Urban Kiz 0 / 8

Kurs Urban Kiz w Salsa Libre
Poziom P4
Terminy zajęć:  środa o 18:35
Start:
12 Oct 2022
2022-10-12 18:35:00 CEST

Urban Kiz poziom P4 z Anią i Jackiem - kurs regularny na Solcu 12.10

Amigos! Zupełna nowość w nadchodzącym sezonie. Już od środy 12.10 zapraszamy na regularny kurs Urban Kiz na poziomie P4. Zajęcia w środy o 18:35 w lokalizacji Solec 38 na Powiślu poprowadzi para rewelacyjnych instruktorów Ania Chagowska & Jacek SrokaBędzie masa ćwiczeń i praktycznych wskazówek, jak wpasować się w rytm, lekko i przyjemnie poprowadzić partnerkę oraz podążać za prowadzeniem partnera. Nie czekaj i zapisz się już dziś!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/813368976518242

Na zajęciach odkryjesz zupełnie nową jakość tańca w parze, dostaniesz dużo wiedzy, szybki rozwój oraz mnóstwo dobrej zabawy!

Dla Ani Chagowskiej to nowa pasja, której poświęca się konsekwentnie od roku, wykorzystując 20 lat doświadczenia instruktorki i tancerki salsy oraz techniki tańca nabytej w dzieciństwie na balecie, tańcu współczesnym oraz contact improwizacji.

Jacek Sroka - na co dzień informatyk i wykładowca na UW, ale w każdej wolnej chwili pasjonat tańca. Od 20 lat nieustannie rozwija się tanecznie i uwielbia wszystkie style. Najwięcej czasu spędza jednak na parkietach kizombowych i urban kizzowych. Lubi cały czas uczyć się nowych rzeczy oraz nieustannie szlifować nabyte umiejętności.

Urban Kiz powstał w Europie z kizomby tańczonej do muzyki wywodzącej się od Ghetto Zouka i innych stylów jak Tarraxinha, R&B, Rap, Hip Hop, czy Tango. Między 2012 a 2014 rokiem stworzyli go liderzy stylu Enha, Moun i Curtis. Taniec pierwotnie nazywano French Style Kizomba, New Style Kizomba. Urban Kiz pozwala na dużą swobodę wyrazu, różnorodność interpretacji oraz włączanie figur z innych innych tańców, np. z tanga.

Zapisy na zajęcia:
Recepcja Studia Salsa Libre

Solec 38

Solec 38
Warszawa, Śródmieście
BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

BIG BANG - otwarcie nowego sezonu 2022/2023 w SL

Amigos!
W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was kilka przełomowych nowości! A fala nowych kursów rusza z początkiem października :)
Przed nami zajęcia wspaniałej kadry instruktorskiej, ciekawy grafik kursów w wyśmienitej lokalizacji, środowy practis, sobotnie imprezy Bomba Latina, kolejne grupy choreo i cykliczne eventy warsztatowo-imprezowe z najlepszymi tancerzami salsy i bachaty ze świata!
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Kizomba
Instruktorzy
Ania Chagowska jako tancerka, choreografka, przywódczyni i organizatorka El Sol Salsa Festival stała się ikoną światowej sceny salsowej. Swoją karierę rozpoczęła jako dziecko w popołudniowej szkole baletowej. Następnie, w wieku 18 lat pokochała salsę i poświęciła się jej bez reszty najpierw jako tancerka, instruktorka i artystka, potem jako choreografka, współzałożycielka i współwłaścicielka Salsa Libre, ostatecznie jako organizatorka międzynarodowych festiwali, m. in. El Sol Salsa Festival.
Lokalizacja kursu
Solec 38

Solec 38

Solec 38
Warszawa, Śródmieście
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...