Poniedziałek 04.02

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Bachata dominicana unisex
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
S-open
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 1
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 7
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 3
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 8
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 4
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 55
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 56
ZOUK
poniedziałek 22:20
poniedziałek 23:30
PROWADZĄCY:

Wtorek 05.02

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 8
SREDNIOZAAW
Zajęcia 7
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
P1
Zajęcia 4
wtorek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 4
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
P2
Zajęcia 8
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny. UWAGA! Zostały miejsca dla panów.
wtorek 19:30
wtorek 20:35
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny. UWAGA! Zostały miejsca dla panów.
wtorek 19:30
wtorek 20:35
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
S2
Zajęcia 5
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:

Środa 06.02

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 1
środa 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
P-open on2
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
P3
Zajęcia 1
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
P3
Zajęcia 5
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
UWAGA! Zostały miejsca dla pań.
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Zapraszamy do dołączenia panów i panie
P1
Zajęcia 9
środa 19:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Zapraszamy do dołączenia pary
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
środa 20:45
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 5
Grupa choreograficzna- możliwość dołączenia po konsultacji z instruktorem
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
Zapraszamy do dołączenia pary
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 93
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 94
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:

Czwartek 07.02

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 6
SREDNIOZAAW
Zajęcia 8
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
Kurs dwugodzinny P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 3
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
Kurs dwugodzinny P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 4
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 7
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
UWAGA! Zapraszamy do dołączenia pary
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Kurs dwugodzinny S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
UWAGA! Zapraszamy do dołączenia pary
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 7
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Kurs dwugodzinny S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 08.02

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 7
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
Formacja bachatowa- grupa zamknięta
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
piątek 19:05
sobota 16:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Ny style on2 kurs dwugodzinny. Zapraszamy do zapisów panów i pary.
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
S-open kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
Formacja bachatowa- grupa zamknięta
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 5
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 8
Ny style on2 kurs dwugodzinny. Zapraszamy do zapisów panów i pary.
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
S-open kurs dwugodzinny
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 37
Salsa liniowa
piątek 20:10
piątek 21:15
Z2
Zajęcia 6
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 21
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 38
Salsa liniowa
piątek 20:10
piątek 21:15
OPEN LEVEL
Zajęcia 22
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:20

Sobota 09.02

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Warsztaty weekendowe LAB(oratory) - minimum 5 zajęć za sobą
sobota 10:00
sobota 11:05
niedziela 10:00
niedziela 11:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 2
Warsztaty weekendowe LAB(oratory) - minimum 5 zajęć za sobą
sobota 10:00
sobota 11:05
niedziela 10:00
niedziela 11:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty o improwizacji w bachacie. Poziom S-open
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
niedziela 12:10
niedziela 13:20
niedziela 14:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Warsztaty o improwizacji w bachacie. Poziom S-open
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
niedziela 12:10
niedziela 13:20
niedziela 14:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Warsztaty o improwizacji w bachacie. Poziom S-open
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
niedziela 12:10
niedziela 13:20
niedziela 14:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Zouk Flow crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 1
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Zouk Flow crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 2
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:

Niedziela 10.02

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
Warsztaty weekendowe LAB(oratory) - minimum 5 zajęć za sobą
sobota 10:00
sobota 11:05
niedziela 10:00
niedziela 11:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
Warsztaty weekendowe LAB(oratory) - minimum 5 zajęć za sobą
sobota 10:00
sobota 11:05
niedziela 10:00
niedziela 11:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Warsztaty o improwizacji w bachacie. Poziom S-open
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
niedziela 12:10
niedziela 13:20
niedziela 14:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
Warsztaty o improwizacji w bachacie. Poziom S-open
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
niedziela 12:10
niedziela 13:20
niedziela 14:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Warsztaty o improwizacji w bachacie. Poziom S-open
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:10
sobota 13:20
sobota 14:30
niedziela 12:10
niedziela 13:20
niedziela 14:30
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Rytmika w bachacie crash course weekendowy
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Zouk Flow crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Rytmika w bachacie crash course weekendowy
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
Zouk Flow crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
niedziela 16:00
niedziela 17:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 5
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 6
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...