Start:
29 Nov 2022
2022-11-29 19:05:00 CET

Timba & afrocuban z Rogerem - kurs regularny

Amigos! Prezentujemy Wam kurs, który na stałe zagości w naszym grafiku. Niezastąpiony Ruggiero 'Roger' Palombella we wtorki o 19:05 zaprasza na zajęcia timba & afrocuban open level. Jeśli chcesz podnieść poziom swojej salsy, popracować nad bodymovementem i techniką, aby lepiej poruszać się w kubańskich rytmach a także poznać kilka trików z zakresu timby - ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Zdobędziesz dzięki niemu nową wiedzę i przydatne wskazówki do wykorzystania na parkiecie.

Jak będzie wyglądał kurs?
W każdym tygodniu program zajęć będzie dotykał innego tematu z zakresu świata tańców kubańskich. Poznamy różne elementy, które postaramy się wykorzystać w naszej salsie.

Zagadnienia, które zostaną poruszone podczas kursu to: salsa, timba, bodymovement i kubański ruch, rumba (guaguanco, columbia, yambu, jiribilla, mimetica itp.), afro (yoruba, palo, arara, abakua), son, chachacha, tańce folklorystyczne. 

Zajęcia z Rogerem umożliwią Ci szeroki rozwój taneczny. Nie czekaj i zapisz się już dziś!

Do zobaczenia na parkiecie! :)

Zapisy na zajęcia
Recepcja Salsa Libre
[email protected] 

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Przed nami zajęcia wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawy grafik kursów w wyśmienitej lokalizacji, środowy practis, sobotnie imprezy Bomba Latina, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa kubańska
Afro
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...