Poniedziałek 08.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Zastępstwo za Łukasza Artur Ledóchowski
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Zapraszamy do dołączenia pary
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do dołączenia panów.
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
od podstaw
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 3
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 6
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 12
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 4
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Ny Style
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 74
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:

Wtorek 09.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
P2
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
Zastępstwo Magda Glińska
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 7
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 8
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
S-open, kurs dwugodzinny
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
Zapraszamy do dołączenia panów i pary.
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
S-open, kurs dwugodzinny
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
Zapraszamy do dołączenia panów i pary.
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
Zastępstwo Adrian Anasiewicz i Magda Gawron
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
Men style choreo project by Tomek Starzyk, zajęcia 1,5h
poniedziałek 22:20
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Środa 10.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Zastępstwo Aga Pawińska i Adrian Anasiewicz
środa 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
P3
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 7
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Zastępstwo Monika Janowska
P3
Zajęcia 5
środa 19:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
Zastępstwo Pati Wiśniewska
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 8
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Zastępstwo Monika Janowska i Adrian Anasiewicz
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
środa 20:45
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 3
Zastępstwo za Dawida- Adrian Anasiewicz
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
S-open
Zastępstwo za Dawida- Nikita Bubnov i Kasia Zasada
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 135
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 136
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 11.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Zapraszamy do dołączenia pary.
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Zastępstwo za Słonia- Dominik Sambor
P2
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 2
czwartek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 10
Aga i Łukasz prowadzą 1h zajęć o 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
S1
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
S1
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Zapraszamy do zapisów pary.
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 12.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
Zapraszamy do dołączenia panie
P3
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Zapraszamy do dołączenia panów i pary
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
P-open on2
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 57
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 17
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 58
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 18
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:

Sobota 13.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy, UNISEX, bachata dominicana
sobota 12:00
sobota 13:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course weekendowy, UNISEX, bachata dominicana
sobota 12:00
sobota 13:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 22
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 23
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 24
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00

Niedziela 14.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
niedziela 13:30
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 31
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...