Poniedziałek 04.03

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Bachata dominicana unisex
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
S-open
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 1
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
sobota 15:00
sobota 16:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 3
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
sobota 15:00
sobota 16:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Uwaga! Zapraszamy pary
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 4
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 05.03

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 4
P2
Zajęcia 7
SREDNIOZAAW
Zajęcia 7
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
wtorek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
P3
Zajęcia 4
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Izolacje dla wszystkich
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6

Środa 06.03

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 5
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Zapraszamy do zapisów panów
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
P3
Zajęcia 5
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
P4
Zajęcia 5
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 3
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
UWAGA! Zostały miejsca dla pań.
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
P1
Zajęcia 4
środa 19:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 4
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Zapraszamy do dołączenia pary
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
środa 20:45
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 2
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 101
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 102
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 07.03

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
S1
Zajęcia 2
P1
Zajęcia 4
Zapraszamy do dołączenia panów i pary.
P3
Zajęcia 3
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 8
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Zapraszamy do dołączenia panie.
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 3
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Zapraszamy do dołączenia panie.
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 4
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 08.03

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Zapraszamy do zapisów panów i pary.
P1
Zajęcia 1
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
Grupa choreograficzna zamknięta
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
piątek 19:05
sobota 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course z okazji Dnia Kobiet. Ladies Night ze Słoniem
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
Grupa choreograficzna zamknięta
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 5
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course z okazji Dnia Kobiet. Ladies Night ze Słoniem
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 45
Salsa liniowa
piątek 20:10
piątek 21:15
Z3
Zajęcia 6
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 29
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 46
Salsa liniowa
piątek 20:10
piątek 21:15
OPEN LEVEL
Zajęcia 30
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20

Sobota 09.03

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Contact impro- crash course weekendowy
sobota 10:00
sobota 11:05
niedziela 10:00
niedziela 11:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Contact impro- crash course weekendowy
sobota 10:00
sobota 11:05
niedziela 10:00
niedziela 11:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
niedziela 12:10
niedziela 13:20
niedziela 14:30
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
niedziela 12:10
niedziela 13:20
niedziela 14:30
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
niedziela 12:10
niedziela 13:20
niedziela 14:30
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 3
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
sobota 15:00
sobota 16:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 4
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
sobota 15:00
sobota 16:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 145
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:40
sobota 21:45
OPEN LEVEL
Zajęcia 146
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:40
sobota 21:45
OPEN LEVEL
Zajęcia 147
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:40
sobota 21:45

Niedziela 10.03

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Contact impro- crash course weekendowy
sobota 10:00
sobota 11:05
niedziela 10:00
niedziela 11:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Contact impro- crash course weekendowy
sobota 10:00
sobota 11:05
niedziela 10:00
niedziela 11:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
niedziela 12:10
niedziela 13:20
niedziela 14:30
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
niedziela 12:10
niedziela 13:20
niedziela 14:30
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
niedziela 12:10
niedziela 13:20
niedziela 14:30
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 21
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...