Poniedziałek 18.02

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 6
Bachata dominicana unisex
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
poniedziałek 17:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
S-open
poniedziałek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 1
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
Ny Style on2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 2
poniedziałek 18:00
poniedziałek 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 5
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
poniedziałek 19:05
poniedziałek 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 3
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 7
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
poniedziałek 19:40
poniedziałek 20:45
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 6
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Uwaga! Zapraszamy pary
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 4
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 8
Ny Style on2
poniedziałek 20:10
poniedziałek 21:15
PROWADZĄCY:

Wtorek 19.02

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P2
Zajęcia 2
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
P1
Zajęcia 6
wtorek 17:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 7
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 3
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 2
wtorek 18:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 8
wtorek 18:00
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 7
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
P3
Zajęcia 2
wtorek 19:05
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
wtorek 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
wtorek 19:30
wtorek 20:40
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 7
wtorek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4

Środa 20.02

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P1
Zajęcia 3
środa 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 8
P-open on2
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
środa 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
P2
Zajęcia 7
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
środa 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 8
P4
Zajęcia 1
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
UWAGA! Zostały miejsca dla pań.
środa 19:05
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 7
Zapraszamy do dołączenia panów i panie
P1
Zajęcia 2
środa 19:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
środa 19:05
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Zapraszamy do dołączenia pary
środa 20:10
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
środa 20:45
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 7
Grupa choreograficzna- możliwość dołączenia po konsultacji z instruktorem
środa 21:15
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 8
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
S-open
środa 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 1
środa 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 97
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
WEST COAST SWING
środa 22:20
środa 23:25
OPEN LEVEL
Zajęcia 98
PRAKTIS BACHATOWY
środa 22:20
środa 23:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
WEST COAST SWING
środa 22:20
środa 23:25

Czwartek 21.02

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 8
P1
Zajęcia 2
Zapraszamy do dołączenia panów i pary.
P3
Zajęcia 1
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 4
wtorek 17:00
czwartek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 3
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 3
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 7
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 4
P-open
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S1
Zajęcia 4
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
Z2
Zajęcia 8
czwartek 18:00
czwartek 19:05
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 3
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
UWAGA! Zapraszamy do dołączenia pary
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 2
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
P3
Zajęcia 4
czwartek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
S2
Zajęcia 4
czwartek 19:40
czwartek 20:45
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
UWAGA! Zapraszamy do dołączenia pary
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
S-open
czwartek 20:10
czwartek 21:15
PROWADZĄCY:

Piątek 22.02

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P3
Zajęcia 1
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
piątek 17:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
piątek 18:00
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 5
Formacja bachatowa- grupa zamknięta
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 5
piątek 19:05
sobota 16:00
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 3
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
ZAAWANSOWANY
Zajęcia 6
Formacja bachatowa- grupa zamknięta
piątek 18:00
piątek 19:05
PROWADZĄCY:
Z3
Zajęcia 1
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 4
piątek 19:05
piątek 20:10
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 41
Salsa liniowa
piątek 20:10
piątek 21:15
Z3
Zajęcia 2
piątek 20:10
piątek 21:15
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 25
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:30
OPEN LEVEL
Zajęcia 42
Salsa liniowa
piątek 20:10
piątek 21:15
OPEN LEVEL
Zajęcia 26
Praktis zoukowy
piątek 21:15
piątek 22:30

Sobota 23.02

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty charytatywne dla Mateusza
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty charytatywne dla Mateusza- partnerwork mambo on2
sobota 10:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty charytatywne dla Mateusza- bachata dominikańska
sobota 11:00
PROWADZĄCY:
SREDNIOZAAW
Zajęcia 1
Warsztaty charytatywne dla Mateusza- on1 partnerwork
sobota 11:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty charytatywne dla Mateusza
sobota 12:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty charytatywne dla Mateusza- Bachata Fusion
sobota 12:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty charytatywne dla Mateusza
sobota 13:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty charytatywne dla Mateusza
sobota 13:00
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 3
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty charytatywne dla Mateusza
sobota 14:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty charytatywne dla Mateusza P-open on1
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty charytatywne dla Mateusza
sobota 15:00
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Warsztaty charytatywne dla Mateusza- Urban Kiz
sobota 15:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy on2
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 1
Crash course weekendowy Urban zouk
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy- Kizomba & Urban Kiz Musicality
sobota 16:30
sobota 17:40
sobota 18:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy on2
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 2
Crash course weekendowy Urban zouk
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 5
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Crash course weekendowy- Kizomba & Urban Kiz Musicality
sobota 16:30
sobota 17:40
sobota 18:50
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy on2
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 3
Crash course weekendowy Urban zouk
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P2
Zajęcia 6
sobota 17:10
sobota 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Crash course weekendowy- Kizomba & Urban Kiz Musicality
sobota 16:30
sobota 17:40
sobota 18:50
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 139
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:00
sobota 21:10
sobota 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 140
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:00
sobota 21:10
sobota 22:20
OPEN LEVEL
Zajęcia 141
Salsa Cubana & Rueda
sobota 19:30
sobota 20:00
sobota 21:10
sobota 22:20

Niedziela 24.02

Żelazna 59 - Centrum Dom Sztuki - Ursynów
Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Wiolinowa 14
P4
Zajęcia 4
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Technika tańca dla salseros i bachateros- crash course weekendowy
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 5
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 2
Technika tańca dla salseros i bachateros- crash course weekendowy
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 6
Crash course weekendowy
sobota 12:00
sobota 13:10
sobota 14:20
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 3
Technika tańca dla salseros i bachateros- crash course weekendowy
niedziela 12:00
niedziela 13:10
niedziela 14:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy on2
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 4
Crash course weekendowy Urban zouk
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy on2
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy
niedziela 17:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 5
Crash course weekendowy Urban zouk
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy on2
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
Z1
Zajęcia 19
niedziela 18:30
niedziela 19:30
PROWADZĄCY:
OPEN LEVEL
Zajęcia 1
Crash course weekendowy, unisex
niedziela 18:00
PROWADZĄCY:
P1
Zajęcia 6
Crash course weekendowy Urban zouk
sobota 16:00
sobota 17:10
sobota 18:20
niedziela 16:00
niedziela 17:10
niedziela 18:20
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 1
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
P4
Zajęcia 2
niedziela 19:30
niedziela 20:40
PROWADZĄCY:
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...