Son 0 / 6

Kurs Son w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  sobota o 13:15,sobota o 14:15,sobota o 15:15,niedziela o 13:15,niedziela o 14:15,niedziela o 15:15
Start:
09 Jul 2022
2022-07-09 13:15:00 CEST

Son crash course - Izabela & Fernando Torres 09-10.07

Salseros! Mamy dla Was fantastyczną wiadomość :) Już w weekend 09-10.07 parkiet w Salsa Libre przejmą Izabela Torres oraz Fernando Torres - instruktorzy Torres Art. Poprowadzą oni dla Was wyjątkowy crash course son cubano na poziomie open (zajęcia przeznaczone i bardzo przydatne dla wszystkich tańczących salsę kubańską). Gościem specjalnym, który podczas crash coursu zagra dla Was na żywo będzie Jose Torres. Dodatkowo Iza i Jose poprowadzą dla Was specjalny wykład przed sobotnią imprezą Bomba Latina na temat historii salsy/sonu. Nie możesz tego przegapić!!! Zapowiada się masa fantastycznych atrakcji :)

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/350989727129842/

SON – jeden z najpiękniejszych i bardzo sentymentalnych tańców świata i podobnie jak rumba uznane za niematerialne dobro narodowe Kuby. To od niego pochodzi uwielbiana na świecie Salsa. Son tradycjonalny dystyngowany, elegancki uczy techniki izolacji, doskonałego prowadzenia, wzbogaca nasz styl tańczenia salsy, wprowadza głębiej w świat rytmiki i niezwykle ważnego zagadnienia „clave”.

W planie crash coursu:
-> Baza techniki Son Cubano solo panie i panowie, charakterystyczne kroki i technika ich wykonania
-> Baza techniki praca w parach podstawowe krok, figury
-> Sekwencja Son w parach na bazie poznanej techniki, kroków, figur; zagadnienie „tornillo”

Prosimy w ramach możliwości o akcesoria na zajęcia:
- panie: strój „niesportowy” raczej spódniczka, sukienka, lekki but mile widziany obcas choć najniższy lub baletka, wachlarz
- panowie: strój „niesportowy”, spodnie koszula, buty taneczne męskie lub zwykłe jak do spodni

Para Iza i Fernando to niezwykle precyzyjni, przywiązujący dużą wagę do techniki  nauczyciele, znani ze swojej energii i ogromnej pasji do nauczania i dzielenia się kulturą Kuby. Zapraszamy :)

ROZKŁAD CRASH COURSU (zajęcia sobota i niedziela 3x55min.)
  • 13:15-14:10
    14:15-15:10
    15:20-16:15
*Mamy przyjemność poinformować i zaprosić osoby tańczące son iż w dniu 09.07 w godzinach 15:20-16:15 odbędzie się lekcja SON z udziałem muzyka Jose Torres i tą część crash coursu kursanci będą mieli przy typowych i charakterystycznych dla son instrumentach – tres, bongosy, marakasy, bas i oczywiście „clave”
Dzięki tej możliwości znacznie łatwiej przyjdzie tańczącym zrozumieć jak odnaleźć „raz” a raczej dominujące w son 4 i 8 do którego tańczą tzw a contra tiempo. 
Cała sekcja rytmiczna będzie we władaniu znanego kubańskiego muzyka JOSE TORRES od wielu lat obecnego na polskiej scenie i prowadzącego od 2002 swoje różne składy zespołów wykonujących muzykę kubańską.

Amigos! Uzupełnieniem crash coursu będzie wykład o historii sonu/salsy, który poprowadzą dla Was Izabela Torres & Jose Torres w sobotę 09.07 od 20:30 do 22:00.
Więcej: https://www.salsalibre.pl/news/508873/wyklad-o-historii-sonusalsy-jose-torres-izabela-torres

Crash coursowi oraz wykładowi towarzyszyć będzie nasza sobotnia impreza Bomba Latina, na której zagra dla Was jako Dj nasz gość specjalny czyli Jose Torres.
Więcej informacji dot. imprezy wkrótce :)

CENNIK
Cena za cały weekend: 210zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 140zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 120zł
Dla posiadaczy karty Medicover Sport 130zł
Dla posiadaczy PZU Sport 140zł
Dla posiadaczy karnetu Open Salsa Libre: 30zł

Jak wyliczyć:
45 zł - pojedyncze zajęcia
30 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
30 zł - trzecie zajęcia w ciągu dnia
MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Medicover Sport: pojedyncze zajęcia - dopłata 5zł (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
PZU Sport: pojedyncze zajęcia - dopłata 10zł (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Posiadacze Karnetu Open Salsa Libre - dopłata 5zł do zajęć

Osoby, które chcą otrzymać fakturę za przelew, prosimy przed dokonaniem płatności na konto o informację mailową na adres [email protected]. Z góry dziękujemy :)

Przelewy za zajęcia należy wykonywać na poniższy nr konta:  
Odbiorca: Salsa Libre Sp. z o. o. Sp. komandytowa
mBank: 69 1140 2004 0000 3702 7991 1678

ZAPISY:
Recepcja Studia Salsa Libre 
Do zobaczenia!! :)

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Intensywne kursy weekendowe

Intensywne kursy weekendowe

W naszej ofercie oprócz regularnych kursów w tygodniu znajdziecie intensywne crash coursy weekendowe- 1 poziom w 1 weekend! To świetna opcja na opanowanie podstaw tańca w krótkim czasie, co umożliwi Wam podbijanie imprezowych parkietów już po 1 weekendzie! Dodatkowo dla bardziej zaawansowanych osób przygotowaliśmy crashe tematyczne umożliwiające zgłębienie dotychczasowej wiedzy oraz podwyższenie swoich umiejętności!
Więcej
Salsa cubana & rueda open z Riccardo crash course 09-10.07

Salsa cubana & rueda open z Riccardo crash course 09-10.07

Salseros! Mamy to :) W weekend 09-10.07 intensywny crash course salsa cubana & rueda open poprowadzi dla Was rewelacyjny Riccardo Recanati. Czekają Was dwa dni nauki przepełnione wiedzą i praktycznymi wskazówkami. Zajęcia dedykowane są osobom tańczącym salsę kubańską minimum pół roku. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dziś!
Więcej
Wykład o historii sonu/salsy - Jose Torres & Izabela Torres 09.07

Wykład o historii sonu/salsy - Jose Torres & Izabela Torres 09.07

Amigos, przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego! W sobotę 09.07 zapraszamy do Salsa Libre na wykład dot. historii sonu/salsy, jej instrumentarium, formie i w jaki sposób jest powiązana z interpretacją muzyki dla tancerzy. Przewodnikami w tej podróży do korzeni będą znani „ambasadorzy kultury kubańskiej” w Polsce - Jose Torres & Izabela Torres. Nie możesz tego przegapić! Po wykładzie zapraszamy na naszą kultową, sobotnią imprezę Bomba Latina z udziałem naszych gości.
Więcej
Bachata wskocz na S - crash course Bogusia & Dominik 09-10.07

Bachata wskocz na S - crash course Bogusia & Dominik 09-10.07

Wskocz z nami na poziom średnio zaawansowany! Jeśli znasz bardzo dobrze podstawy bachaty i chcesz usystematyzować swoją wiedzę pod kątem kontynuowania nauki na poziomie średnio zaawansowanym ten crash course jest dla Ciebie! Dwa dni zajęć poprowadzi fantastyczny team instruktorski Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj :)
Więcej
Bachata P2 crash course Bogusia i Dominik 09-10.07

Bachata P2 crash course Bogusia i Dominik 09-10.07

Bachateros! Już w weekend 09-10.07 zapraszamy intensywne zajęcia bachaty na poziomie P2 w ramach crash coursu weekendowego. Kurs poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane! Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa kubańska
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...