Poniedziałek 01.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Za Słonia zastępstwo Artur Ledóchowski
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Zapraszamy do dołączenia pary
Za Agę zastępstwo Magda Glińska
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance. UWAGA! Zostały miejsca dla panów.
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do dołączenia panów.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Za Agę zastępstwo Magda Glińska
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne,
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
od podstaw
Za Agę zastępstwo Bogusia Adryan
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
P-open
poniedziałek 19:30
poniedziałek 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne,
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 1
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 5
Za Słonia zastępstwo Michał Wysoczański
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 11
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
P-open
poniedziałek 19:30
poniedziałek 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance,
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Ny Style
on2
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 73
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Men style choreo project by Tomek Starzyk, zajęcia 1,5h
poniedziałek 22:20
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Wtorek 02.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
Zapraszamy do dołączenia panie
Za Adę zastępstwo Magda Glińska
wtorek 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance. UWAGA! Zostały miejsca dla panów.
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 5
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne,
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
Za Adę i Sambora zastępstwo Magda Glińska i Piotr Koziołkiewicz
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 6
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
S-open, kurs dwugodzinny
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne,
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Zapraszamy do dołączenia panów i pary.
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
S-open, kurs dwugodzinny
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance,
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Zapraszamy do dołączenia panów i pary.
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Za Agę i Starzyka zastępstwo Artur Ledóchowski
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:

Środa 03.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
on2
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance. UWAGA! Zostały miejsca dla panów.
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Za Adę zastępstwo Monika Janowska
środa 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne,
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 5
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Za Clau zastępstwo Monika Janowska
P3
Zajęcia 4
środa 19:30
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne,
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 6
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Za Adę zastępstwo Monika Janowska
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
środa 20:45
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance,
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 2
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 133
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 134
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 04.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
Zapraszamy do dołączenia panie
wtorek 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Zastępstwo za Słonia- Dominik Sambor
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance. UWAGA! Zostały miejsca dla panów.
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 1
czwartek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne,
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 9
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne,
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
S1
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance,
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
S1
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Zapraszamy do zapisów pary.
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 05.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance. UWAGA! Zostały miejsca dla panów.
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne,
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Zapraszamy do dołączenia panów i pary
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- zajęcia dwugodzinne,
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
P-open on2
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance,
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 55
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
P2
Zajęcia 8
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 15
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 56
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 16
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:

Sobota 06.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 1
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course
sobota 15:00
sobota 16:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course
sobota 15:00
sobota 16:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:

Niedziela 07.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 4
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
niedziela 13:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash Course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course
sobota 15:00
sobota 16:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course
sobota 15:00
sobota 16:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 30
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
S-open, kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
S-open, kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...