Poniedziałek 22.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
poniedziałek 17:00
wtorek 16:00
wtorek 17:00
środa 16:00
środa 17:00
czwartek 16:00
czwartek 17:00
piątek 16:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
poniedziałek 17:00
wtorek 16:00
wtorek 17:00
środa 16:00
środa 17:00
czwartek 16:00
czwartek 17:00
piątek 16:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Zapraszamy do dołączenia pary
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
HoliDance- Intensywne Kursy Wakacyjne, poziom P4/S
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
HoliDance- Intensywne Kursy Wakacyjne, poziom P4/S
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Salsa partnerwork on1 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
od podstaw
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 8
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 15
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Ny Style
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 16
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 76
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
poniedziałek 22:20
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Wtorek 23.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
poniedziałek 17:00
wtorek 16:00
wtorek 17:00
środa 16:00
środa 17:00
czwartek 16:00
czwartek 17:00
piątek 16:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
poniedziałek 17:00
wtorek 16:00
wtorek 17:00
środa 16:00
środa 17:00
czwartek 16:00
czwartek 17:00
piątek 16:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
HoliDance- Intensywne Kursy Wakacyjne, poziom P4/S
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 8
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
HoliDance- Intensywne Kursy Wakacyjne, poziom P4/S
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Salsa partnerwork on1 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 2
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
S-open, kurs dwugodzinny
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
Zapraszamy do dołączenia panie
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
S-open, kurs dwugodzinny
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
Zapraszamy do dołączenia panie
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
poniedziałek 22:20
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Środa 24.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
poniedziałek 17:00
wtorek 16:00
wtorek 17:00
środa 16:00
środa 17:00
czwartek 16:00
czwartek 17:00
piątek 16:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
Zastępstwo Aga Starzyk
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
poniedziałek 17:00
wtorek 16:00
wtorek 17:00
środa 16:00
środa 17:00
czwartek 16:00
czwartek 17:00
piątek 16:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Salsa on2, od 28.08 zajęcia za Starzyka poprowadzi Artur
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Zastępstwo Sambor Julia
środa 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
HoliDance- Intensywne Kursy Wakacyjne, poziom P4/S
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
środa 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
Zastępstwo Aga Pawińska
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
HoliDance- Intensywne Kursy Wakacyjne, poziom P4/S
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Salsa partnerwork on1 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 3
Pierwsza godzina łączona z HoliDance partnerwork open Beti i Artura
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Zastępstwo za Łukasza Marek Domański
P3
Zajęcia 7
środa 19:30
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
środa 20:10
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 4
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
środa 20:45
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 5
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 139
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 140
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 25.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
poniedziałek 17:00
wtorek 16:00
wtorek 17:00
środa 16:00
środa 17:00
czwartek 16:00
czwartek 17:00
piątek 16:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
poniedziałek 17:00
wtorek 16:00
wtorek 17:00
środa 16:00
środa 17:00
czwartek 16:00
czwartek 17:00
piątek 16:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Zapraszamy do dołączenia pary.
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
HoliDance- Intensywne Kursy Wakacyjne, poziom P4/S
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
HoliDance- Intensywne Kursy Wakacyjne, poziom P4/S
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Salsa partnerwork on1 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 26.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
poniedziałek 17:00
wtorek 16:00
wtorek 17:00
środa 16:00
środa 17:00
czwartek 16:00
czwartek 17:00
piątek 16:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
poniedziałek 17:00
wtorek 16:00
wtorek 17:00
środa 16:00
środa 17:00
czwartek 16:00
czwartek 17:00
piątek 16:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 9
HoliDance- Intensywne Kursy Wakacyjne, poziom P4/S
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 10
HoliDance- Intensywne Kursy Wakacyjne, poziom P4/S
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Salsa partnerwork on1 Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 15
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 16
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open on2
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance- kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panów
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 21
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 61
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 22
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 62
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20

Sobota 27.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:

Niedziela 28.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
niedziela 13:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
S-open, kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
S-open, kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...