Poniedziałek 26.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Salsa Candela Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
26.08 zastępstwo Tomek Kulesza
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
26.08 zastępstwo Piotr Koziołkiewicz
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Salsa on2, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
26.08 zastępstwo Tomek Kulesza
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Salsa on2, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 10
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 2
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Ny Style on2. Od 26.08 zastępstwo za Starzyka Piotr Romanow
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 81
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:

Wtorek 27.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Salsa Candela Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
27.08 zastępstwo Weronika i Kuba
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Salsa on2, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
27.08 zastępstwo Weronika i Kuba
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
27.08 zastępstwo Magda Glińska
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Salsa on2, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
27.08 zastępstwo Weronika i Kuba
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 7
27.08 zastępstwo Magda i Piotr
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 5
Zapraszamy PANÓW
.
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
27.08 zastępstwo Kuba Nowak
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Salsa on2, od 27.08 zajęcia za Starzyka poprowadzi Artur
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 6
Zapraszamy PANÓW
.
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Bachata
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Salsa
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:

Środa 28.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 4
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Salsa Candela Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Salsa on2, od 28.08 zajęcia za Starzyka poprowadzi Artur
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Zapraszamy do dołączenia panów
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Salsa on2, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
28.08 zastępstwo za Adę Weronika
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Salsa on2, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 5
28.08 19:05 poprowadzi Aga Pawińska
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
28.08 zastępstwo Weronika i Kuba
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 4
28.08 zastępstwo Aga Pawińska
środa 20:10
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 6
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
28.08 zastępstwo za Adę Weronika
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S-open
28.08 zastępstwo Weronika i Kuba
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 2
28.08 za Clau zastępstwo Beata
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 149
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 150
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 29.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Salsa Candela Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
29.08 zastępstwo Weronika i Kuba
P1
Zajęcia 7
Salsa on2, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 7
29.08 zajęcia prowadzi Aga Pawińska
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
P-open
29.08 zastępstwo Weronika i Kuba
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Salsa on2, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
P-open
29.08 zastępstwo za Artura Tomek Kulesza
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 9
P-open
29.08 zastępstwo Weronika i Kuba
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
S-open
29.08 zastępstwo Weronika i Kuba
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 4
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 5
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
S-open
29.08 zastępstwo Weronika i Kuba
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
29.08 zastępstwo za Clau Aga Pawińska
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 6
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 30.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Salsa Candela Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
.
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 9
Salsa on2, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 10
Salsa on2, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 25
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 26
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
P-open on2
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 71
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 31
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 72
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 32
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:

Sobota 31.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 1
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
P4/S Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
P4/S Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P4/S Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:

Niedziela 01.09

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 4
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
niedziela 13:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P4/S Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P4/S Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
P4/S Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 33
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...