Poniedziałek 17.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 3
Zapraszamy do dołączenia pary
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Zapraszamy do dołączenia panów
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 15
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do dołączenia panów.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
od podstaw
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 1
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 16
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do dołączenia panów.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open
poniedziałek 19:30
poniedziałek 20:40
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 5
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 2
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 7
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open
poniedziałek 19:30
poniedziałek 20:40
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 6
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Ny Style
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 8
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 71
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:

Wtorek 18.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 6
wtorek 16:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
wtorek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
P3
Zajęcia 6
Zapraszamy do dołączenia pary
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 1
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
Zapraszamy do dołączenia pary
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 2
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 5
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Zapraszamy do dołączenia panów i pary.
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 6
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Zapraszamy do dołączenia panów i pary.
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:

Środa 19.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 2
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
P4
Zajęcia 7
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
S4
Zajęcia 1
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
P3
Zajęcia 2
środa 19:30
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 2
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
środa 20:45
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 8
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 129
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 130
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 20.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
Czerwcuffka w SL
czwartek 16:00
piątek 16:00
sobota 16:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
sobota 17:00
sobota 18:00
niedziela 17:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Czerwcuffka w SL
czwartek 17:00
piątek 17:00
sobota 17:00
niedziela 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
sobota 17:00
sobota 18:00
niedziela 17:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Salsa P-open, Czerwcuffka w SL
czwartek 18:00
piątek 18:00
sobota 18:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Bachata P-open, Czerwcuffka w SL
czwartek 19:05
piątek 19:05
sobota 19:05
niedziela 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
sobota 19:05
sobota 20:10
niedziela 19:05
niedziela 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
sobota 19:05
sobota 20:10
niedziela 19:05
niedziela 20:10
PROWADZĄCY:

Piątek 21.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 2
Czerwcuffka w SL
czwartek 16:00
piątek 16:00
sobota 16:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
sobota 17:00
sobota 18:00
niedziela 17:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Czerwcuffka w SL
czwartek 17:00
piątek 17:00
sobota 17:00
niedziela 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
sobota 17:00
sobota 18:00
niedziela 17:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Salsa P-open, Czerwcuffka w SL
czwartek 18:00
piątek 18:00
sobota 18:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Bachata P-open, Czerwcuffka w SL
czwartek 19:05
piątek 19:05
sobota 19:05
niedziela 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
sobota 19:05
sobota 20:10
niedziela 19:05
niedziela 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
sobota 19:05
sobota 20:10
niedziela 19:05
niedziela 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 11
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 12
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:

Sobota 22.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 3
Czerwcuffka w SL
czwartek 16:00
piątek 16:00
sobota 16:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
sobota 17:00
sobota 18:00
niedziela 17:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Czerwcuffka w SL
czwartek 17:00
piątek 17:00
sobota 17:00
niedziela 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
sobota 17:00
sobota 18:00
niedziela 17:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Salsa P-open, Czerwcuffka w SL
czwartek 18:00
piątek 18:00
sobota 18:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Bachata P-open, Czerwcuffka w SL
czwartek 19:05
piątek 19:05
sobota 19:05
niedziela 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
sobota 19:05
sobota 20:10
niedziela 19:05
niedziela 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 16
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
P1
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
sobota 19:05
sobota 20:10
niedziela 19:05
niedziela 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 17
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 18
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00

Niedziela 23.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Czerwcuffka w SL
czwartek 16:00
piątek 16:00
sobota 16:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
sobota 17:00
sobota 18:00
niedziela 17:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Czerwcuffka w SL
czwartek 17:00
piątek 17:00
sobota 17:00
niedziela 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
sobota 17:00
sobota 18:00
niedziela 17:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Salsa P-open, Czerwcuffka w SL
czwartek 18:00
piątek 18:00
sobota 18:00
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Bachata P-open, Czerwcuffka w SL
czwartek 19:05
piątek 19:05
sobota 19:05
niedziela 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
sobota 19:05
sobota 20:10
niedziela 19:05
niedziela 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny, Czerwcuffka w SL
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
sobota 19:05
sobota 20:10
niedziela 19:05
niedziela 20:10
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...