Poniedziałek 07.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
Ny Style on2, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
PolishYourZouk
poniedziałki 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Niezbędnik socjalowy, 2x50min., cykl 4 tyg. zajęć
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Kurs 2x 50min., zapraszamy do zapisów panów i pary
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P/S 2x50min.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 9
Ny Style on2, 2x50min.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Niezbędnik socjalowy, 2x50min., cykl 4 tyg. zajęć
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Kurs 2x 50min., zapraszamy do zapisów panów i pary
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
P/S 2x50min.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 10
Ny Style on2, 2x50min.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Bachata Advanced Basics
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Salsa
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 7
Kurs 2x 50 min
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 3
Kurs 2x 50 min
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
Bachata fusion footwork
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 5
Ny Style on2, Kurs 2x 50 min.
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 8
Kurs 2x 50 min
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 4
Kurs 2x 50 min
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
zajęcia 50 min. + drugi blok 30 min.
21:15-22:35
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 6
Ny Style on2, Kurs 2x 50 min.
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
zajęcia 50 min. + drugi blok 30 min.
21:15-22:35
PROWADZĄCY:

Wtorek 08.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 6
.
wtorek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Salsa Flow
wtorek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Kurs 2x 50 min.
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Dla salseros i bachateros, cykl 3 zajęć, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
Salsa solo
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
.
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Kurs 2x 50 min.
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Kurs 2x 50 min.
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Bachata, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 7
Kurs 2x 50 min.
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
20:10-21:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Kurs 2x 50 min.
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Kurs 2x 50 min.
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 8
Kurs 2x 50 min.
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Kurs 50 min + 30 min drugi blok
21:15-22:35
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
.
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
Kurs 2x 50 min.
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Kurs 50 min + 30 min drugi blok
21:15-22:35
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Kurs 50 min + 30 min drugi blok
21:15-22:35
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Kurs 50 min + 30 min drugi blok
21:15-22:35
PROWADZĄCY:

Środa 09.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Ladies class, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
środa 10:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Cuban Footwork & Bodymovement
środa 17:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
Kurs 2x 50 min.
środa 18:00
środa 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Salsa Fusion, grupa choreograficzna zamknięta, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Kurs 2x 50 min.
środa 18:00
środa 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
Kurs 2x 50 min.
środa 18:00
środa 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Salsa Fusion, grupa choreograficzna zamknięta, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Level up your mambo
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Kurs 2x 50 min.
środa 18:00
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Kurs 2x 50 min.
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
Kurs 2x 50 min.
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Klau Ladies Team (drugi skład), MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Bachata Choreo Sensual & Dynamic Women by Adriana, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Kurs 2x 50 min.
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
Kurs 2x 50 min.
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
Klau Ladies Team (drugi skład), MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Bachata Choreo Sensual & Dynamic Women by Adriana, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
środa 20:10
środa 21:15
PROWADZĄCY:

Czwartek 10.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
unisex
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
PolishYourZouk
poniedziałki 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Kurs 2x 50 min.
czwartek 17:00
czwartek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Open (dla znających podstawy), MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
S-open 2x 50 min.
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P-open 2x 50 min.
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Kurs 2x 50 min.
czwartek 17:00
czwartek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Kurs 2x 50 min.
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
S-open 2x 50 min.
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
P-open 2x 50 min.
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Kurs 2x 50 min., Ny Style on2
czwartek 19:05
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Kurs 2x 50 min.
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P-open 2x 50 min.
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Cykl 3 spotkań, Ny Style on2, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Kurs 2x 50 min., Ny Style on2
czwartek 19:05
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
Z4
Zajęcia 5
Kurs 2x 50 min.
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
P-open 2x 50 min.
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Mambo Ladies Team, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Salsa Ny Style on2, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
Z4
Zajęcia 6
Kurs 2x 50 min.
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 11.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 8
MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open 2x 50 min.
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Kurs 2x 50 min.
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
Ny Style on2
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
Zouk, grupa zamknięta, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open 2x 50 min.
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Kurs 2x 50 min.
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 11
2x50 min, Ny Style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Zouk, grupa zamknięta, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
2x50min.
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
2x50min.
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 12
2x50 min, Ny Style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
2x50min.
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
2x50min.
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Sobota 12.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
P-open Social Moves, crash course weekendowy
sobota 10:00
sobota 11:05
sobota 12:10
niedziela 10:00
niedziela 11:05
niedziela 12:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
P-open Social Moves, crash course weekendowy
sobota 10:00
sobota 11:05
sobota 12:10
niedziela 10:00
niedziela 11:05
niedziela 12:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open Social Moves, crash course weekendowy
sobota 10:00
sobota 11:05
sobota 12:10
niedziela 10:00
niedziela 11:05
niedziela 12:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 13:15
sobota 14:20
sobota 15:25
niedziela 13:15
niedziela 14:20
niedziela 15:25
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Urban Kiz P1, crash course weekendowy
sobota 13:15
sobota 14:20
sobota 15:25
niedziela 13:15
niedziela 14:20
niedziela 15:25
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 13:15
sobota 14:20
sobota 15:25
niedziela 13:15
niedziela 14:20
niedziela 15:25
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Urban Kiz P1, crash course weekendowy
sobota 13:15
sobota 14:20
sobota 15:25
niedziela 13:15
niedziela 14:20
niedziela 15:25
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 13:15
sobota 14:20
sobota 15:25
niedziela 13:15
niedziela 14:20
niedziela 15:25
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Urban Kiz P1, crash course weekendowy
sobota 13:15
sobota 14:20
sobota 15:25
niedziela 13:15
niedziela 14:20
niedziela 15:25
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:30
sobota 17:35
sobota 18:40
niedziela 16:30
niedziela 17:35
niedziela 18:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:30
sobota 17:35
sobota 18:40
niedziela 16:30
niedziela 17:35
niedziela 18:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:30
sobota 17:35
sobota 18:40
niedziela 16:30
niedziela 17:35
niedziela 18:40
PROWADZĄCY:

Niedziela 13.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open Social Moves, crash course weekendowy
sobota 10:00
sobota 11:05
sobota 12:10
niedziela 10:00
niedziela 11:05
niedziela 12:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P-open Social Moves, crash course weekendowy
sobota 10:00
sobota 11:05
sobota 12:10
niedziela 10:00
niedziela 11:05
niedziela 12:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Brasil fit
20.06 jednorazowo zajęcia o 14:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
P-open Social Moves, crash course weekendowy
sobota 10:00
sobota 11:05
sobota 12:10
niedziela 10:00
niedziela 11:05
niedziela 12:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 13:15
sobota 14:20
sobota 15:25
niedziela 13:15
niedziela 14:20
niedziela 15:25
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Urban Kiz P1, crash course weekendowy
sobota 13:15
sobota 14:20
sobota 15:25
niedziela 13:15
niedziela 14:20
niedziela 15:25
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 7
.
20.06 jednorazowo zajęcia o 15:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 13:15
sobota 14:20
sobota 15:25
niedziela 13:15
niedziela 14:20
niedziela 15:25
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Urban Kiz P1, crash course weekendowy
sobota 13:15
sobota 14:20
sobota 15:25
niedziela 13:15
niedziela 14:20
niedziela 15:25
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 13:15
sobota 14:20
sobota 15:25
niedziela 13:15
niedziela 14:20
niedziela 15:25
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Urban Kiz P1, crash course weekendowy
sobota 13:15
sobota 14:20
sobota 15:25
niedziela 13:15
niedziela 14:20
niedziela 15:25
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:30
sobota 17:35
sobota 18:40
niedziela 16:30
niedziela 17:35
niedziela 18:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy, Ny Style on2, P-open (trening umiejętności tanecznych dla osób, które ukończyły poziom P1)
niedziela 16:30
niedziela 17:35
niedziela 18:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 16:30
sobota 17:35
sobota 18:40
niedziela 16:30
niedziela 17:35
niedziela 18:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course weekendowy, Ny Style on2, P-open (trening umiejętności tanecznych dla osób, które ukończyły poziom P1)
niedziela 16:30
niedziela 17:35
niedziela 18:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 16:30
sobota 17:35
sobota 18:40
niedziela 16:30
niedziela 17:35
niedziela 18:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Crash course weekendowy, Ny Style on2, P-open (trening umiejętności tanecznych dla osób, które ukończyły poziom P1)
niedziela 16:30
niedziela 17:35
niedziela 18:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
2x50min.
niedziela 19:45
niedziela 20:50
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Mambo Team - zamknięta grupa choreograficzna, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
13.06
20.06
27.06 zajęcia odbywają się o 20:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
2x50min.
niedziela 19:45
niedziela 20:50
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...