Poniedziałek 03.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
Zapraszamy do dołączenia pary
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Zapraszamy do dołączenia panów
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
S-open
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 11
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 5
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 12
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 1
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 6
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 3
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
Ny Style on2
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 4
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 69
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:

Wtorek 04.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 1
Zapraszamy do dołączenia panie
wtorek 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
wtorek 16:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
P3
Zajęcia 3
Zapraszamy do dołączenia pary
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 5
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Zapraszamy do dołączenia pary
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 6
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 1
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Ny Style on2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 2
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
P4
Zajęcia 2
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Men style choreo project by Tomek Starzyk, zajęcia 1,5h
poniedziałek 22:20
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Środa 05.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 8
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
on2
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
P4
Zajęcia 5
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Zapraszamy do zapisów panów i pary.
środa 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
S3
Zajęcia 5
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
P2
Zajęcia 8
środa 19:40
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 6
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Bachata solo unisex, footwork & bodymovement
środa 20:45
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 6
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 125
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 126
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 06.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 2
Zapraszamy do dołączenia panie
wtorek 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
ladies izolacje- 30min
czwartek 16:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 5
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 3
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 6
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 4
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Zapraszamy do zapisów pary.
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 07.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 4
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Zapraszamy do dołączenia panie
P2
Zajęcia 4
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Zapraszamy do dołączenia panów i pary
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P-open on2
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 49
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 50
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:

Sobota 08.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course- salsa kubańska z elementami ruedy de casino, UWAGA! Zapraszamy do zapisów panów i pary.
sobota 15:00
sobota 16:10
sobota 17:20
niedziela 15:00
niedziela 16:10
niedziela 17:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course- salsa kubańska z elementami ruedy de casino, UWAGA! Zapraszamy do zapisów panów i pary.
sobota 15:00
sobota 16:10
sobota 17:20
niedziela 15:00
niedziela 16:10
niedziela 17:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course- salsa kubańska z elementami ruedy de casino, UWAGA! Zapraszamy do zapisów panów i pary.
sobota 15:00
sobota 16:10
sobota 17:20
niedziela 15:00
niedziela 16:10
niedziela 17:20
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 10
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 11
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 12
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00

Niedziela 09.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course- salsa kubańska z elementami ruedy de casino, UWAGA! Zapraszamy do zapisów panów i pary.
sobota 15:00
sobota 16:10
sobota 17:20
niedziela 15:00
niedziela 16:10
niedziela 17:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course- salsa kubańska z elementami ruedy de casino, UWAGA! Zapraszamy do zapisów panów i pary.
sobota 15:00
sobota 16:10
sobota 17:20
niedziela 15:00
niedziela 16:10
niedziela 17:20
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Lady Style Bachata crash course weekendowy
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course- salsa kubańska z elementami ruedy de casino, UWAGA! Zapraszamy do zapisów panów i pary.
sobota 15:00
sobota 16:10
sobota 17:20
niedziela 15:00
niedziela 16:10
niedziela 17:20
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
bachata footwork unisex crash course weekendowy
niedziela 17:00
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 27
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
S-open, kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny, zapraszamy panie i pary.
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
S-open, kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny, zapraszamy panie i pary.
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...