Poniedziałek 27.05

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Zapraszamy do dołączenia panów
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S-open
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 9
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 9
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 3
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 10
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 10
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 7
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 4
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 1
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 8
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Ny Style on2
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 68
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:

Wtorek 28.05

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 7
wtorek 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
wtorek 16:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
wtorek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
P3
Zajęcia 1
Zapraszamy do dołączenia pary
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 3
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Zapraszamy do dołączenia pary
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 4
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Ny Style on2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
P4
Zajęcia 1
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Men style choreo project by Tomek Starzyk, zajęcia 1,5h
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Środa 29.05

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 7
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
on2
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
P4
Zajęcia 4
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Zapraszamy do zapisów panów i pary.
środa 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
S3
Zajęcia 3
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 4
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
P2
Zajęcia 7
środa 19:40
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 4
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Bachata solo unisex, footwork & bodymovement
środa 20:45
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 5
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 123
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 124
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 30.05

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 8
wtorek 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
ladies izolacje- 30min
czwartek 16:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 3
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 4
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 11
Zapraszamy do dołączenia panie i pary
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 12
Zapraszamy do dołączenia panie i pary
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Zapraszamy do zapisów panie i pary.
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 31.05

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 3
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Zapraszamy do dołączenia panie
P2
Zajęcia 3
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Zapraszamy do dołączenia panów i pary
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Zapraszamy do dołączenia pary
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open on2
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Zapraszamy do dołączenia pary
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 47
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 48
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:

Sobota 01.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy, salsa on2
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy, salsa on2
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy, salsa on2
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 9
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00

Niedziela 02.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
ZAJĘCIA BRASIL FIT
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
niedziela 13:30
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 26
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
S-open, kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny, zapraszamy panie i pary.
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
S-open, kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny, zapraszamy panie i pary.
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...