BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Przed nami zajęcia wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawy grafik kursów w wyśmienitej lokalizacji, środowy practis, sobotnie imprezy Bomba Latina, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/1660331627687058/

BREAKING NEWS!!!
Salsa Libre wraca z zajęciami do swojej pierwszej lokalizacji! Mitycznego SOLCA!
W przestronnych salach z lustrami znajdziecie fantastyczną dębową podłogę sportową na legarach. Są też szatnie z zamykanymi szafkami oraz sanitariaty z prysznicami. Z lokalem graniczy świetna restauracja The Cool Cat (jest rzeczywiście cool :) ) Zapraszamy wszystkich nowych kursantów oraz tych którzy tęsknią za atmosferą Solca z lat 2005-2014 :D

UWAGA! Obecny cennik nie ulega zmianie.

 • Wszystkie Wasze karnety open i elastyczne obejmują obie lokalizacje w tej samej cenie :)
 • Z kolei dla posiadaczy kart Multisport,  Medicover i PZU obie lokalizacje działają jako oddzielne obiekty, więc można skorzystać z kart w drugiej lokalizacji tego samego dnia.
FitProfit najprawdopodobniej też, ale czekamy na odpowiedź opiekuna - damy znać asap :)

Co nowego przygotowaliśmy dla Was w tym sezonie:
 • wielkie imprezowe  zamknięcie lata 24.09 i otwarcie sezonu w sobotę 08.10
  z pokazami naszych grup choreograficznych, instruktorów, gości specjalnych oraz dwoma parkietami.
  Więcej informacji wkrótce! Rezerwuj terminy :)
 • sobotnie imprezy Bomba Latina z najlepszą muzyką i tanecznymi atrakcjami - salsa, bachata
  (i również zouk lub kizomba w wybranych terminach).
 • kolejne grupy choreograficzne
  dla tych z Was, którzy chcą podnieść swój taniec na jeszcze wyższy poziom. Nabory do grup Mambo Team Edyty Czagowiec (i w parach  Edyty i Piotra Romanowa) ruszają już 18.09!
  Mambo Team solo: https://bit.ly/3e99wAO
  Mambo Team partnerwork: https://bit.ly/3pVex2o
 • cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty z Polski i ze świata!
  Więcej info już wkrótce
 • w znanym Wam fenomenalnym składzie instruktorskim pojawią się też nowe twarze i duety - sprawdźcie nadchodzące w październiku nowe kursy oraz crashe! Witamy na stałe w gronie instruktorów następujące osoby: fantastyczna tancerka i salsera Sandra Guzek, regularne kursy zouka z Aleksandra Kowalczyk i Tomek Mróz, więcej salsy kubańskiej z fenomenalnym Bartkem Tabisiem i Agnieszką Pawińską, więcej najlepszego mambo w nowym duecie: Natalia Kawa i Adrian Stańko, nowe bachatowe składy: Marta Adamczyk i Piotr Koziołkiewicz oraz Karolina Husso i Łukasz Komorowski!
 • środowy praktis bachatowo-salsowy (2 parkiety!) czyli naturalne ogniwo łączące kursy z prawdziwymi imprezami! Startujemy w każdą środę po kursach (22:15) :)
Pełną informację o zajęciach znajdziecie w następujących miejscach:
 • w naszej wyszukiwarce kursów (strona SL > zapisz się na kurs): www.salsalibre.pl/kursy
  Tu możesz wybrać poziom kursu (jeśli od podstaw - wybierz P1), rodzaj tańca, dzień a nawet godzinę startu
 • w profilach Waszych ulubionych instruktorów
  (strona SL > O Salsa Libre > Instruktorzy > wybór techniki tańca po prawej stronie)
  Pod informacjami o instruktorze i filmami z jego tańcem znajdziesz tabelkę z wszystkimi kursami tego instruktora.
 • na stronach poświęconych danej formie tańca (strona SL > Formy tańca) - tu jest opis formy tańca, lista instruktorów, rodzaje dostępnych kursów w prawej kolumnie oraz newsy dotyczące nowych kursów na dole strony. 
2 świetle lokalizacje w centrum Warszawy Żelazna 59 oraz Solec 38
Profesjonalne sale taneczne z parkietem, lustrami i wentylacją/klimatyzacją oraz niesamowity taneczny klimat! 

Najlepsza Kadra instruktorska
Tworzymy unikalny zespół najlepszych tancerzy i instruktorów salsy, bachaty, zouka i kizomby. Poza umiejętnościami tanecznymi i dydaktycznymi nasi instruktorzy tworzą również niesamowitą atmosferę na zajęciach! Nie tylko nauczysz się, ale też będziesz się świetnie bawił!
W naszych lokalizacjach codziennie odbywa się kilkanaście zajęć tanecznych (od początkujących do zaawansowanych, specjalistycznych oraz treningów grup choreograficznych) prowadzonych przez najlepszy zespół instruktorski w całej Polsce składający się zarówno z najlepszych polskich tancerzy i zagranicznych gości!

Zróżnicowana intensywność zajęć
regularne zajęcia 1h w tygodniu
duża ilość kursów dwugodzinnych dla jeszcze lepszych postępów w nauce!

Crash Coursy weekendowe na różnych poziomach (ok. 6h w jeden weekend)

Kursy od podstaw znajdziesz w dedykowanych newsach:
Hasta la vista en la pista!
Bachata repetytorium HoliDance Adriana & Łukasz P-open 05.10

Bachata repetytorium HoliDance Adriana & Łukasz P-open 05.10

Mieliście intensywne bachatowe wakacje HoliDance? Zaczęliście od P1 i w tempie konkorda dotarliście do poziomu P-open lub S? Gratulujemy i mamy dla Was specjalną propozycję! Zapraszamy na zupełnie nowy kurs - repetytorium HoliDance - poziom P-open! Zajęcia (2x55min.) w każdą środę o 18:00 od 05.10 poprowadzą fantastyczni instruktorzy Adriana Drozdowicz & Łukasz Komorowski. Nie czekaj i dołącz do wspaniałej grupy :)
Więcej
Bachata S1 - kurs regularny w SL Daria & Piotr 06.10

Bachata S1 - kurs regularny w SL Daria & Piotr 06.10

Znasz już dobrze podstawy bachaty i chcesz rozwijać swoje umiejętności na poziomie średnio zaawansowanym? Jeśli chcesz ugruntować wiedzę oraz rozszerzyć swój taneczny asortyment o nowości to mamy coś dla Ciebie!! Już od czwartku 06.10 zapraszamy do lokalizacji Żelazna 59 na kurs bachaty na poziomie S1. Zajęcia o 19:05 poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Daria Dudek & Piotr KoziołkiewiczNie czekej i zarezerwuj miejsce na kursie już dziś!!
Więcej
Bachata od podstaw P1 na Solcu Daria & Piotr - kurs regularny 12.10

Bachata od podstaw P1 na Solcu Daria & Piotr - kurs regularny 12.10

Chcesz nauczyć się tańczyć bachatę? Mamy coś dla Ciebie! Już od środy 12.10 zapraszamy na regularne zajęcia (2x55min.) od podstaw o 20:45 w lokalizacji Solec 38. Kurs poprowadzą wystrzałowi instruktorzy Daria Dudek & Piotr Koziołkiewicz. Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane! Nie ma konieczności zapisywania się w parze! Na zajęciach znajdziesz swoją drugą taneczną połówkę :)
Więcej
Bachata S1 Karolina & Łukasz - kurs regularny 07.10

Bachata S1 Karolina & Łukasz - kurs regularny 07.10

Znasz już dobrze podstawy bachaty i chcesz rozwijać swoje umiejętności na poziomie średnio zaawansowanym? Jeśli chcesz ugruntować wiedzę oraz rozszerzyć swój taneczny asortyment o nowości to mamy coś dla Ciebie!! Zapraszamy w piątki o 18:00 na intensywny kurs bachaty na poziomie S1. Zajęcia 2x55min. na Żelaznej 59 poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Karolina Husso & Łukasz Komorowski. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj :)
Więcej
Bachata P-open Bogusia & Dominik na Solcu 11.10

Bachata P-open Bogusia & Dominik na Solcu 11.10

Jeśli znasz dobrze podstawy bachaty i chcesz kontynuować swoją przygodę z nauką tego zmysłowego tańca świetnie trafiłaś/eś! Już od wtorku 11.10 zapraszamy na intensywny kurs bachaty na poziomie P-open. Zajęcia od 20:45 (2x55min.) w lokalizacji Solec 38 poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Widzimy się na parkiecie!
Więcej
Zouk ladies P-open z Olą na Solcu 18.10

Zouk ladies P-open z Olą na Solcu 18.10

Ladies! Od wtorku 18.10 o 18:35 zapraszamy do lokalizacji Solec 38 (na Powiślu) na regularny kurs zouka ladies P-open. Zajęcia poprowadzi zjawiskowa Ola Kowalczyk! Kurs dla Pań znających podstawy zouka. Na zajęciach zajmiecie się podkreślaniem kobiecości, ekspresji oraz pewności siebie na parkiecie. Poćwiczycie balans oraz dobrą postawę, które pozwolą Wam pięknie wyglądać zarówno w tańcu z partnerem jak i solo.
Więcej
Zouk od podstaw P1 z Olą i Tomkiem na Solcu 18.10

Zouk od podstaw P1 z Olą i Tomkiem na Solcu 18.10

Amigos! W nowym sezonie zapraszamy Was na kurs zouka od podstaw P1. Jego świat pokażą Wam wspaniali instruktorzy Ola Kowalczyk i Tomek MrózZouka będziecie mogli tańczyć na Waszych ulubionych imprezach! Dzięki zoukowi nauczycie się głębokiego prowadzenia wychodzącego z ciała, które wzbogaci Wasze prowadzenie w innych tańcach :) Zajęcia odbywają się we wtorki od 18.10 o 19:40 (kurs 2x55min.) w lokalizacji Solec 38 (na Powiślu). Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Więcej
Bachata od podstaw P1 Bogusia & Dominik na Solcu 11.10

Bachata od podstaw P1 Bogusia & Dominik na Solcu 11.10

Pragniesz poczuć pasję i zanurzyć się w zmysłowych rytmach bachaty? Mamy coś dla Ciebie! Od wtorku 11.10 o 19:40 zapraszamy do lokalizacji Solec 38 (Powiśle) na regularny kurs bachaty zupełnie od podstaw. W jej wyjątkowy świat zabierze Was para wystrzałowych instruktorów Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Pamiętaj, żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Swoją taneczną połówkę znajdziesz na kursie! Widzimy się na parkiecie :)
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 Paulina & Michał na Solcu 11.10

Salsa nowojorska od podstaw P1 Paulina & Michał na Solcu 11.10

Chcesz opanować podstawy salsy i ruszyć na podbój imprezowych parkietów? Mamy coś dla Ciebie! Już od wtorku 11.10 zapraszamy na regularny kurs salsy nowojorskiej od podstaw. Zajęcia o 18:35 poprowadzi para wystrzałowych instruktorów Paulina Suska & Michał Bedyński. Kurs odbywa się w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Pamiętaj, żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie! Zarezerwuj miejsce już dziś i dołącz do wspaniałej grupy :)
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 na Solcu - Kasia & Mayer 17.10

Salsa nowojorska od podstaw P1 na Solcu - Kasia & Mayer 17.10

Amigos! Zapraszamy do rozpoczęcia tanecznej przygody z salsą nowojorską. Już od poniedziałku 17.10 intensywny kurs (2x55min.) o 20:45 poprowadzi para specjalistów w tym temacie Kasia Lorkowska & Piotr Romanow. Zajęcia odbywają się w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Pamiętaj, żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na kursie :) Przyjdź i poczuj niesamowity klimat salsy!
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 Bogusia & Michał na Solcu 10.10

Salsa nowojorska od podstaw P1 Bogusia & Michał na Solcu 10.10

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Czas na realizację postanowień! Już od poniedziałku 10.10 zapraszamy na intensywny kurs salsy nowojorskiej zupełnie od podstaw! Zajęcia prowadzą zjawiskowi tancerze i świetni nauczyciele - Bogusia Adryan & Michał Bedyński. Kurs od 19:40 do 21:40 w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Pamiętaj, żeby zapisać się nie musisz mieć pary. Znajdziesz ja na kursie :) Zarezerwuj miejsce na zajęciach już dziś!
Więcej
Bodymovement i koordynacja ze Starzykiem na Solcu - cykl 4 zajęć 03.10

Bodymovement i koordynacja ze Starzykiem na Solcu - cykl 4 zajęć 03.10

Amigos! Już od poniedziałku 03.10 zapraszamy na intensywny cykl 4 zajęć bodymovement i koordynacja. Kurs (2x55min.) na poziomie open poprowadzi wspaniały Tomek Starzyk. Program zawiera ćwiczenia poprawiające jakość oraz wyrazistość ruchu, jak również kombinacje łączące izolacje ramion, klatki, bioder oraz nóg. Zajęcia odbywają się w poniedziałki od 17:30 do 19:30 w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
Bodymovement open unisex na Solcu z Formą 05.10

Bodymovement open unisex na Solcu z Formą 05.10

Amigos! W nowym sezonie zapraszamy Was na regularne zajęcia bodymovement unisex open w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Kurs od środy 05.10 o 17:30 poprowadzi dla Was niezastąpiona Oliwia Forma! Izolacje i bodymovement to niezbędny element każdego tańca - niezależnie czy tańczysz salsę, bachatę czy zouka, umiejętności zdobyte na tych zajęciach na pewno Ci się przydadzą!
Więcej
Bachata solo (ladies) poziom P3 z Formą na Solcu 05.10

Bachata solo (ladies) poziom P3 z Formą na Solcu 05.10

Kochane dziewczyny! Zapraszamy na kurs bachaty solo na poziomie P3 (dla znających podstawy) ze wspaniałą Formą, gdzie będziecie dążyć do poczucia swobody, radości i naturalności w tańcu. Każda z Was skorzysta z zajęć, jak tylko potrzebuje. Jeśli chcecie poczuć się pięknie, seksownie lub po prostu pewne siebie, to coś dla Was! Kurs odbywa się w środy od 05.10 o 18:35 w w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Nie czekaj i zapisz się już dzisiaj :)
Więcej
Urban Kiz poziom P4 z Anią i Jackiem - kurs regularny na Solcu 12.10

Urban Kiz poziom P4 z Anią i Jackiem - kurs regularny na Solcu 12.10

Amigos! Zupełna nowość w nadchodzącym sezonie. Już od środy 12.10 zapraszamy na regularny kurs Urban Kiz na poziomie P4. Zajęcia w środy o 18:35 w lokalizacji Solec 38 na Powiślu poprowadzi para rewelacyjnych instruktorów Ania Chagowska & Jacek SrokaBędzie masa ćwiczeń i praktycznych wskazówek, jak wpasować się w rytm, lekko i przyjemnie poprowadzić partnerkę oraz podążać za prowadzeniem partnera. Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Więcej
Salsa P-open on2 - Monika & Rami kurs regularny na Solcu 05.10

Salsa P-open on2 - Monika & Rami kurs regularny na Solcu 05.10

Znasz podstawy salsy nowojorskiej? Chcesz rozwijać swoje taneczne umiejętności? Mamy coś dla Ciebie :) Od środy 05.10 zapraszamy na kurs salsy on2 na poziomie P-open. Zajęcia odbywają się w godzinach 19:40-21:40 w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Kurs poprowadzą rewelacyjni instruktorzyMonika Janowska & Rami Agha. Przyjdź i ucz się od najlepszych!
Więcej
Footwork & shines S z Olą na Solcu - cykl 4 zajęć 06.10

Footwork & shines S z Olą na Solcu - cykl 4 zajęć 06.10

Salseros! W czwartki od 06.10 zapraszamy na cykl 4 zajęć mambo footwork & shines na poziomie średnio zaawansowanym, który poprowadzi specjalistka w tej dziedzinie - zjawiskowa Ola Adamiak. Zajęcia dla wszystkich miłośników czystego mambo. Podczas kursu popracujecie nad techniką ruchu, szybkością i muzykalnością. Zajęcia odbywają się o 21:45 w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś!
Więcej
Salsa cubana od podstaw P1 z Yuleydi i Miguelem na Solcu 13.10

Salsa cubana od podstaw P1 z Yuleydi i Miguelem na Solcu 13.10

Rozpocznij z nami naukę salsy cubany!! Już od 13.10 zapraszamy na intensywny (2x55min.), regularny kurs od podstaw, który poprowadzą dla Was rodowity Hiszpan - Miguel Gascueña i Kubanka Yuleydi Villafuerte!! Zajęcia odbywają się w czwartki od 20:45-22:45 w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Pamiętaj, żeby zapisać się na kurs nie musisz mieć pary. Znajdziesz ją na zajęciach :) Nie czekaj i zostań częścią fantastycznej grupy już dziś!!
Więcej
Bachata P-open z Karoliną i Łukaszem na Solcu od 06.10

Bachata P-open z Karoliną i Łukaszem na Solcu od 06.10

Znasz bardzo dobrze podstawy bachaty i chcesz kontynuować intensywnie dalej?! Zapraszamy na regularny kurs bachaty na poziomie P-open. Zajęcia poprowadzą wystrzałowi instruktorzy Karolina Husso & Łukasz Komorowski. Kurs odbywa się w czwartki o 18:35 (zajęcia 2x55min.) w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Przyjdź do Salsa Libre i ucz się od najlepszych! Zarezerwuj swoje miejsce już dziś :)
Więcej
Salsa solo S-open bodymovement & footwork z Natalią - cykl zajęć 03.10

Salsa solo S-open bodymovement & footwork z Natalią - cykl zajęć 03.10

Salseros! Zapraszamy 03.10 na cykl salsa solo S-open bodymovement&footwork (on2) - 2 spotkania 2x55min. w poniedziałki od 20:10 do 22:10. Kurs poprowadzi zjawiskowa Natalia Kawa. Zajęcia unisex zapraszamy panów i panie :) To kurs dla wszystkich, którzy chcą zrobić szybkie postępy, przy tym świetnie się bawiąc!
Więcej
Salsa solo S-open footwork&bodymovement z Natalią 17.10

Salsa solo S-open footwork&bodymovement z Natalią 17.10

Mamy to! Salseros, zapraszamy Was w nowym sezonie na regularne zajęcia salsa solo S-open footwork & bodymovement (on2) ze wspaniałą Natalią Kawą. Kurs odbywa się w poniedziałki o 22:15 na Żelaznej 59 od 17.10. Zajęcia unisex - zapraszamy Panie i Panów. To kurs dla wszystkich, którzy chcą zrobić szybkie postępy, przy tym świetnie się bawiąc :)
Więcej
Bachata solo P-open cykl zajęć z Weroniką 04.10

Bachata solo P-open cykl zajęć z Weroniką 04.10

Ladies! Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Już od wtorku 04.10 zapraszamy na miesięczny cykl zajęć bachata solo P-open. Kurs od 20:10 do 22:10 poprowadzi rewelacyjna instruktorka Weronika Gronowska. Zajęcia dedykowane są Paniom, które znają podstawy bachaty (minimum krok podstawowy, obroty). Są również idealnym uzupełnieniem dla tańca w parach. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj :)
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 - Sandra & Rami 07.10

Salsa nowojorska od podstaw P1 - Sandra & Rami 07.10

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Czas na realizację postanowień! Już od piątku 07.10 o 18:00 zapraszamy na kurs salsy nowojorskiej zupełnie od podstaw. Zajęcia (2x55min.) prowadzą zjawiskowi tancerze i świetni nauczyciele - Sandra Guzek & Rami Agha. Kurs odbywa się na Żelaznej 59. Żeby zapisać się na zajęcia nie musisz mieć pary!! Znajdziesz ją na kursie :)
Więcej
Timba open unisex z Edytą kurs regularny 04.10

Timba open unisex z Edytą kurs regularny 04.10

Zajęcia Timby czyli coś nowego w programie! Lekcja solo dla chętnych nauczenia się cubany, ale nie tylko! Timba ma także swoje korzenie w Son Cubano, Rumbie, Afro, ale również w Jazz, Rock i Funk. Lekcja skierowana  jest do wielbicieli wszystkich rodzajów salsy. Zajęcia z wieloma szczegółami technicznymi ale także z wielką dawką energii! Nie będzie Ci się nudziło! Kurs we wtorki o 18:00 od 04.10 poprowadzi zjawiskowa Edyta Kwaśna :) Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Więcej
Bachata footwork unisex P-open z Edytą 05.10

Bachata footwork unisex P-open z Edytą 05.10

Znasz podstawy ale nie jesteś pewien/pewna jak to wszystko zrobić technicznie i muzycznie? To idealne zajęcia dla Ciebie! Głównym motywem zajęć będą footworki i musicality ale także małe smaczki stylingowe. Twój ruch stanie się płynny ale także konkretny kiedy należy! Wszystkie informacje do wykorzystania w tańcu solo, ale także w parze! Zapraszamy Panie i Panów :) Kurs w środy o 17:00 od 05.10 poprowadzi fantastyczna instruktorka Edyta Kwaśna.
Więcej
Salsa NY Social Style S-open Sandra & Adrian 19.10

Salsa NY Social Style S-open Sandra & Adrian 19.10

Salseros! W nowym sezonie nie zabranie naszych klasyków. Już od środy 19.10 o 18:00 zapraszamy na kurs (2x55min.) Salsa NY Social Style S-open. Dobrze znane zajęcia z techniki leading & following w świeżym wydaniu, skoncentrowane będą na esencji mambo - socialowym tańczeniu w parze. Zajęcia poprowadzą specjaliści z tego zakresu Sandra Guzek & Adrian Stańko. Na kursie będziecie się skupiać na komunikacji między partnerami, zasadach dobrego prowadzenia i podążania, pracy ciała, jak również na znajomości i interpretacji muzyki. Wszystko po to, aby taniec na imprezach dawał jeszcze więcej radości!
Więcej
Salsa solo Ladies Movement on2 open z Sandrą 19.10

Salsa solo Ladies Movement on2 open z Sandrą 19.10

Ladies! Mamy dla Was coś wyjątkowego :) Od środy 19.10 o 17:00 zapraszamy na autorskie zajęcia salsa solo Ladies Movement on2, które poprowadzi dla Was niesamowita Sandra GuzekLadies Movement on2, to kurs skierowany do Pań, które tańczą salsę od poziomu P3 do Z. Sandra prowadzi je w taki sposób, że każda z Pań będzie miała szansę skorzystać z zajęć poczuć, że te zajęcia są dla niej rozwijające. Celem zajęć jest odkrycie, że każda z nas ma unikatowy ruch własnego ciała, wystarczy się tylko nauczyć rozumieć siebie, czytać swoje ciało i z odwagą wyrażać, to co nam w duszy gra! :) 
Więcej
Bachata od podstaw P1 z Karoliną i Łukaszem 21.10

Bachata od podstaw P1 z Karoliną i Łukaszem 21.10

Rozpocznij swoją przygodę ze zmysłową bachatą w ramach intensywnego kursu regularnego w Salsa Libre! Zajęcia (2x55min.) poprowadzi wspaniały team instruktorski: Karolina Husso, która od tego sezonu dołącza do ekipy SL oraz dobrze Wam znany i lubiany Łukasz Komorowski! Zapraszamy na zajęcia w piątki o 20:10 na Żelazną 59. Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane!
Więcej
Technika obrotów open - cykl zajęć z Agnieszką 05.10

Technika obrotów open - cykl zajęć z Agnieszką 05.10

Amigos! Zapraszamy na 5 zajęciowy cykl zajęć z techniki obrotów, skierowany zarówno do [email protected] jak i [email protected]! Podczas tych zajęć dowiecie się jak poprawić swój balans i kontrolę w obrotach. Kurs od środy 05.10 o 18:00 poprowadzi niezastąpiona instruktorka Agnieszka Pawińska. Nie trać czasu i zapisz się już dziś :)
Więcej
Salsa cubana od podstaw - regularne zajęcia Agnieszka & Roger 09.11

Salsa cubana od podstaw - regularne zajęcia Agnieszka & Roger 09.11

Amigos! Zachęcamy Was do rozpoczęcia tanecznej przygody z salsą kubańską. Intensywne zajęcia (2x55min.) w środy od 09.11 poprowadzi wyjątkowy team instruktorski: Agnieszka Pawińska i Ruggiero 'Roger' PalombellaZajęcia prowadzone w 50% w języku angielskim z wdzięcznym włoskim zaśpiewem :) Zapraszamy o 18:00 na Żelazną 59. Nie musisz mieć pary, znajdziesz ją na kursie!
Więcej
Footwork on2 S-open z Ramim - zajęcia regularne 07.10

Footwork on2 S-open z Ramim - zajęcia regularne 07.10

Salseros! Mamy dla Was niezwykłą gratkę w nadchodzącym sezonie :) Już od piątku 07.10 zapraszamy na regularny kurs footworku on2 S-open, który poprowadzi dla Was niezastąpiony Rami Agha. Na tych zajęciach skupicie się na technice, która będzie się składać z połączenia elementów Salsy, Afro, Reggaetonu i Hip Hopu oraz na interpretacji muzyki za pomocą choreografii do wybranych utworów. Kurs odbywa się o 17:00 na Żelaznej 59. Zajęcia są przeznaczone dla osób, które mają solidne podstawy w salsie on2/on1/kubańskiej.
Więcej
Wzmocnienie taneczne & body movement z Dominikiem 06.10

Wzmocnienie taneczne & body movement z Dominikiem 06.10

Zupełna nowość w Salsa Libre! Zapraszamy Was na regularny kurs od czwartku 06.10 wzmocnienie taneczne & body movement open, który poprowadzi dla Was wspaniały Dominik Kostrzewski. Na zajęciach będziecie wzmacniali mięśnie, które są potrzebne do tańca. Dominik pokaże Wam jak odpowiednio je ćwiczyć. W planie także izolacje i body movement. Kurs odbywa się o 17:00 na Żelaznej 59. Wpadnij na zajęcia do Salsa Libre!
Więcej
Mambo Partnerwork S-open Natalia & Adrian 17.10

Mambo Partnerwork S-open Natalia & Adrian 17.10

Salseros! Już od 17.10  o 21:15 zapraszamy na kurs Mambo Partnerwork S-open, który poprowadzi niezastąpiony team instruktorski Natalia Kawa & Adrian Stańko. Podczas zajęć będziemy wspólnie pracować nad dobrą techniką leading & following w salsie NY. Będziemy ćwiczyć wszystkie elementy potrzebne do wygodnego i swobodnego tańczenia w parze. Zasady, które poznamy pomagają zarówno w tańcu socialowym, jak również w wykonywanych choreografiach.
Więcej
Salsa mambo fundamentals P-open - Natalia & Adrian 17.10

Salsa mambo fundamentals P-open - Natalia & Adrian 17.10

W nowym sezonie zapraszamy na kurs dla wszystkich znających podstawy salsy. Zajęcia mają na celu przedstawienie podstawowych elementów techniki salsy NY w parze. Na kursie będziecie skupiać się na odpowiedniej pracy całego ciała, tak aby taniec był lekki, prowadzenia zrozumiałe a figury bezpieczne i pozostawiające miejsce na interpretację. Zajęcia poprowadzi wspaniała para instruktorska Natalia Kawa & Adrian Stańko!! Zajęcia na poziomie P-open odbywają się od poniedziałku 17.10 o 20:10 na Żelaznej 59.
Więcej
Bachata solo od podstaw P1 z Olą - kurs regularny 10.10

Bachata solo od podstaw P1 z Olą - kurs regularny 10.10

Ladies mamy coś specjalnie dla Was! Zapraszamy wszystkie Panie na kurs zmysłowej bachaty solo w najbardziej kobiecym wydaniu! Zajęcia zupełnie od podstaw w poniedziałki o 17:00 od 10.10 poprowadzi fantastyczna Ola KowalczykWszystko czego się nauczysz, wykorzystasz zarówno w tańcu z partnerem jak i solo :)
Więcej
Bachata solo od podstaw P1 z Edytą - regularny kurs 05.10

Bachata solo od podstaw P1 z Edytą - regularny kurs 05.10

Ladies - mamy dla Was zajęcia od zera! To idealny moment żeby zacząć swoją przygodę z tańcem :) Nauczysz się podstaw bachaty. Na zajęciach skupicie się na podstawowych krokach i rytmie. Wszystko do wykorzystania w tańcu solo ale także w parze. Elementy techniki, stylingu i footworków. Nacisk na kobiecy i delikatny ruch w ciele. Szybkość rozwoju zależy od Ciebie! Kurs w środy o 16:00 od 05.10 poprowadzi zjawiskowa Edyta Kwaśna.
Więcej
Bachata men's styling open z Kubą - kurs regularny 04.10

Bachata men's styling open z Kubą - kurs regularny 04.10

Panowie! Przygotowaliśmy coś specjalnie dla Was. Znasz dobrze podstawy bachaty? Chcesz się dalej rozwijać i pracować nad swoją taneczną prezencją? Zadbaj o swój men's styling! Już od wtorku 04.10 o 17:00 regularne zajęcia na poziomie open poprowadzi fantastyczny Kuba Nowak. Ten kurs to obowiązkowa pozycja dla każdego rozwijającego się bachatero! Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś :)
Więcej
Salsa cubana for ladies od podstaw z Edytą - kurs regularny 04.10

Salsa cubana for ladies od podstaw z Edytą - kurs regularny 04.10

Ladies! Już od wtorku 04.10 zapraszamy do Salsa Libre na regularny kurs salsy kubańskiej solo dla Pań zupełnie od podstaw! Merytorycznie zajęcia w wyjątkowej atmosferze i z dużą dawką poczucia humoru :) Świetny taniec i relaks jednocześnie! Zajęcia o 17:00 w naszej centralnej lokalizacji poprowadzi wspaniała instruktorka Edyta Kwaśna! Zapisz się na kurs i dołącz do fantastycznej grupy kobiet :)
Więcej
Bachata Winter Project by Adriana 25.10

Bachata Winter Project by Adriana 25.10

Dziewczyny! Pokażmy girls power i znów zróbmy coś razem :) Odkryjmy kobiecość, poznajmy swoje ciało i nauczmy się jak czarować bachatą! Druga edycja Bachata Project Ladies by Adriana Drozdowicz właśnie zakończyła się pięknym nagraniem. Zapraszam Was serdecznie na kolejny bachatowy projekt gdzie w 3 miesiące podczas zajęć bachaty solo nauczymy się pięknej choreografii. Zwieńczeniem naszej pracy będzie profesjonalne nagranie wideo, które podsumuje efekty naszych zajęć. Start kursu we wtorek 25.10 o 18:00 w Salsa Libre!
Więcej
Bachata ladies styling P-open z Adrianą - kurs regularny 04.10

Bachata ladies styling P-open z Adrianą - kurs regularny 04.10

Ladies! Już od wtorku 04.10 o 17:00 Adriana Drozdowicz zaprasza na regularne zajęcia bachata ladies styling P-open! Jeśli chcesz zabłysnąć na bachatowych parkietach i olśnić innych kobiecymi stylingami to idealny kurs dla Ciebie! :) Spotykamy się raz w tygodniu na Żelaznej 59. Nie czekaj i dołącz do wspaniałej grupy już dziś :) 
Więcej
Bachata od podstaw P1 Marta & Piotr - kurs regularny 03.10

Bachata od podstaw P1 Marta & Piotr - kurs regularny 03.10

Rozpocznij swoją przygodę ze zmysłową bachatą w ramach intensywnego kursu regularnego w Salsa Libre! Zajęcia (2x55min.) poprowadzi wspaniały team instruktorski Marta Adamczyk & Piotr Koziołkiewicz. Zapraszamy w poniedziałki o 20:10 na Żelazną 59. Szybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane!
Więcej
Bachata od podstaw P1 - Ola & Łukasz 10.10

Bachata od podstaw P1 - Ola & Łukasz 10.10

Chcesz nauczyć się tańczyć bachatę? Mamy coś dla Ciebie! Już od poniedziałku 10.10 zapraszamy na regularne zajęcia (2x55min.) od podstaw o 18:00. Kurs poprowadzą wystrzałowi instruktorzy Ola Kowalczyk & Łukasz KomorowskiSzybkie postępy, wyśmienita atmosfera i super zabawa gwarantowane! Nie ma konieczności zapisywania się w parze! Na zajęciach znajdziesz swoją drugą taneczną połówkę :)
Więcej
Technika tańca open - regularne zajęcia z Agnieszką 05.10

Technika tańca open - regularne zajęcia z Agnieszką 05.10

Amigos! Od środy 05.10 o 17:00 zapraszamy Was na regularny kurs z techniki tańca, który sprawi, że wszystko zacznie mieć sens ;) Technika tańca to obowiązkowa pozycja dla każdego salsero i bachatero, który chce przygotować swoje ciało na coraz to bardziej zaawansowane zagadnienia taneczne oraz nadać jakości temu, co już potrafi. Kurs poprowadzi fantastyczna instruktorka Agnieszka Pawińska. Do zobaczenia na parkiecie!
Więcej
Salsa for ladies on2 od podstaw z Klaudią - kurs regularny 06.10

Salsa for ladies on2 od podstaw z Klaudią - kurs regularny 06.10

Ladies! Od czwartku 06.10 zapraszamy na regularny kurs salsy for ladies on2 od podstaw P1. To zajęcia specjalnie dla Pań, które chcą kobieco i zmysłowo poruszać się na parkiecie. Kurs poprowadzi fantastyczna instruktorka Klaudia Oleksak. Zajęcia odbywają się o 16:00 na Żelaznej 59. Dołącz do nas i przekonaj się sama, co znaczy girl power :)
Więcej
Salsa ladies style open - kurs regularny z Agnieszką 06.10

Salsa ladies style open - kurs regularny z Agnieszką 06.10

Dziewczyny! Już od czwartku 06.10 o 22:15 zapraszamy do Salsa Libre na regularne zajęcia salsa ladies style na poziomie open z fantastyczną Agnieszką Pawińską. Na kursie popracujecie nad swoim stylingiem, pracą stóp, bodymovementem i generalnym „tanecznym skillem”. Zajęcia skierowane są do Pań znających dobrze podstawy i rytmikę tańca on2. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dziś! Przyjdź do Salsa Libre i ucz się od najlepszych :)
Więcej
Bachata footwork unisex open - regularny kurs z Agnieszką 04.10

Bachata footwork unisex open - regularny kurs z Agnieszką 04.10

Bachateros! Zapraszamy w nowym sezonie na regularny kurs bachata footwork open unisex. Te zajęcia to doskonała opcja na pracę nad swoją indywidualną techniką, koordynacją i muzykalnością! Stylistycznie będą one zahaczać o bachatę sensual, modernę oraz dominicanę. Kurs od 04.10 o 22:15 poprowadzi zjawiskowa Agnieszka PawińskaTo super okazja do tanecznego rozwoju - nie przegap! :)
Więcej
Zouk od podstaw P1 - regularny kurs z Olą i Tomkiem 03.10

Zouk od podstaw P1 - regularny kurs z Olą i Tomkiem 03.10

Amigos! W nowym sezonie zapraszamy Was na zupełnie nowy kurs zouka od podstaw P1. Jego świat pokażą Wam wspaniali instruktorzy Ola Kowalczyk i Tomek MrózZouka będziecie mogli tańczyć na Waszych ulubionych imprezach! Dzięki zoukowi nauczycie się głębokiego prowadzenia wychodzącego z ciała, które wzbogaci Wasze prowadzenie w innych tańcach :) Zajęcia odbywają się w poniedziałki o 21:15 od 03.10 i składają się z 2 bloków (55min.+30min.). Nie czekaj i zapisz się już dziś!
Więcej
Salsa cubana S-open regularny kurs Agnieszka & Roger 05.10

Salsa cubana S-open regularny kurs Agnieszka & Roger 05.10

Mamy to! Serdecznie zapraszamy wszystkich średnio zaawansowanych i zaawansowanych cubaneros na porządną dawkę dobrej zabawy i tanecznych inspiracji! Już od środy 05.10 regularne zajęcia (2x55min.) o 20:10 poprowadzi dla Was wystrzałowa para instruktorów Agnieszka Pawińska & Ruggiero 'Roger' Palombella. Nie czekaj i zapisz się już dziś! Przyjdź do Salsa Libre i ucz się od najlepszych :)
Więcej
Salsa cubana P-open regularny kurs Agnieszka & Roger 04.10

Salsa cubana P-open regularny kurs Agnieszka & Roger 04.10

Salseros! Zapraszamy na kurs salsy kubańskiej na poziomie P-open w nowym sezonie. Intensywne zajęcia (2x55min.) we wtorki o 20:10 od 04.10 poprowadzi nasz niezastąpiony team Agnieszka Pawińska & Ruggiero 'Roger' PalombellaJeśli znasz podstawy i chcesz kontynuować naukę ten kurs to idealny wybór dla Ciebie! Zajęcia są prowadzone w 50% w języku angielskim z wdzięcznym włoskim zaśpiewem :) Zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj!
Więcej
Bachata solo ladies od podstaw P1 z Darią 06.10

Bachata solo ladies od podstaw P1 z Darią 06.10

Ladies! Kobiecość, subtelność, naturalność, zmysłowość czyli bachata sensual :) Zapraszamy na regularny kurs bachaty solo ladies od podstaw (P1). Zajęcia w czwartki o 17:00 od 06.10 poprowadzi dla Was rewelacyjna instruktorka Daria Dudek. Zapisz się już dziś i poznaj niesamowicie kobiecy taniec, jakim jest bachata sensual! Widzimy się na Żelaznej 59.
Więcej
Bachata od podstaw P1 kurs regularny z Darią i Piotrem 06.10

Bachata od podstaw P1 kurs regularny z Darią i Piotrem 06.10

Amigos! Już w październiku super okazja do nauczenia się intensywnie i efektywnie podstaw bachaty - jednego z najpopularniejszych tańców na latynoskich imprezach :) Zapraszamy od 06.10 o 18:00 na regularny kurs bachaty od podstaw. Zajęcia poprowadzi wspaniały team instruktorski Daria Dudek & Piotr Koziołkiewicz. Pamiętaj, że nie musisz zapisywać się w parze, znajdziesz ją na kursie. Przyjdź i poznaj niesamowity klimat bachaty!
Więcej
Salsa P-open regularny kurs Agnieszka & Rami 06.10

Salsa P-open regularny kurs Agnieszka & Rami 06.10

Znasz podstawy salsy nowojorskiej? Chcesz rozwijać swoje taneczne umiejętności? Mamy coś dla Ciebie :) Od czwartku 06.10 zapraszamy na kurs salsy on2 na poziomie P-open. Zajęcia odbywają się w godzinach 20:10-22:10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Kurs poprowadzą zjawiskowi instruktorzy - Agnieszka Pawińska & Rami Agha. Przyjdź i ucz się od najlepszych!
Więcej
Salsa on2 S-open Ania & Tomek kurs regularny 05.10

Salsa on2 S-open Ania & Tomek kurs regularny 05.10

Mamy to! Wszystko to, co powinien umieć każdy salsero i salsera na jednym kursie z fantastycznymi Anią Chagowską & Tomkiem Starzykiem!!! Od środy 05.10 ta wyjątkowa para poprowadzi dla Was regularny kurs salsy on2 na poziomie S-open. Zapraszamy od 20:10 do 22:10 na Żelazną 59. A po zajęciach zdobyte umiejętności będzie mogli trenować na prakisie!! Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś :)
Więcej
Salsa Ny style S-open Ola & Rami kurs regularny 04.10

Salsa Ny style S-open Ola & Rami kurs regularny 04.10

Zapraszamy na wszechstronne zajęcia dla tańczących salsę nowojorską na poziomie średnio zaawansowanym! Swoje umiejętności doskonalić będziecie pod czujnym okiem naszych specjalistów - kurs S open poprowadzą zjawiskowa Ola Adamiak & utalentowany Rami Agha. Zajęcia (2x55min.) odbywają się we wtorki od 04.10 o 21:15. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dziś!
Więcej
Zouk P/S kurs regularny Pati & Łukasz 06.10

Zouk P/S kurs regularny Pati & Łukasz 06.10

Amigos! W każdy czwartek o 18:00 zapraszamy do Salsa Libre na regularny, intensywny kurs (2x55min.) zouka na poziomie P/S. Kurs dedykowany jest osobom znającym bardzo dobrze podstawy, które chcą w przyszłości kontynuować naukę na poziomie średnio zaawansowanym. Zajęcia poprowadzi para zjawiskowych instruktorów Patrycja Słaniewska & Łukasz Słaniewski. Nie czekaj i dołącz do grupy. Czeka na Was dużo praktycznych wskazówek i wspaniała atmosfera :)
Więcej
Zouk P-open regularny kurs Pati & Łukasz 05.10

Zouk P-open regularny kurs Pati & Łukasz 05.10

Znasz dobrze podstawy zouka? Chcesz kontynuować swoją przygodę z tym tańcem pod okiem profesjonalistów? Wpadnij do Salsa Libre w środy na regularny kurs zouka na poziomie P-open. Intensywne zajęcia (2x55min.) w środy od 18:00 do 20:00 prowadzi para wspaniałych instruktorów Patrycja Słaniewska & Łukasz Słaniewski. Merytoryczne zajęcia w fantastycznej atmosferze. Nie czekaj i dołącz do kursu!
Więcej
Zouk S-open Pati & Łukasz kurs regularny 03.10

Zouk S-open Pati & Łukasz kurs regularny 03.10

Zoukeiros! W poniedziałki o 18:00 zapraszamy do Salsa Libre na zajęcia (2x55min.) zouka na poziomie S-open. Kurs skierowany jest do wszystkich zoukoholików znających dobrze podstawy zouka brazylijskiego i chcących pogłębić jego tajniki. Zajęcia S-open będą rozwijać Waszą wiedzę w zakresie figur, otworzą Was na nowe wykorzystywanie muzyki, pomogą w zgłębieniu zasad leading & following oraz zachęcą do improwizacji na parkiecie! Kurs poprowadzą Patrycja Słaniewska i Łukasz SłaniewskiZapisz się już dziś :)
Więcej
Zouk zaawansowany Pati Łukasz - kurs regularny 03.10

Zouk zaawansowany Pati Łukasz - kurs regularny 03.10

Tańczysz zouka na poziomie zaawansowanym? Wpadnij do Salsa Libre szlifować swoje dotychczasowe umiejętności w poniedziałki o 20:10 pod okiem wspaniałych instruktorów - Patrycji i ŁukaszaTe zajęcia to idealna opcja na zdobycie nowej wiedzy, poszerzenie swoich tanecznych horyzontów oraz opanowanie nietypowych zoukowych wariacji! Nie trać czasu i dołącz do tej fantastycznej grupy :)
Więcej
Salsa for ladies on2 od podstaw P1 - kurs regularny z Kasią 10.10

Salsa for ladies on2 od podstaw P1 - kurs regularny z Kasią 10.10

Salsa for Ladies to kurs specjalnie dla Pań, które chcą pewnie i zmysłowo poruszać się na parkiecie! Jeśli chcesz by każdy krok, który wykonasz był przepełniony kobiecością i gracją a także zależy Ci na tym, żeby poczuć się piękną w tańcu, przestać odtwarzać kroki, a zacząć wyrażać siebie to idealny wybór dla Ciebie! Zajęcia od podstaw w poniedziałki od 10.10 o 17:00 poprowadzi dla Was niezastąpiona Kasia Lorkowska!! Świetne merytorycznie zajęcia w wyjątkowej atmosferze :)
Więcej
Salsa cubana S-open z Agnieszką i Bartkiem - regularny kurs 03.10

Salsa cubana S-open z Agnieszką i Bartkiem - regularny kurs 03.10

Mamy to! Serdecznie zapraszamy wszystkich średnio zaawansowanych i zaawansowanych cubaneros na porządną dawkę dobrej zabawy i tanecznych inspiracji. Już od poniedziałku 03.10 parkiet w Salsa Libre przejmują Agnieszka Pawińska i Bartek Tabiś!! To właśnie pod ich okiem będziecie zdobywać nowe umiejętności :) Zapraszamy na zajęcia o 20:10 na Żelazną 59. Do zobaczenia :)
Więcej
Salsa cubana open regularny kurs - Agnieszka & Bartek 03.10

Salsa cubana open regularny kurs - Agnieszka & Bartek 03.10

Hola! Znasz dobrze podstawy salsy kubańskiej? Chcesz dalej rozwijać swoje taneczne umiejętności? Mamy coś dla Ciebie! Już od poniedziałku 03.10 o 19:05 regularny kurs salsy cubany open poprowadzi nasz wystrzałowy team instruktorki Agnieszka Pawińska & Bartek TabiśCzeka Was na porządna dawka dobrej zabawy i tanecznych inspiracji. Do zobaczenia na parkiecie!
Więcej
Salsa cubana od podstaw P1 z Agnieszką i Bartkiem - kurs regularny 03.10

Salsa cubana od podstaw P1 z Agnieszką i Bartkiem - kurs regularny 03.10

Amigos! Zapraszamy do rozpoczęcia nauki salsy kubańskiej ze zjawiskową parą tancerzy - regularne zajęcia (2x55min.) poprowadzą Agnieszka Pawińska & Bartek TabiśPamiętaj, że nie musisz zapisywać się w parze. Swoją drugą, taneczną połówkę znajdziesz na kursie! Startujemy 03.10 o 17:00 w Salsa Libre. Przyjdź i poczuj niesamowity, kubański klimat :) UWAGA! Zostały miejsca dla Panów.
Więcej
Timba & afrocuban z Rogerem - kurs regularny od 04.10

Timba & afrocuban z Rogerem - kurs regularny od 04.10

Amigos! Prezentujemy Wam kurs, który na stałe zagości w naszym grafiku. Niezastąpiony Ruggiero 'Roger' Palombella od wtorku 04.10 o 19:05 zaprasza na zajęcia timba & afrocuban open level. Jeśli chcesz podnieść poziom swojej salsy, popracować nad bodymovementem i techniką, aby lepiej poruszać się w kubańskich rytmach a także poznać kilka trików z zakresu timby - ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Zdobędziesz dzięki niemu nową wiedzę i przydatne wskazówki do wykorzystania na parkiecie.
Więcej
Bachata P-open Sambor & Forma - regularne zajęcia 04.10

Bachata P-open Sambor & Forma - regularne zajęcia 04.10

Ogromne doświadczenie instruktorskie, wyjątkowy klimat, przystępnie wytłumaczona technika, masa zabawy i mnóstwo nowych umiejętności - wszystko to, i wiele więcej, znajdziesz na zajęciach Sambora i Formy! We wtorki o 18:00 od 04.10 poprowadzą oni dla Was kurs zmysłowej bachaty na poziomie P-open. Zajęcia dedykowane są osobom z poziomów P3/P4. Zapraszamy do zapisów!
Więcej
Bachata P2 regularny kurs z Bogusią i Dominikiem 06.10

Bachata P2 regularny kurs z Bogusią i Dominikiem 06.10

Bachateros! Zapraszamy do rozwijania swoich tanecznych umiejętności na regularnym kursie bachaty P2 w czwartki o 19:05 (kurs 2x55min.). Intensywne zajęcia poprowadzi dla Was wspaniały team instruktorski Bogusia Adryan & Dominik Kostrzewski. Dołącz do fantastycznej grupy już dziś! Spotykamy się raz w tygodniu na Żelaznej 59. Świetna energia, przesympatyczni i doświadczeni instruktorzy, zmysłowy materiał taneczny! Do zobaczenia na parkiecie :)
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 intensywnie - Paulina & Michał 11.10

Salsa nowojorska od podstaw P1 intensywnie - Paulina & Michał 11.10

Nie chcesz więcej podpierać ścian? Chcesz poznać fajnych ludzi, nauczyć się salsy w wesołej, wyluzowanej atmosferze? Idealnie trafiłeś! Już od wtorku 11.10 o 20:10 zapraszamy do Salsa Libre na intensywny (2x55min.) kurs salsy nowojorskiej zupełnie od podstaw. Zajęcia poprowadzi para fantastycznych i doświadczonych instruktorów Paulina Suska & Michał Bedyński. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj! :)
Więcej
Salsa solo on2 poziom P4 z Clau 06.10

Salsa solo on2 poziom P4 z Clau 06.10

Zajęcia z Klaudią to absolutny przebój w Salsa Libre! Mówi się, że nie tylko uczą tańczyć, ale odmieniają życie :) Zapraszamy do kontynuowania przygody z salsą nowojorską solo na poziomie P4. Zajęcia odbywają się w czwartki o 18:00. Dołącz do zajęć i poczuj niesamowity klimat salsy! Zapraszamy do naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Salsa nowojorska od podstaw P1 - Agnieszka & Rami 04.10

Salsa nowojorska od podstaw P1 - Agnieszka & Rami 04.10

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę? Czas na realizację postanowień! We wtorki zapraszamy na kurs salsy nowojorskiej zupełnie od podstaw. Zajęcia prowadzą zjawiskowi tancerze i świetni nauczyciele - Agnieszka Pawińska i Rami AghaKurs odbywa się o 19:05 od 04.10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Wpadnij i poznaj niesamowity klimat salsy nowojorskiej. UWAGA! Zostały miejsca dla panów.
Więcej
Rueda de casino średnio zaawansowana z Radkiem 02.10

Rueda de casino średnio zaawansowana z Radkiem 02.10

Salseros! W niedziele zapraszamy do Salsa Libre na regularny kurs ruedy de casino na poziomie średnio zaawansowanym. Wybuchową dawkę tańca rodem z Kuby dostarczy Wam jeden z najbardziej znanych instruktorów rueda de casino w Polsce - Radek Wierzbiński (prowadzi on zajęcia ruedy w SL już od 18 lat!). Kurs 2h odbywa się o 20:10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie trać czasu i zarezerwuj miejsce już dziś! 
Więcej
Urban Kiz od podstaw P1 na Solcu - Maciek & Sylwia 13.10

Urban Kiz od podstaw P1 na Solcu - Maciek & Sylwia 13.10

Amigos! W czwartki od 13.10 zapraszamy na zajęcia urban kiz zupełnie od podstaw. Kurs będzie odbywać się regularnie co czwartek od 19:40 do 21:40 w lokalizacji Solec 38 na Powiślu. Zajęcia poprowadzą dla Was zjawiskowi instruktorzy Maciek Krzemiński Sylwia Kizombie. Nie musisz tańczyć czegokolwiek. Wszystkiego Cię nauczymy, partnerkę/partnera też Ci znajdziemy. Nie trać czasu i zapisz się już dziś! :)
Więcej
Timba solo - cykl zajęć z Rogerem 05.10

Timba solo - cykl zajęć z Rogerem 05.10

Chcesz udoskonalić swoje salsowe umiejętności? Poszerzyć horyzonty o wiedzę z zakresu timby (salsa + wpływy afrokubańskie)? Masz do tego świetną okazję! Już 05.10 o 19:05 nasz fantastyczny instruktor Ruggiero 'Roger' Palombella rusza z 5 zajęciowym cyklem zajęć tematycznych! Na kursie odkryjesz i nauczysz się wielu ruchów, które pochodzą z afro, rumby, sonu, cha-chy, reggaetonu itp., a także dodasz je i zmiksujesz ze swoją salsą, rozwijając swój unikatowy styl timba cubana!
Więcej
Bachata S-open Sambor & Forma - zajęcia regularne 06.10

Bachata S-open Sambor & Forma - zajęcia regularne 06.10

Doświadczenie i pełna zmysłowości pasja, entuzjastyczny zapał i pełen profesjonalizm, sowita dawka wiedzy i świetna zabawa - wszystko to łączą w sobie zajęcia z Samborem i Formą. Jeśli tańczysz bachatę na poziomie średnio zaawansowanym dołącz do ich kursu bachaty S-open w czwartki o 17:00 (2x55min.) i przekonaj się sam/a jak wyjątkowy duet tworzą! Zajęcia odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59.
Więcej
Bachata poziom P4 Forma & Sambor 06.10

Bachata poziom P4 Forma & Sambor 06.10

Amigos! W czwartki o 20:10 zapraszamy wszystkie osoby znające dobrze podstawy bachaty do dalszego rozwoju w ramach intensywnych zajęć (2x55min.) na poziomie P4. Kurs poprowadzi dobrze Wam znany team instruktorski: zjawiskowa Oliwia Forma i utalentowany Dominik Sambor. Zajęcia odbywają się w godzinach 20:10-22:10 w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Zapisy na kurs obowiązkowe. Do zobaczenia :)
Więcej
Bodymovement open z Samborem 04.10

Bodymovement open z Samborem 04.10

Amigos! W naszym grafiku na Nowy Sezon nie może zabraknąć legendarnego bodymovementu z Dominikiem Samborem. Zapraszamy Was we wtorki o 20:10 na zajęcia na poziomie open. UNISEX - kurs jest skierowany zarówno dla Pań, jak i dla Panów - tancerzy wszystkich naszych technik od salsy przez bachatę po kizombę i zouka. Widzimy się na parkiecie! :)
Więcej
Salsa Ny Style poziom zaawansowany z Mayerem - kurs regularny 07.10

Salsa Ny Style poziom zaawansowany z Mayerem - kurs regularny 07.10

Salseros! Przygotowaliśmy dla Was solidny plan rozwoju w ramach zajęć salsy nowojorskiej na poziomie zaawansowanym. Intensywne zajęcia (2x55min.) poprowadzi dla Was w piątki o 19:05 doświadczony instruktor Piotr Romanow.  Na kursie skupicie się zarówno nad techniką prowadzenia jak i stylingiem i wyglądem w tańcu oraz zdobędziecie garść nowych inspiracji - figurkowych i nie tylko! Przyjdź do Salsa Libre i ucz się od najlepszych :)
Więcej
Bachata P-open z Edytą i Łukaszem - kurs regularny 05.10

Bachata P-open z Edytą i Łukaszem - kurs regularny 05.10

Znasz dobrze podstawy bachaty? Chcesz rozwijać swoje taneczne umiejętności w ramach intensywnego kursu? Mamy coś dla Ciebie! Zapraszamy na środowe, regularne zajęcia bachaty P-open. Kurs (2x55min.) w godzinach 20:10-22:10 poprowadzi fantastyczny team instruktorski Edyta Kwaśna & Łukasz Komorowski. Zarezerwuj miejsce na liście już dziś! Widzimy się na parkiecie :)
Więcej
Bachata poziom P4 - Wera & Kuba 05.10

Bachata poziom P4 - Wera & Kuba 05.10

Znasz podstawy bachaty? Chcesz kontynuować naukę w intensywnej formie? Dołącz do wspaniałej grupy! Zapraszamy na kurs bachaty na poziomie P4, który w środy poprowadzą dla Was przesympatyczni instruktorzy Weronika Gronowska i Kuba Nowak. Zapraszamy na zajęcia w godzinach 20:10-22:10 od 05.10. Kurs (2x55 min.) odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie trać czasu i zapisz się już dziś! :)
Więcej
Bachata solo od podstaw P1 z Adrianą - 12.10

Bachata solo od podstaw P1 z Adrianą - 12.10

Kobiecość i pewność siebie przez taniec! Tak
Adriana krótko mówi o swoich zajęciach. Kurs jest dedykowany Paniom, które chcą poruszać się kobieco oraz nabrać pewności siebie nie tylko na parkiecieAdriana Drozdowicz zaprasza w środy o 17:00 od 12.10. Zajęcia są prowadzone w przemiłej atmosferze sprzyjającej kobiecemu rozwojowi :) Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dziś!
Więcej
Brasil fit open z Klaudią 02.10

Brasil fit open z Klaudią 02.10

Ladies! Zapraszamy na kultowy niedzielny kurs brasil fit z naszą fantastyczną Klaudią Łucyk w Nowym Sezonie! Wyjątkowe zajęcia pod okiem wspaniałej instruktorki odbywają się o 13:15 na Żelaznej 59. Nie może Cię zabraknąć! Ten kurs to dawka pozytywnej energii na cały tydzień :) Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia już dzisiaj!
Więcej
Samba średnio zaawansowana z Klaudią 02.10

Samba średnio zaawansowana z Klaudią 02.10

Ladies! W każdą niedzielę o 14:15 zapraszamy Was na kurs samby brazylijskiej ze wspaniałą Klaudią ŁucykZajęcia dedykowane są paniom na poziomie średnio zaawansowanym. Po rozgrzewce w brazylijskich rytmach (funk, swiungeira, forro) przechodzimy do energicznej choreografii. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj! Widzimy się na Żelaznej 59.
Więcej
Bachata poziom S2 z Kubą i Werą 04.10

Bachata poziom S2 z Kubą i Werą 04.10

Bachateros! Jeśli chcecie rozwijać swoje umiejętności taneczne na poziomie średnio zaawansowanym, mamy dla Was idealną do tego okazję! Zapraszamy w każdy wtorek o 18:00 na kurs bachaty na poziomie S2. Zajęcia (2x55min.) poprowadzą jedyni w swoim rodzaju Weronika Gronowska & Kuba Nowak. Nie może Was zabraknąć! 
Więcej
Salsa nowojorska poziom S2 - Kasia i Mayer 03.10

Salsa nowojorska poziom S2 - Kasia i Mayer 03.10

Salseros! Zapraszamy na kurs nowojorskiej salsy on2 na poziomie S2 ze wspaniałymi tancerzami tego stylu Kasią i Piotrem! Wpadnij do nich na kurs w poniedziałek o godzinie 18:00 (footwork + partnerwork). Rozwiń swoje taneczne umiejętności w towarzystwie innych pasjonatów mambo! :) Nie trać czasu i zapisz się na zajęcia (2x55min.) już dziś!
Więcej
Salsa kubańska S-open Yuleydi & Miguel 07.10

Salsa kubańska S-open Yuleydi & Miguel 07.10

Mamy to! W piątki o 20:10 zapraszamy na wyjątkowy kurs dla pasjonatów salsy kubańskiej! Intensywne zajęcia (2x55min.) na poziomie średnio zaawansowanym poprowadzą specjaliści w tej dziedzinie Yuleydi Villafuerte & Miguel GascueñaNie czekaj i zapisz się już dziś! Dołącz do fantastycznej grupy :)
Więcej
Izolacje unisex open z Samborem 06.10

Izolacje unisex open z Samborem 06.10

Hola! We czwartki o 19:05 zapraszamy na regularny kurs izolacje open, który prowadzi niezastąpiony Dominik Sambor. Zajęcia skierowane są do osób, które chcą pracować nad ruchem ciała w tańcu. Kurs zarówno dla Pań, jak i dla Panów - tancerzy wszystkich naszych technik od salsy przez bachatę po kizombę i zouka! Nie czekaj i zapisz się na zajęcia już dzisiaj :)
Więcej
Salsa for ladies on2 poziom P2 z Clau 06.10

Salsa for ladies on2 poziom P2 z Clau 06.10

Salsa for ladies dla każdej z Was! Kurs jest sprawdzoną metodą na: poprawę humoru, nudę, dobrą zabawę oraz zgrabną sylwetkę. Dołącz do zajęć i przekonaj się sama :) Zapraszamy Panie znające dobrze podstawy salsy nowojorskiej na kurs na poziomie P2, który we czwartki o 17:00 od 06.10 poprowadzi zjawiskowa Klaudia Oleksak. Widzimy się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie trać czasu i zapisz się już dzisiaj!
Więcej
Bachata od podstaw P1 z Weroniką i Kubą 08.11

Bachata od podstaw P1 z Weroniką i Kubą 08.11

Zaczynamy naukę jednego z najbardziej zmysłowych tańców karaibskich:
bachata
- to taniec i muzyka z Dominikany! W jej wyjątkowy świat zabiorą Was przesympatyczni instruktorzy Weronika Gronowska i Kuba Nowak
Zapraszamy na intensywne zajęcia (2x55min.) od wtorku 08.11 o 20:10 Kurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. Nie trać czasu i zapisz się już dziś! :)
Więcej
Mayer Footwork Lab Unisex open level z Mayerem 07.10

Mayer Footwork Lab Unisex open level z Mayerem 07.10

Salseros! W każdy piątek od 07.10 o 18:00 zapraszamy na wyjątkowy kurs footwork lab! Są to zajęcia dla: tańczących salsę on2, chcących poczuć się pewniej w tańcu; tańczących salsę on1, chcących zacząć swoją przygodę z tańczeniem na 2 od przygotowania footworkowej bazy; wszystkich, którzy wyżej niż bezduszne powtarzanie kolejnych "figurek" cenią sobie wszechstronny rozwój taneczny. Zajęcia poprowadzi niesamowity Piotr Romanow!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Salsa kubańska
Zouk
Bachata
Samba brazylijska
Afro
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...