Poniedziałek 05.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Zastępstwo Monika Janowska i Piotr Romanow
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
od podstaw
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Zastępstwo Adrian Anasiewicz i Magda Gawron
poniedziałek 19:30
poniedziałek 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Salsa footwork challenge- intensywne wakacyjne kursy HoliDance
poniedziałek 20:10
wtorek 20:10
środa 20:10
czwartek 20:10
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 3
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 19
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
poniedziałek 19:30
poniedziałek 20:40
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Partnerwork S-open on2. Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 4
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 9
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 20
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 78
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
poniedziałek 22:20
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Wtorek 06.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Zapraszamy do dołączenia pary.
Zastępstwo Tomek Kulesza
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Zastępstwo Aga Pawińska
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 4
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Salsa footwork challenge- intensywne wakacyjne kursy HoliDance
poniedziałek 20:10
wtorek 20:10
środa 20:10
czwartek 20:10
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
Zapraszamy do dołączenia panie
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Partnerwork S-open on2. Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
Zapraszamy do dołączenia panie
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
6.08 jednorazowo połączone z HD footwork o 20:10 Agi i Starzyka
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
poniedziałek 22:20
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Środa 07.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 1
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Salsa on2, od 28.08 zajęcia za Starzyka poprowadzi Artur
.
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Zapraszamy do dołączenia panów
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Zastępstwo Monika Janowska
środa 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
Zastępstwo Patrycja Wiśniewska
P3
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 7
Zastępstwo Aga i Starzyk
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Zastępstwo Patrycja Wiśniewska
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Salsa footwork challenge- intensywne wakacyjne kursy HoliDance
poniedziałek 20:10
wtorek 20:10
środa 20:10
czwartek 20:10
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 1
Zastępstwo Aneta Socowa
środa 20:10
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 8
Zastępstwo Monika i Mayer
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
środa 20:45
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Partnerwork S-open on2. Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 7
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
Zastępstwo Aneta Socowa i Piotr Romanow
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 143
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 144
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 08.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Zapraszamy do dołączenia pary.
8.08 zastępstwo Tomek Kulesza
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
P3
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 4
8.08 kurs prowadzi Aga i Słoń
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
P-open
Zastępstwo Tomek Kulesza
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Salsa footwork challenge- intensywne wakacyjne kursy HoliDance
poniedziałek 20:10
wtorek 20:10
środa 20:10
czwartek 20:10
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 1
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
Partnerwork S-open on2. Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 09.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 19:05
wtorek 19:05
środa 19:05
czwartek 19:05
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 19
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Salsa footwork challenge- intensywne wakacyjne kursy HoliDance
poniedziałek 20:10
wtorek 20:10
środa 20:10
czwartek 20:10
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 20
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Partnerwork S-open on2. Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 25
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 65
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 26
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 66
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20

Sobota 10.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 1
Ny Style on2 crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Ny Style on2 crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Ny Style on2 crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy P-open
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
URBAN KIZ crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Salsa footwork challenge crash course weekendowy. UWAGA! W związku z występem tej grupy 11.08 w La Playa zapraszamy na warsztaty tylko osoby znające choreografię
sobota 16:00
sobota 17:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course weekendowy P-open
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
URBAN KIZ crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Salsa footwork challenge crash course weekendowy. UWAGA! W związku z występem tej grupy 11.08 w La Playa zapraszamy na warsztaty tylko osoby znające choreografię
sobota 16:00
sobota 17:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Crash course weekendowy P-open
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
URBAN KIZ crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:

Niedziela 11.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 1
Crash Course weekendowy
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Ny Style on2 crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Crash Course weekendowy
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Ny Style on2 crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
niedziela 13:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Crash Course weekendowy
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Salsa footwork challenge crash course weekendowy. UWAGA! W związku z występem tej grupy 11.08 w La Playa zapraszamy na warsztaty tylko osoby znające choreografię
sobota 16:00
sobota 17:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Crash course weekendowy P-open
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
URBAN KIZ crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Salsa footwork challenge crash course weekendowy. UWAGA! W związku z występem tej grupy 11.08 w La Playa zapraszamy na warsztaty tylko osoby znające choreografię
sobota 16:00
sobota 17:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Crash course weekendowy P-open
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
URBAN KIZ crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Crash course weekendowy P-open
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
URBAN KIZ crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-open, kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S-open, kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...