Son 0 / 1

Kurs Son w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  sobota o 20:30
Start:

Wykład o historii sonu/salsy - Jose Torres & Izabela Torres 09.07

Amigos, przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego! W sobotę 09.07 zapraszamy do Salsa Libre na wykład dot. historii sonu/salsy, jej instrumentarium, formie i w jaki sposób jest powiązana z interpretacją muzyki dla tancerzy. Przewodnikami w tej podróży do korzeni będą znani „ambasadorzy kultury kubańskiej” w Polsce - Jose Torres & Izabela Torres. Nie możesz tego przegapić! Po wykładzie zapraszamy na naszą kultową, sobotnią imprezę Bomba Latina z udziałem naszych gości.

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/408489687834623/

Ważną częścią wykładu będzie też omówienie zagadnienia clave – paternu i ducha rytmicznego tej muzyki. Wykład poprowadzą organizatorzy pierwszych polskich festiwali (Carnaval de Salsa 2002-2016), pierwszej polskiej orkiestry salsowej Jose Torres y Salsa Tropical oraz tradycjonalnej sonowej Havama Dremas. Z wykształcenia muzycy bardzo mocno zawsze podkreślają jak ważne jest dla tańczących rozumienie zagadnienie pracy sekcji rytmicznej zespołów sonu i salsy.

Jose Torres - artysta perkusista (na koncie udział w nagraniach ponad 50 CD ze znanymi artystami polskiej estrady) w swoich zespołach czynnie pracujący w sekcji rytmicznej (congi, timbalesy,gitara tres) pomoże zrozumieć jak bezbłędnie wyszukać „raz” w muzyce;

Izabela Torres - prowadząca zajęcia salsy od 2000r. i w naszej szkole crash course weekendowy z SONU podpowie co dla tancerza jest istotne w budowaniu swojej interpretacji. 

Dodatkowo 09-10.07 zapraszamy na crash course son open, który poprowadzą Izabelą Torres i Fernando Torres!
Więcej: https://www.salsalibre.pl/news/508872/son-izabela-fernando-torres

Wykładowi towarzyszyć będzie nasza sobotnia impreza Bomba Latina, na której zagra dla Was jako Dj nasz gość specjalny czyli 
Jose Torres.
Więcej informacji dot. imprezy wkrótce :)

Wstęp na wykład - 20zł*
*dla uczestników wykładu impreza 09.07 Bomba Latina w cenie

Płatność na miejscu lub przelewem:
Tytuł: Wykład son 09.07

Odbiorca: Salsa Libre Sp. z o. o. Sp. komandytowa
mBank: 69 1140 2004 0000 3702 7991 1678

Do zobaczenia :)

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Salsa cubana & rueda open z Riccardo crash course 09-10.07

Salsa cubana & rueda open z Riccardo crash course 09-10.07

Salseros! Mamy to :) W weekend 09-10.07 intensywny crash course salsa cubana & rueda open poprowadzi dla Was rewelacyjny Riccardo Recanati. Czekają Was dwa dni nauki przepełnione wiedzą i praktycznymi wskazówkami. Zajęcia dedykowane są osobom tańczącym salsę kubańską minimum pół roku. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dziś!
Więcej
Son crash course - Izabela & Fernando Torres 09-10.07

Son crash course - Izabela & Fernando Torres 09-10.07

Salseros! Mamy dla Was fantastyczną wiadomość :) Już w weekend 09-10.07 parkiet w Salsa Libre przejmą Izabela Torres oraz Fernando Torres - instruktorzy Torres Art. Poprowadzą oni dla Was wyjątkowy crash course son cubano na poziomie open (zajęcia przeznaczone i bardzo przydatne dla wszystkich tańczących salsę kubańską). Gościem specjalnym, który podczas crash coursu zagra dla Was na żywo będzie Jose Torres. Dodatkowo Iza i Jose poprowadzą dla Was specjalny wykład przed sobotnią imprezą Bomba Latina na temat historii salsy/sonu. Nie możesz tego przegapić!!! Zapowiada się masa fantastycznych atrakcji :)
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa kubańska
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...