18-sty EL SOL FESTIVAL listopad 2023 - KATOWICE

W listopadzie odbędzie się kolejna 18-sta już edycja znanego na całym świecie - El Sol Festival! Tropiki w listopadzie?! WHY NOT!
UWAGA! W tym roku event odbędzie się w KATOWICACH! W przepięknym, nowoczesnym centrum kongresowym, które pomieści nawet 20000 tancerzy!

Czego się spodziewać??!!
Szykujcie się na pokazy choreograficzne zapierające dech w piersiach, warsztaty prowadzone przez najlepszych z najlepszych, koncerty muzyki na żywo, muzyczne sety serwowane przez najlepszych DJ-ów z całego świata i całą śmietankę światowej społeczności salsowej na katowickim parkiecie.

Specjalnie Dla Was i dla Waszych znajomych Salsa Libre oferuje zniżki 10% na wszystkie rodzaje passów, a jest ich do wyboru do koloru! 

Sam zobacz: VIP PASS, SALSA BASIC FULL PASS, SALSA PREMIUM FULL PASS, BACHATA BASIC FULL PASS, BACHATA PREMIUM FULL PASS, KIZOMBA COUPLE BASIC FULL PASS, KIZOMBA COUPLE PREMIUM FULL PASS etc.

Po promocody (kody zniżkowe) piszcie maila na adres [email protected], podając rodzaj passa, na który ma być wysłany kod zniżkowy.

Szczegółowe informacje o festiwalu znajdziecie na stronie  www.elsolfestival.pl

Zapraszamy też na fanpage: El Sol Festival:
Oraz naszą grupę zniżkową, gdzie znajdziecie wszystkie newsy, specjalne oferty i przydatne informacje: 

GORRRRĄCO POLECAMY!

DO ZOBACZENIA NA PARKIECIE TANECZNYM!
SPRAWDŹ KURSY:
Salsa liniowa
Kizomba
Bachata
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...