Poniedziałek 14.10

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 8
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Ny Style on2, kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Ny Style on2, kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S- open kurs dwugodzinny
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
poniedziałek 19:40
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
Ny Style on2, kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 1
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S- open kurs dwugodzinny
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Kurs odbywa się w lokalizacji Ursynów
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
Ny Style on2, kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 2
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
Ny Style on2
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 15.10

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open
wtorek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Why sexy
wtorek 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny, zouk w bachacie
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
P4
Zajęcia 2
Kurs dwa razy w tygodniu, wtorki i czwartki
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny, zouk w bachacie
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Zapraszamy do zapisów panów i pary
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Bachata
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów i pary.
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Zapraszamy do zapisów panów i pary.
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów i pary.
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
S-open
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów i pary.
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Ny Style on2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów i pary.
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
S4
Zajęcia 1
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Salsa
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 10
Grupa zamknięta, przygotowania do pokazu 1.10, 8.10
poniedziałek 22:20
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Środa 16.10

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 2
środa 17:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
środa 18:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S/Z Grupa choreograficzna- przez pierwsze 4 spotkania nabór
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
środa 19:40
środa 20:45
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
środa 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S/Z Grupa choreograficzna- przez pierwsze 4 spotkania nabór
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
środa 19:40
środa 20:45
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 1
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 8
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 163
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 164
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 17.10

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 3
Zastępstwo za Agę Kasia Zasada
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Bachata
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
P4
Zajęcia 3
Kurs dwa razy w tygodniu, wtorki i czwartki
Zastępstwo za Agę Monika Janowska
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
Zastępstwo za Agę Monika Janowska
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
Kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Ny Style on2, kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny, P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
Zastępstwo za Agę Monika Janowska
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
Kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Ny Style on2, kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny, P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Zapraszamy do zapisów panów i pary
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
kurs dwugodzinny
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 3
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Zapraszamy do zapisów panów i pary
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
kurs dwugodzinny
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
Zajęcia 1.5h od 21:15 do 22:45
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 18.10

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 2
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Zapraszamy do zapisów panów i pary.
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Salsa footwork lab on2 unisex
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Bachata unisex
piątek 19:05
piątek 20:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 11
Salsa on2, kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Bachata footwork & bodymovement unisex
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 12
Salsa on2, kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 45
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
S-open
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 85
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 46
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 86
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20

Sobota 19.10

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash Course- Salsa classes for beginners - 100% in English
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash Course- Salsa classes for beginners - 100% in English
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash Course- Salsa classes for beginners - 100% in English
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash Course- Bachata classes for beginners - 100% in English
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
URBAN KIZ, crash course weekendowy, poziom open- trzeba znać saidy i promenadę
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash Course- Bachata classes for beginners - 100% in English
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
URBAN KIZ, crash course weekendowy, poziom open- trzeba znać saidy i promenadę
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów i pary.
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash Course- Bachata classes for beginners - 100% in English
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
URBAN KIZ, crash course weekendowy, poziom open- trzeba znać saidy i promenadę
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów i pary.
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 46
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 47
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 48
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00

Niedziela 20.10

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash Course- Salsa classes for beginners - 100% in English
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Brasil fit
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash Course- Salsa classes for beginners - 100% in English
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
niedziela 13:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash Course- Salsa classes for beginners - 100% in English
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash Course- Bachata classes for beginners - 100% in English
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
URBAN KIZ, crash course weekendowy, poziom open- trzeba znać saidy i promenadę
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash Course- Bachata classes for beginners - 100% in English
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
URBAN KIZ, crash course weekendowy, poziom open- trzeba znać saidy i promenadę
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash Course- Bachata classes for beginners - 100% in English
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
URBAN KIZ, crash course weekendowy, poziom open- trzeba znać saidy i promenadę
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 40
niedziela 18:00
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów i pary :)
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-open
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów i pary :)
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S-open
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
niedziela 20:00
niedziela 21:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
niedziela 20:00
niedziela 21:00
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...