Poniedziałek 21.05

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 6
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
S OPEN
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
S OPEN
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
kurs odbywa się na ul.Przasnyskiej 6b
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
New York style on2
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 22.05

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 5
P2
Zajęcia 8
.
OPEN LEVEL
Zajęcia 16
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
P2
Zajęcia 8
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:

Środa 23.05

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
Z2
Zajęcia 5
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 5
P2
Zajęcia 5
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 25
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:15
środa 23:15
OPEN LEVEL
Zajęcia 26
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:15
środa 23:15

Czwartek 24.05

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
Z3
Zajęcia 7
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 8
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
S-open
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:

Piątek 25.05

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 7
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Bachata Dominicana
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 48
Salsa liniowa/bachata
piątek 19:05
piątek 20:10
piątek 21:15
P3
Zajęcia 6
P2
Zajęcia 8
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 49
Salsa liniowa/bachata
piątek 19:05
piątek 20:10
piątek 21:15
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
Mambo Ladies Styling
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 50
Salsa liniowa/bachata
piątek 19:05
piątek 20:10
piątek 21:15
P4
Zajęcia 8
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Sobota 26.05

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe
Footwork & musicality tips
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe
Leading & following technique tips
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe
Ladies’ and men’s styling (footwork & partnerwork)
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
sobota 16:00
sobota 17:00
sobota 18:00
niedziela 16:00
niedziela 17:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
sobota 16:00
sobota 17:00
sobota 18:00
niedziela 16:00
niedziela 17:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
sobota 16:00
sobota 17:00
sobota 18:00
niedziela 16:00
niedziela 17:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 25
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:30
sobota 21:30
OPEN LEVEL
Zajęcia 26
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:30
sobota 21:30
OPEN LEVEL
Zajęcia 27
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:30
sobota 21:30

Niedziela 27.05

Żelazna 59 - Centrum Przasnyska 6b - Żoliborz Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 1 Sala 2 Sala 3 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe
afro Cuban meets mambo (footwork & body movement)
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Warsztaty weekendowe
leading & following technique tips vol. 2
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
Warsztaty weekendowe
partnerwork combination
sobota 12:30
sobota 13:40
sobota 14:50
niedziela 12:30
niedziela 13:40
niedziela 14:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
sobota 16:00
sobota 17:00
sobota 18:00
niedziela 16:00
niedziela 17:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
sobota 16:00
sobota 17:00
sobota 18:00
niedziela 16:00
niedziela 17:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
sobota 16:00
sobota 17:00
sobota 18:00
niedziela 16:00
niedziela 17:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...