Poniedziałek 20.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 6
poniedziałek 16:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
Ny Style on2
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
.
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Kurs 2x w tygodniu, zapraszamy do zapisów panów i pary
poniedziałek 17:00
środa 17:00
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 7
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 21
Ny Style on2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Zostały miejsca dla panów.
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 8
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 22
Ny Style on2 kurs dwugodzinny
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
S-open
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
UNISEX
poniedziałek 19:40
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 3
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
S-open
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 4
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 6
Ny Style on2, zajęcia 1.5h
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
poniedziałek 22:45
wtorek 22:20
czwartek 22:15
piątek 18:00
piątek 19:05
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 21.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
S3
Zajęcia 3
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
wtorek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
wtorek 17:00
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Zapraszamy do dołączenia panów
SREDNIOZAAW
Zajęcia 7
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
P1
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
P-open
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
S-open on1
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
wtorek 19:05
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Ny Style on2
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Z1
Zajęcia 5
Zapraszamy do dołączenia panów i pary
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 7
poniedziałek 22:45
wtorek 22:20
czwartek 22:15
piątek 18:00
piątek 19:05
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 12
Grupa choreograficzna
wtorek 22:20
PROWADZĄCY:

Środa 22.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 3
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
.
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
środa 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Kurs 2x w tygodniu, zapraszamy do zapisów panów i pary
poniedziałek 17:00
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panie i pary.
środa 17:00
środa 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
P-open
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny, zapraszamy do zapisów panie i pary.
środa 17:00
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
środa 18:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny, przestawienie z on1 na on2
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 3
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Bachata S/Z
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Tarraxinha
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
środa 19:40
środa 20:45
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny, przestawienie z on1 na on2
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
środa 20:10
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 6
Bachata S/Z
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny
środa 19:40
środa 20:45
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 3
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 5
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
P-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:

Czwartek 23.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 2
czwartek 16:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Izolacje 30 min
czwartek 16:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
basic
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
S3
Zajęcia 4
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny
.
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P-open kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Ny Style on2
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny
.
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
P-open kurs dwugodzinny
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Ny Style on2
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
Zastępstwo Aga Pawińska
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
S4
Zajęcia 7
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny, zostały miejsca dla panów
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 7
Zajęcia trwają 1.5h
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny, zostały miejsca dla panów
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 8
poniedziałek 22:45
wtorek 22:20
czwartek 22:15
piątek 18:00
piątek 19:05
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 24.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
Zapraszamy do zapisów panów i pary.
piątek 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Ny Style on2
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Zapraszamy do zapisów panie i pary
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open dla osób znających dobrze podstawy
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Bachata musicality - instrumenty cykl 4 spotkań
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
SALSA
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
S3
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Bachata
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 15
Ny Style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 9
Od 10.01 zajęcia w trybie jednogodzinnym o 20:10
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
Bachata
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 16
Ny Style on2
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
P-open
piątek 21:15
PROWADZĄCY:

Sobota 25.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy P-open (dla znających podstawy)
sobota 11:00
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course weekendowy P-open (dla znających podstawy)
sobota 11:00
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Crash course weekendowy P-open (dla znających podstawy)
sobota 11:00
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Crash course weekendowy P-open (dla znających podstawy)
sobota 11:00
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
Cz. II poziomu P1
sobota 15:00
sobota 16:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
Cz. II poziomu P1
sobota 15:00
sobota 16:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Kurs odbywa się w sobotę od 17:10-19:20
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Kurs odbywa się w sobotę od 17:10-19:20
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:

Niedziela 26.01

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy cz.2 (kontynuacja z 19.01)
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Brasil fit
niedziela 12:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy cz.2 (kontynuacja z 19.01)
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 15
Samba fit
niedziela 13:30
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy cz.2 (kontynuacja z 19.01)
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Crash course weekendowy
Cz. II poziomu P1
sobota 15:00
sobota 16:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Crash course weekendowy
Cz. II poziomu P1
sobota 15:00
sobota 16:00
niedziela 15:00
niedziela 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash Course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 51
1.5h
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny, grupa zamknięta
niedziela 19:30
niedziela 20:30
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Kurs dwugodzinny
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny, grupa zamknięta
niedziela 19:30
niedziela 20:30
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...