Rumba 0 / 3

Kurs Rumba w Salsa Libre
Poziom Open Level
Terminy zajęć:  niedziela o 13:15,niedziela o 14:15,niedziela o 15:15
Start:
05 Feb 2023
2023-02-05 13:15:00 CET

Rumba day P-open - Iza Torres & Yeranni Poll Hernandez crash course 05.02

Amigos! W niedzielę 05.02 mamy dla Was wyjątkowy crash course weekendowy. Zajęcia rumby na poziomie P-open poprowadzą po raz 1 razem w Salsa Libre: dobrze Wam znana z dotychczasowych projektów o tej tematyce - Izabela Torres oraz kubański tancerz i instruktor - Yeranni Poll Hernandez! Zajęcia polecane osobom mającym podstawową bazę rumby :) Nie czekaj i zapisz sie na crash course już dzisiaj!

Dołącz do eventu na fb: https://www.facebook.com/events/559677478913868

ROZKŁAD
13:15-14:15 Columbia – solo Yeranni
14:15-15:15 Guaguanco – technika solo, bacunao, praca w parze
15:15-16:15 Salsa con rumba – technika łączenia technik solo, praca w parze

Para Iza i Yeranni to niezwykle precyzyjni, przywiązujący dużą wagę do techniki  nauczyciele, znani ze swojej energii i ogromnej pasji do nauczania i dzielenia się kulturą Kuby. Zapraszamy :)

Zapisy na zajęcia stacjonarne:
Recepcja Studia Salsa Libre
[email protected] 

Zapraszamy również w sobotę na zajęcia z sonu P-open: https://www.salsalibre.pl/news/516502/son-iza-torres-yeranni-poll-hernandez-crash-course

Do zobaczenia na parkiecie! :)

-> CENNIK ZAJĘĆ*:
*Istnieje możliwość zakupu wyłącznie pojedynczego dnia zajęć.
Cena za cały weekend 105zł
Dla posiadaczy karty Multisport: 70zł
Dla posiadaczy karty Fitprofit 60zł
Dla posiadaczy Medicover Sport: 70zł
Dla posiadaczy PZU Sport: 70zł
Na crash course obowiązują karnety elastyczne Salsa Libre.

Jak wyliczyć:
45 zł - pojedyncze zajęcia
30 zł - drugie zajęcia w ciągu dnia
30 zł - trzecie zajęcia w ciągu dnia
MULTISPORT: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
FITPROFIT: pojedyncze zajęcia - 0 zł za okazaniem karty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
Medicover Sport: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)
PZU Sport: pojedyncze zajęcia - 10 zł dopłaty (z karty można skorzystać tylko na jednych zajęcia w ciągu dnia)

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
Son P-open - Iza Torres & Yeranni Poll Hernandez crash course 04.02

Son P-open - Iza Torres & Yeranni Poll Hernandez crash course 04.02

Amigos! W sobotę 04.02 mamy dla Was wyjątkowy crash course weekendowy. Zajęcia sonu na poziomie P-open poprowadzą po raz 1 razem w Salsa Libre: dobrze Wam znana z dotychczasowych projektów o tej tematyce - Izabela Torres oraz kubański tancerz i instruktor - Yeranni Poll Hernandez! Zajęcia polecane osobom mającym podstawową bazę sonu :) Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na crash coursie już dzisiaj!
Więcej
Bachata S1 Maja & Piotr - crash course weekendowy 04-05.02

Bachata S1 Maja & Piotr - crash course weekendowy 04-05.02

Znasz już dobrze podstawy bachaty i chcesz rozwijać swoje umiejętności na poziomie średnio zaawansowanym? Jeśli chcesz ugruntować wiedzę oraz rozszerzyć swój taneczny asortyment o nowości to mamy coś dla Ciebie!! Zapraszamy 04-05.02 na weekendowy crash course bachaty S1, który poprowadzi dla Was para wystrzałowych instruktorów Maja Borkowska & Piotr KoziołkiewiczNie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dziś!!
Więcej
Salsa footwork drill & choreo ze Starzykiem - crash 
course 04-05.02

Salsa footwork drill & choreo ze Starzykiem - crash course 04-05.02

Starzyk. Człowiek - salsa. Człowiek - muzyka. Człowiek - footwork. Podczas jego zajęć: złapiesz flow, otworzysz się na muzykę, jak nigdy dotąd i spojrzysz na salsę z zupełnie nowej perspektywy. Już 04-05.02 zapraszamy na weekendowy crash course salsa footwork drill & choreo open. Podczas zajęć popracujecie nad swoim footworkiem. Kurs w formie intensywnego treningu. Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i zapisz się na zajęcia już dziś!
Więcej
Intensywne kursy weekendowe

Intensywne kursy weekendowe

W naszej ofercie oprócz regularnych kursów w tygodniu znajdziecie intensywne crash coursy weekendowe- 1 poziom w 1 weekend! To świetna opcja na opanowanie podstaw tańca w krótkim czasie, co umożliwi Wam podbijanie imprezowych parkietów już po 1 weekendzie! Dodatkowo dla bardziej zaawansowanych osób przygotowaliśmy crashe tematyczne umożliwiające zgłębienie dotychczasowej wiedzy oraz podwyższenie swoich umiejętności!
Więcej
Bachata Dominicana footwork UNISEX z Agą crash course 04-05.02

Bachata Dominicana footwork UNISEX z Agą crash course 04-05.02

Bachateros! Już w weekend 04-05.02 zapraszamy na intensywny crash course bachata dominicana footwork UNISEX na poziomie open! To idealna propozycja dla wszystkich głodnych tradycyjnej bachaty lub chcących wzbogacić swoją bachatę sensual/fusion o tradycyjne elementy. Crash course weekendowy poprowadzi fantastyczna instruktorka Agnieszka Pawińska! Nie czekaj i zarezerwuj miejsce na kursie już dzisiaj :)
Więcej
Rytmika ze Starzykiem crash course 04.02

Rytmika ze Starzykiem crash course 04.02

Hola! W sobotę 04.02 zapraszamy Was do Salsa Libre na crash course rytmiczny - dla wszystkich niezależnie od stylu i poziomu zaawansowania w tańcu. W ramach zajęć omówimy i przećwiczymy podstawowe podziały rytmiczne, na których zbudowane są Wasze ulubione style. Popracujemy nad poczuciem time'u oraz rozwiniemy naszą koordynację. Crash course poprowadzi niezastąpiony Tomek Starzyk. Zarezerwuj miejsce na kursie już dziś!
Więcej
Salsa on2 poziom średnio zaawansowany - Rafał & Natalia crash course 05.02

Salsa on2 poziom średnio zaawansowany - Rafał & Natalia crash course 05.02

Salseros! Mamy dla Was prawdziwą gratkę. Już w niedzielę 05.02 zapraszamy na intensywny crash course salsy nowojorskiej na poziomie średnio zaawansowanym. Zajęcia we wspaniałym składzie instruktorskim - Natalia Kawa & Rafał Nozdryn-Płotnicki. Nie możesz tego przegapić! W planie crash coursu: Funny footwork On2, Social Partnerwork On2 & Crossbody 180, 360 i 540. Wpadnij na zajęcia i rozwiń swoje taneczne umiejętności :)
Więcej
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa kubańska
Lokalizacja kursu
Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59 - Centrum

Żelazna 59
Warszawa
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...