Poniedziałek 19.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
P-open, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Footwork UNISEX Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Zastępstwo Magda Gawron
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panie i pary
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Salsa Ny Style on2, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Zastępstwo Monika Janowska
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
Zastępstwo Bogusia Adryan
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panie i pary
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panów i pary
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 9
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Zastępstwo Piotr Koziołkiewicz
poniedziałek 19:30
poniedziałek 20:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panów i pary
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 7
Od 19.08 zajęcia odbywają się w formie jednogodzinnej o 20:10
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 1
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Zastępstwo Piotr Koziołkiewicz
poniedziałek 19:30
poniedziałek 20:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Ny Style on2. Od 26.08 zastępstwo za Starzyka Piotr Romanow
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
Od 19.08 zajęcia odbywają się w formie jednogodzinnej o 21:15
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 80
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:

Wtorek 20.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
P-open, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Footwork UNISEX Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Zastępstwo Tomek Kulesza i Klaudia Oleksak
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panie i pary
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Salsa Ny Style on2, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panie i pary
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panów i pary
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 6
Zastępstwo Magda Glińska i Piotr Koziołkiewicz
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 3
Zapraszamy PANÓW
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panów i pary
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Salsa on2, od 27.08 zajęcia za Starzyka poprowadzi Artur
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 4
Zapraszamy PANÓW
wtorek 20:10
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
poniedziałek 22:20
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Środa 21.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 3
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Footwork UNISEX Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Salsa on2, od 28.08 zajęcia za Starzyka poprowadzi Artur
Zastępstwo Klaudia Oleksak
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Zapraszamy do dołączenia panów
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panie i pary
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Salsa Ny Style on2, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panie i pary
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panów i pary
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 3
Zastępstwo Patrycja Wiśniewska
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
Z2
Zajęcia 4
Zastępstwo Patrycja Wiśniewska
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panów i pary
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 3
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
Zastępstwo Kuba Nowak
środa 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
.
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 1
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 147
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 148
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 22.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Footwork UNISEX Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
22.08 zastępstwo Tomek Kulesza i Klaudia Oleksak
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Zapraszamy do dołączenia pary
P1
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panie i pary
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Salsa Ny Style on2, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
22.08 zajęcia prowadzą Słoń i Clau
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panie i pary
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panów i pary
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
P-open
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panów i pary
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 3
Zastępstwo Agnieszka Pawińska
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 3
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
22.08 jednorazowo zajęcia połączone z S-open o 21:15, poprowadzą Sambor i Pati
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 4
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 23.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 16:00
wtorek 16:00
środa 16:00
czwartek 16:00
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P-open, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Footwork UNISEX Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 17:00
wtorek 17:00
środa 17:00
czwartek 17:00
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
23.08 17:00 zastępstwo Weronika Gronowska
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panie i pary
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Salsa Ny Style on2, Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 18:00
wtorek 18:00
środa 18:00
czwartek 18:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
piątek 17:00
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panie i pary
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
wtorek 18:00
wtorek 19:05
środa 18:00
środa 19:05
czwartek 18:00
czwartek 19:05
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 9
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panów i pary
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 23
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 10
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance, zapraszamy do dołączenia panów i pary
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
wtorek 19:05
wtorek 20:10
środa 19:05
środa 20:10
czwartek 19:05
czwartek 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 24
Ny style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P-open on2
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Intensywne kursy wakacyjne HoliDance
poniedziałek 21:15
wtorek 21:15
środa 21:15
czwartek 21:15
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 29
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 69
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 30
Praktis salsy liniowej
piątek 21:15
piątek 22:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 70
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20

Sobota 24.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 31
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 32
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00
OPEN LEVEL
Zajęcia 33
Salsa Cubana
sobota 20:00
sobota 21:00
sobota 22:00

Niedziela 25.08

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
niedziela 13:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 33
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...