Salsa 0 / 8

Kurs Salsa w Salsa Libre
Poziom Średnio Zaawansowany
Terminy zajęć:  środa o 18:00,środa o 19:05
Start:
19 Oct 2022
2022-10-19 18:00:00 CEST

Salsa NY Social Style S-open Sandra & Adrian 19.10

Salseros! W nowym sezonie nie zabranie naszych klasyków. Już od środy 19.10 o 18:00 zapraszamy na kurs (2x55min.) Salsa NY Social Style S-open. Dobrze znane zajęcia z techniki leading & following w świeżym wydaniu, skoncentrowane będą na esencji mambo - socialowym tańczeniu w parze. Zajęcia poprowadzą specjaliści z tego zakresu Sandra Guzek & Adrian Stańko. Na kursie będziecie się skupiać na komunikacji między partnerami, zasadach dobrego prowadzenia i podążania, pracy ciała, jak również na znajomości i interpretacji muzyki. Wszystko po to, aby taniec na imprezach dawał jeszcze więcej radości!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/411388174428910

Na kursie będziemy ćwiczyć wszystkie elementy potrzebne do wygodnego i swobodnego tańczenia w parze. Zasady, które poznamy pomagają zarówno w tańcu socialowym, jak również w wykonywanych choreografiach.

Zapisz się na zajęcia już dzisiaj i rozwijaj swoje taneczne umiejętności pod okiem profesjonalistów! :)


Zapisy na zajęcia
Recepcja Salsa Libre
[email protected]

A nasze wspaniałe Panie zapraszamy dodatkowo o 17:00 na autorskie zajęcia solo prowadzone przez Sandrę: https://www.salsalibre.pl/news/513665/salsa-solo-ladies-movement-on2-z-sandra

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Przed nami zajęcia wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawy grafik kursów w wyśmienitej lokalizacji, środowy practis, sobotnie imprezy Bomba Latina, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
Salsa solo Ladies Movement on2 open z Sandrą 19.10

Salsa solo Ladies Movement on2 open z Sandrą 19.10

Ladies! Mamy dla Was coś wyjątkowego :) Od środy 19.10 o 17:00 zapraszamy na autorskie zajęcia salsa solo Ladies Movement on2, które poprowadzi dla Was niesamowita Sandra GuzekLadies Movement on2, to kurs skierowany do Pań, które tańczą salsę od poziomu P3 do Z. Sandra prowadzi je w taki sposób, że każda z Pań będzie miała szansę skorzystać z zajęć poczuć, że te zajęcia są dla niej rozwijające. Celem zajęć jest odkrycie, że każda z nas ma unikatowy ruch własnego ciała, wystarczy się tylko nauczyć rozumieć siebie, czytać swoje ciało i z odwagą wyrażać, to co nam w duszy gra! :) 
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Instruktorzy
Sandra Guzek jest świetną tancerką oraz doświadczoną instruktorką. Obecnie kończy studia na kierunku Taniec, specjalizacja pedagogika tańca. Prowadzeniem zajęć zajęła się już dawno, mając zaledwie 17 lat. Od tego czasu czerpie z tego niezmiennie ogromną przyjemność. Sama mówi, że nie ma nic piękniejszego w pracy instruktora, jak widoczne postępy kursantów oraz zarażanie ich pasją do tańca. 
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...