Poniedziałek 17.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 1
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, kontynuacja poziomu P3
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
wtorek 18:00
środa 17:00
środa 18:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE - LEKCJA INTERAKTYWNA, salsa Ny style on2 P-open
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
wtorek 18:00
środa 17:00
środa 18:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 30
Kurs dwugodzinny on2
FOOTWORK ON2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, kontynuacja poziomu P3
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, Salsa pojekombo (on1)
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 31
Kurs dwugodzinny on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne
poniedziałek 20:10
wtorek 20:10
środa 20:10
czwartek 20:10
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P-open, kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-open, kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, kizomba fusion
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P-open, kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S-open, kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 18.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 3
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, kontynuacja poziomu P3
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
wtorek 18:00
środa 17:00
środa 18:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
wtorek 18:00
środa 17:00
środa 18:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
S-open, kurs dwugodzinny
zastępstwo za Pati i Sambora - Kasia Zasada i Piotr Koziołkiewicz
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
S-open, kurs dwugodzinny
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne
poniedziałek 20:10
wtorek 20:10
środa 20:10
czwartek 20:10
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P-open, kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
P-open on2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE - LIVESTREAM
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, kizomba fusion
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P-open, kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Ny Style on2
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-open, kurs dwugodzinny
wtorek 21:15
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
S-open, kurs dwugodzinny
wtorek 21:15
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Środa 19.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 4
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, kontynuacja poziomu P3
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
wtorek 18:00
środa 17:00
środa 18:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE - LEKCJA ONLINE
zastępstwo za Przemka - Liana Lewińska
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
wtorek 18:00
środa 17:00
środa 18:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE - LEKCJA ONLINE
zastępstwo za Przemka - Liana Lewińska
środa 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE - LIVESTREAM
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE - LEKCJA ONLINE
zastępstwo za Przemka - Liana Lewińska
środa 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
BACHATA ADVANCED REPLAY, kurs dwugodzinny
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne
poniedziałek 20:10
wtorek 20:10
środa 20:10
czwartek 20:10
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
BACHATA ADVANCED REPLAY, kurs dwugodzinny
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, kizomba fusion
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P-open, kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Ny Style on2
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
środa 21:15
PROWADZĄCY:

Czwartek 20.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 5
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, kontynuacja poziomu P3
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
wtorek 18:00
środa 17:00
środa 18:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Zapraszamy do dołączenia panie
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
wtorek 18:00
środa 17:00
środa 18:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, kontynuacja poziomu P3
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open, kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE - LIVESTREAM
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open, kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne
poniedziałek 20:10
wtorek 20:10
środa 20:10
czwartek 20:10
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P-open, kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Urban Style
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, kizomba fusion
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P-open, kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
Mambo Project - grupa zamknięta, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
czwartek 21:15
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:

Piątek 21.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 7
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, kontynuacja poziomu P3
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 9
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
wtorek 18:00
środa 17:00
środa 18:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 9
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 10
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 17:00
poniedziałek 18:00
wtorek 17:00
wtorek 18:00
środa 17:00
środa 18:00
czwartek 17:00
czwartek 18:00
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
BACHATA
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 9
SALSA on2
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 10
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P1/P2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
P-open
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 19
Ny Style on2, kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne
poniedziałek 20:10
wtorek 20:10
środa 20:10
czwartek 20:10
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P-open, kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 20
Ny Style on2, kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, kizomba fusion
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 9
HoliDance 2020- intensywne kursy wakacyjne, P-open, kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
wtorek 20:10
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 20:10
czwartek 21:15
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Sobota 22.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy, P-open
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course weekendowy, P-open
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Crash course weekendowy, P-open
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Urban Kiz Tango Influence - crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy, S-open
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Urban Kiz Tango Influence - crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course weekendowy, S-open
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Urban Kiz Tango Influence - crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Crash course weekendowy, S-open
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:

Niedziela 23.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Crash course weekendowy, P-open
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Brasil fit, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE - LIVESTREAM
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Crash course weekendowy, P-open
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
dla Pań solo, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE - LIVESTREAM
niedziela 13:35
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Crash course weekendowy, P-open
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:05
sobota 14:10
niedziela 12:00
niedziela 13:05
niedziela 14:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Urban Kiz Tango Influence - crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Crash course weekendowy, S-open
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Urban Kiz Tango Influence - crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Crash course weekendowy, S-open
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Urban Kiz Tango Influence - crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Crash course weekendowy, S-open
sobota 16:00
sobota 17:05
sobota 18:10
niedziela 16:00
niedziela 17:05
niedziela 18:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:35
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Mambo Project - grupa zamknięta, MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU ONLINE
czwartek 21:15
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:35
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...