Salsa 0 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  środa o 20:10,środa o 21:15
Start:
05 Oct 2022
2022-10-05 20:10:00 CEST

Salsa on2 S-open Ania & Tomek kurs regularny 05.10

Mamy to! Wszystko to, co powinien umieć każdy salsero i salsera na jednym kursie z fantastycznymi Anią Chagowską & Tomkiem Starzykiem!!! Od środy 05.10 ta wyjątkowa para poprowadzi dla Was regularny kurs salsy on2 na poziomie S-open. Zapraszamy od 20:10 do 22:10 na Żelazną 59. A po zajęciach zdobyte umiejętności będzie mogli trenować na prakisie!! Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś :)

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/4959705207467419

To zajęcia dla tych, którzy chcą tańczyć dobrze, a nawet lepiej i nie boją się włożyć w to nieco pracy. Dzięki doświadczeniu Ani i Tomka sprawdzicie swoją wiedzę i umiejętności, namierzycie i uzupełnicie braki od najbardziej bazowych footworków i partnerworków, po kombinacje wymagające większego doświadczenia.

Będzie o prowadzeniu i podążaniu, balansie, organicznym ruchu. Dopełnieniem tego wszystkiego będą kombinacje, ale nie zabraknie treningu podstaw, bo gdzie technika - tam musi być basic.

Przyjdź na zajęcia do Ani i Tomka i wnieś swoją salsę na wyższy level!!

ZAPISY:
Recepcja Studia Salsa Libre 

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Przed nami zajęcia wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawy grafik kursów w wyśmienitej lokalizacji, środowy practis, sobotnie imprezy Bomba Latina, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Ania Chagowska jako tancerka, choreografka, przywódczyni i organizatorka El Sol Salsa Festival stała się ikoną światowej sceny salsowej. Swoją karierę rozpoczęła jako dziecko w popołudniowej szkole baletowej. Następnie, w wieku 18 lat pokochała salsę i poświęciła się jej bez reszty najpierw jako tancerka, instruktorka i artystka, potem jako choreografka, współzałożycielka i współwłaścicielka Salsa Libre, ostatecznie jako organizatorka międzynarodowych festiwali, m. in. El Sol Salsa Festival.
Totalny taneczny freak, muzyczna bestia, taniec i muzyka to dla niego styl życia, część jego duszy. 
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...