Poniedziałek 27.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 1
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE (w ramach LIVESTREAMU)
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 15
Salsa Ny Style on2, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P1/P2, zapraszamy Panów
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
BACHATA, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 24
Kurs dwugodzinny on2
MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE - LEKCJA ONLINE, FOOTWORK ON2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P1/P2, zapraszamy Panów
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Salsa Ny Style on2 kurs 2x w tygodniu
poniedziałek 19:05
czwartek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 25
Kurs dwugodzinny on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Ladies Class, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE W RAMACH LEKCJI
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P3/P4
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne, S-open social dancing
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 15
S-open
P3
Zajęcia 2
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P3/P4
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne, S-open social dancing
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 16
S-open

Wtorek 28.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 2
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE (w ramach LIVESTREAMU)
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 7
Zastępstwo za Ekina Piotr Romanow
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA ONLINE - LIVESTREAM
wtorek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P1/P2, zapraszamy Panów
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA ONLINE - LIVESTREAM
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
S-open kurs dwugodzinny
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Unisex, P-open
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P1/P2, zapraszamy Panów
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
S-open kurs dwugodzinny
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P3/P4
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne, S-open social dancing
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
P-open Ny Style on2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 16
Kurs ONLINE, UNISEX, LIVESTREAM
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P3/P4
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne, S-open social dancing
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 18
Salsa on2, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
S-open, kurs dwugodzinny
wtorek 21:15
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 11
Salsa on2
wtorek 22:30
wtorek 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
S-open, kurs dwugodzinny
wtorek 21:15
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 12
Salsa on2
wtorek 22:30
wtorek 23:30
PROWADZĄCY:

Środa 29.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Ladies Class, 75 min. MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE - LEKCJA ONLINE
środa 12:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE (w ramach LIVESTREAMU)
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE - LEKCJA ONLINE
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P1/P2, zapraszamy Panów
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
środa 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 17
Bachata P-open, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P1/P2, zapraszamy Panów
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
środa 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
BACHATA ADVANCED REPLAY, kurs dwugodzinny
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne, S-open social dancing
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
BACHATA ADVANCED REPLAY, kurs dwugodzinny
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P3/P4
zastępstwo za Łukasza - Dawid Mrowiec
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne, S-open social dancing
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Ny Style on2
środa 21:15
PROWADZĄCY:

Czwartek 30.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 4
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE (w ramach LIVESTREAMU)
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 8
Zastępstwo za Ekina Piotr Romanow
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P1/P2, zapraszamy Panów
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
P-open kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Salsa Ny Style on2 kurs 2x w tygodniu
poniedziałek 19:05
czwartek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 13
P-open kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P1/P2, zapraszamy Panów
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
P-open kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 14
P-open kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do dołączenia panów i pary
czwartek 19:30
czwartek 20:35
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P3/P4
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne, S-open social dancing
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 12
P-open MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do dołączenia panów i pary
czwartek 19:30
czwartek 20:35
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P3/P4
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne, S-open social dancing
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
Mambo Project by Edyta Czagowiec
czwartek 21:15
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:

Piątek 31.07

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 5
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE (w ramach LIVESTREAMU)
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 9
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P1/P2, zapraszamy Panów
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
BACHATA
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
SALSA on2
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 10
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P1/P2, zapraszamy Panów
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 13
Ny Style on2, kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P3/P4
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 9
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne, S-open social dancing
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 15
Kurs dwugodzinny
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 14
Ny Style on2, kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 9
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne P3/P4
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 10
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, zajęcia dwugodzinne, S-open social dancing
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 20:10
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 16
Kurs dwugodzinny
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Zapraszamy do dołączenia panie i pary
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Sobota 01.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 1
Crash course weekendowy, zapraszamy Panów
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash Course weekendowy, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Crash course weekendowy, zapraszamy Panów
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash Course weekendowy, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Crash course weekendowy, zapraszamy Panów
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash Course weekendowy, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 32
Klau Ladies Team online grupa zamknięta
10:00-13:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 33
Klau Ladies Team online grupa zamknięta
10:00-13:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 34
Klau Ladies Team online grupa zamknięta
10:00-13:00
PROWADZĄCY:

Niedziela 02.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 4
Crash course weekendowy, zapraszamy Panów
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash Course weekendowy, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
Brasil fit, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE - LIVESTREAM
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Crash course weekendowy, zapraszamy Panów
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash Course weekendowy, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 7
Dla pań solo, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE - LIVESTREAM
niedziela 13:35
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Crash course weekendowy, zapraszamy Panów
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash Course weekendowy, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:35
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 7
Mambo Project by Edyta Czagowiec
czwartek 21:15
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:35
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...