Poniedziałek 07.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 3
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
S-open
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 3
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 4
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 47
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 48
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:

Wtorek 08.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
P1
Zajęcia 7
Zapraszamy do zapisów panów i pary
SREDNIOZAAW
Zajęcia 7
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
P2
Zajęcia 4
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 2
S2
Zajęcia 2
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:

Środa 09.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 6
środa 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
P-open on2
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
P2
Zajęcia 5
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Zapraszamy do dołączenia panów i panie
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 7
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
środa 19:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
środa 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 8
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
środa 20:45
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Grupa choreograficzna- możliwość dołączenia po konsultacji z instruktorem
9.01 nabór- zapraszamy :)
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Zapraszamy do dołączenia pary
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 85
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 86
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 10.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 2
SREDNIOZAAW
Zajęcia 8
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny, zostały miejsca dla panów i par
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 3
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny, zostały miejsca dla panów i par
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 4
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Zapraszamy do dołączenia panie!
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 5
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 6
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 11.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 3
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
Formacja bachatowa- grupa zamknięta
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Salsa Candela, zajęcia rozpoczynają się o 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
S-open
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
Formacja bachatowa- grupa zamknięta
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 5
Zajęcia rozpoczynają się o 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
S-open
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 29
Salsa liniowa
piątek 20:10
piątek 21:15
Z1
Zajęcia 6
Zajęcia rozpoczynają się o 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 13
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 30
Salsa liniowa
piątek 20:10
piątek 21:15
OPEN LEVEL
Zajęcia 14
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20

Sobota 12.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:05
sobota 13:10
niedziela 11:00
niedziela 12:05
niedziela 13:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:05
sobota 13:10
niedziela 11:00
niedziela 12:05
niedziela 13:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Salsa on1 poziom średnio zaawansowany S-open, zostały miejsca dla panów i par
sobota 12:00
sobota 13:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:05
sobota 13:10
niedziela 11:00
niedziela 12:05
niedziela 13:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Salsa on1 poziom średnio zaawansowany S-open, zostały miejsca dla panów i par
sobota 12:00
sobota 13:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe
sobota 14:30
sobota 15:35
niedziela 14:30
niedziela 15:35
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe
sobota 14:30
sobota 15:35
niedziela 14:30
niedziela 15:35
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:40
sobota 17:45
sobota 18:50
niedziela 16:40
niedziela 17:45
niedziela 18:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Kurs dwugodzinny
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:40
sobota 17:45
sobota 18:50
niedziela 16:40
niedziela 17:45
niedziela 18:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Kurs dwugodzinny
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:40
sobota 17:45
sobota 18:50
niedziela 16:40
niedziela 17:45
niedziela 18:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 121
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:40
sobota 21:45
OPEN LEVEL
Zajęcia 122
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:40
sobota 21:45
OPEN LEVEL
Zajęcia 123
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:40
sobota 21:45

Niedziela 13.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:05
sobota 13:10
niedziela 11:00
niedziela 12:05
niedziela 13:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:05
sobota 13:10
niedziela 11:00
niedziela 12:05
niedziela 13:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 11:00
sobota 12:05
sobota 13:10
niedziela 11:00
niedziela 12:05
niedziela 13:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe
sobota 14:30
sobota 15:35
niedziela 14:30
niedziela 15:35
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe
sobota 14:30
sobota 15:35
niedziela 14:30
niedziela 15:35
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:40
sobota 17:45
sobota 18:50
niedziela 16:40
niedziela 17:45
niedziela 18:50
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 16:40
sobota 17:45
sobota 18:50
niedziela 16:40
niedziela 17:45
niedziela 18:50
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 16:40
sobota 17:45
sobota 18:50
niedziela 16:40
niedziela 17:45
niedziela 18:50
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 15
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...