Przygotowanie do grupy choreograficznej Mambonitas

05.02

Przygotowanie do grupy choreograficznej Mambonitas

05.02

Przygotowanie do grupy choreograficznej Mambonitas

05.02

Mambonitas w Warszawie! Przyjdź i spróbuj swoich sił! Doskonal technikę pod okiem zawodowej tancerki i instruktorki – wielokrotnej Mistrzyni Polski i Europy w tańcach karaibskich – Natalii Kawy. Bądź częścią grupy Mambonitas, z którą będziesz miał/miała okazje występować na różnych wydarzeniach i festiwalach tanecznych. Jeżeli nie lubisz stać w miejscu, a stale polepszać swoje umiejętności to coś dla Ciebie!

Dołącz do eventu na fb

Kto może zgłosić się do projektu? Projekt jest stworzony z myślą o kobietach i mężczyznach. Nie jest ważne to czy jesteś zawodowym tancerzem/tancerką czy nie. Na nabór może przyjść każda osoba znająca podstawy. Na zajęciach będziesz pracować nad techniką, poszerzysz zakres kroków a także wzmocnisz swoje ciało. Nauczysz się także choreografii, z którą będziemy występować na różnych wydarzeniach i festiwalach tanecznych Jeżeli nie jesteś chętny/chętna na pokazy, występy nie są obowiązkowe!

Nabór do grupy odbędzie się w formie jednomiesięcznych zajęć przygotowawczych. Startujemy 05 lutego w godzinach 18.00-20.00. I przez następne 4 tygodnie szkolimy technikę i uczymy się choreografii, która jest obowiązkowa, aby dołączyć do grupy Mambonitas, która odbywa się w poniedziałki w godzinach 20:10-22:10 w Samym Centrum Wszechświata.

Zarezerwuj miejsce na kursie
Koszt 199zł (4 spotkania po 2h).

Lokalizacja: Samo Centrum Wszechświata, ul. Chłodna 29 (WEJŚCIE OD KROCHMALNEJ), sala loft