Poniedziałek 24.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
Zapraszamy do dołączenia pary
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Zapraszamy do dołączenia panów
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do dołączenia panów.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
od podstaw
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 3
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do dołączenia panów.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P-open
poniedziałek 19:30
poniedziałek 20:40
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 7
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 4
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 9
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
P-open
poniedziałek 19:30
poniedziałek 20:40
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 8
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Ny Style
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 10
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 72
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:

Wtorek 25.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 5
Zapraszamy do dołączenia panie
wtorek 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
wtorek 16:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
wtorek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
P3
Zajęcia 8
Zapraszamy do dołączenia pary
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 3
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 9
Zapraszamy do dołączenia pary
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 4
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 7
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Zapraszamy do dołączenia panów i pary.
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 9
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 8
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Zapraszamy do dołączenia panów i pary.
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 9
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Men style choreo project by Tomek Starzyk, zajęcia 1,5h
poniedziałek 22:20
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Środa 26.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 3
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
on2
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
P2
Zajęcia 3
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
S4
Zajęcia 3
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 3
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
P3
Zajęcia 3
środa 19:30
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 4
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
środa 20:45
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 1
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 131
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 132
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 27.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 6
Zapraszamy do dołączenia panie
wtorek 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
ladies izolacje- 30min
czwartek 16:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 7
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 7
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 8
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 8
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
S1
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
S1
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Zapraszamy do zapisów pary.
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 28.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 4
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 11
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Zapraszamy do dołączenia panów i pary
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 12
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
P-open on2
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 53
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 13
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 54
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 14
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:

Sobota 29.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
podstawy
sobota 12:00
sobota 13:10
niedziela 12:00
niedziela 13:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
kombinacje
sobota 12:00
sobota 13:10
niedziela 12:00
niedziela 13:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Footwork challenge
sobota 14:20
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 19
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 20
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 21
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00

Niedziela 30.06

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
podstawy
sobota 12:00
sobota 13:10
niedziela 12:00
niedziela 13:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
kombinacje
sobota 12:00
sobota 13:10
niedziela 12:00
niedziela 13:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
niedziela 13:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Footwork challenge
sobota 14:20
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 29
niedziela 18:00
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...