SURF&SALSA 2013 - szalony i salsowo-surfingowy tydzień!

SURF &  SALSA - szalony i salsowo-surfingowy tydzień! Jeżeli zawsze kitesurfing wydawał ci się czymś niesamowitym, marzyłeś o tym, żeby przez pół dnia latać na wietrze, a drugie pół zafundować sobie prawdziwy chill w surferskim stylu i na koniec trochę potańczyć salsy na dobrym poziomie, a do tego masz ochotę na szalony wyjazd z wyjątkowymi ludźmi to SURF & SALSA jest właśnie dla Ciebie!!!

Na SURF&SALSA poza lekcjami salsy na najwyższy poziomie zajmiemy się przede wszystkim KiteSurfingiem!
Podczas wyjazdu każdy uczestnik ma zapewnione od 3 – 5 h DZIENNIE szkolenia z kite surfingu. Po zakończeniu kursu uczestnicy dostaną licencję IKO I+II uprawniająca do wynajmowania sprzętu i pływania na całym świecie. Nasi partnerzy - szkoła wake.pl gwarantują uczyć was do skutku - ile będziecie mieli siły i chęci!
Poza kitesurfingiem gwarantujemy przynajmniej 2 wizyty w wakeparku i szaleństwa za wyciągarką, zabawy i konkursy na skimboardach, trickboardach, bodyboardach, longbardach czyli wszystko co związane z surfingowym chillem!

A CO JEŚLI NIE MA WIATRU?
Mamy wtedy zagwarantowane codzienne zajęcia w wake parku na wyciągu wakeboardingwym i wszystkie inne aktywności surfingowe. Ale nie bójcie się nie zdarzyła się jeszcze taka sytuacja, żeby w lipcu była flauta przez cały tydzień :)

Jeśli chodzi o taniec, to będziemy go wam surfować w ilości ok 2h dziennie plus imprezki i różne dziwne taneczne i para taneczne aktywności, które wyklują się z naszej głowy :)

Oczywiście zadbamy o to, żeby wszyscy się MEGA zintegrowali i poznali i przynajmniej na ten tydzień zaczęli stanowić jedna wielką surfingowo-salsową rodzinę - czeka was duża dawka animacji i gier integracyjnych na plaży, na zatoce, w lesie i w innych sprzyjający fantazjom miejscach.
SPOŁECZNOŚCI
HONORUJEMY
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...