Poniedziałek 13.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 5
poniedziałek 16:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Ny Style on2
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
.
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 5
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 19
Ny Style on2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Zostały miejsca dla panów.
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 6
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 20
Ny Style on2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-open
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
UNISEX
poniedziałek 19:40
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S-open
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 5
Ny Style on2, zajęcia 1.5h
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 4
poniedziałek 22:45
wtorek 22:30
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:

Wtorek 14.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
S3
Zajęcia 1
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
wtorek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
P1
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
P-open
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S-open on1
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Ny Style on2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Z1
Zajęcia 4
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
poniedziałek 22:45
wtorek 22:30
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 11
Grupa choreograficzna
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Środa 15.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 2
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panie i pary.
środa 17:00
środa 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
P-open
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panie i pary.
środa 17:00
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
środa 18:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny, przestawienie z on1 na on2
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 2
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Bachata S/Z
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Tarraxinha
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
środa 19:40
środa 20:45
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny, przestawienie z on1 na on2
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
środa 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
Bachata S/Z
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
środa 19:40
środa 20:45
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 2
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 4
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 185
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 186
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 16.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Izolacje 30 min
czwartek 16:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
basic
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
S3
Zajęcia 2
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 3
.
16.01 kurs odbywa się w trybie 1h- footwork z Agą
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
Zastępstwo za Julię- Amelia Kicińska
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Ny Style on2
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
Zastępstwo za Julię- Amelia Kicińska
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Ny Style on2
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 6
Zastępstwo za Julię- Amelia Kicińska
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny, zostały miejsca dla panów
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 6
Zajęcia trwają 1.5h
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny, zostały miejsca dla panów
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 17.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 2
Ny Style on2, brak wolnych miejsc
Zastępstwo Kasia Lorkowska
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Zapraszamy do zapisów panie i pary
17.01 jednorazowo dołączone do P-open Piotra i Magdy
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open dla osób znających dobrze podstawy
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Bachata musicality - instrumenty cykl 4 spotkań
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
SALSA
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Bachata unisex
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 13
Ny Style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Od 10.01 zajęcia w trybie jednogodzinnym o 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Bachata
Zastępstwo Kasia Zasada
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 14
Ny Style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open
Zastępstwo Magda Glińska i Piotr Koziołkiewicz
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 55
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 97
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 56
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 98
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20

Sobota 18.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:00
sobota 13:00
niedziela 11:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:00
sobota 13:00
niedziela 11:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Salsa Candela crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:00
sobota 13:00
niedziela 11:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Salsa Candela crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 11
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 12
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00

Niedziela 19.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:00
sobota 13:00
niedziela 11:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy cz.1 (kontynuacja 26.01)
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:00
sobota 13:00
niedziela 11:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Salsa Candela crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Brasil fit
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy cz.1 (kontynuacja 26.01)
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:00
sobota 13:00
niedziela 11:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Salsa Candela crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:00
niedziela 12:00
niedziela 13:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 14
regularny kurs
niedziela 13:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy cz.1 (kontynuacja 26.01)
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Zajęcia sobotnie zostały jednorazowo przesunięte na 19.01
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Zajęcia sobotnie zostały jednorazowo przesunięte na 19.01
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 50
Zajęcia 1.5h od 18:30-20:00
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Kurs dwugodzinny, zostały miejsca dla panów.
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny, grupa zamknięta
niedziela 19:30
niedziela 20:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Kurs dwugodzinny, zostały miejsca dla panów.
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny, grupa zamknięta
niedziela 19:30
niedziela 20:30
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...