Salsa Libre - studio tańca

Od 2003 roku dzielimy się z Wami swoją pasją do nejfajniejszych tańców użytkowych: salsybachatykizombyzouka i udowadniamy, że każdy może nauczyć się tańczyć i cieszyć się swoją nową pasją na dedykowanych imprezach tanecznych!
Ponadto nie potrzeba "mieć swojej pary", żeby przyjść do nas na kurs! Przyjdź do nas na zajęcia, poznaj nowych ludzi i dziel z nimi swoją nową pasję :)

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas! [email protected] 

Poznaj naszych instruktorów – odwiedź dział O Salsa Libre - Instruktorzy

Salsa Libre to:

Najszersza oferta kursów
Znajdziesz u nas zarówno zajęcia w parach (pamiętaj! nie musisz przyprowadzać partnera/ki - znajdziejsz ją/jego u nas na zajęciach!): z salsybachaty, kizombyzouka jak i rozmaite zajęcia solo dla Pań!
Pełną listę kursów znajdziesz w dziale Zapisz się na kurs.

 
Dogodne lokalizacje w Twoim sąsiedztwie!

Salsa Libre ma dwie lokalizacje w Warszawie:
Centrum - Żelazna 59
Ursynów - Dom Sztuki / Wiolinowa 14
Lokalizacje wyposażone są w profesjonalne parkiety, lustra, zaplecze sanitarne. Do obu miejsc niezwykle łatwo dotrzeć komunikacją miejską i samochodem.Zobacz miejsca, w których prowadzimy zajęcia w dziale  O Salsa Libre > Lokalizacje


Społeczność, grupa przyjaciół
Salsa Libre to nie tylko studio tańca i klub. To również tętniąca życiem społeczność kursantów i instruktorów, spotykająca się na imprezach, imprezach (w naszym klubie i poza nim), uczestnicząca we wspólnych bliższych i dalszych wyjazdach.
W wolnych chwilach nasza społeczność kontaktuje się również na facebooku (oznaczając się na zdjęciach z imprez, oglądając filmy z pokazów i warsztatów, komentując je, wymieniając się opiniami).
Nasz fanpage na Facebooku www.facebook.com/SalsaLibre to największe wirtualne miejsce spotkań salseros z Warszawy, Polski i całego świata w polskim internecie.

Najlepsza kadra instruktorska
Salsa Libre zgromadziło wokół siebie unikalny zespół instruktorski. W jego skład wchodzą najzdolniejsi polscy tancerze oraz choreografowie specjalizujący się w salsie, zouku i pokrewnych tańcach oraz profesjonalni tancerze z krajów Ameryki Łacińskiej: Kuby, Kolumbii, Meksyku. Instruktorzy są naszą wizytówką - gdziekolwiek zabrzmią latynoskie rytmy, na salsotece, festiwalu salsy, konwencji zumby, spotkasz naszych charyzmatycznych tancerzy. Rozpoznasz ich z łatwością na parkiecie, na scenie czy na sali warsztatowej!
Poznaj naszych instruktorów – odwiedź dział O Salsa Libre > Instruktorzy
Dowiedz się więcej o międzynarodowych osiągnięciach naszych instruktorów grup tanecznych uczących się w Salsa Libre i odwiedź mapę ich podróży!

Salsa Libre - międzynarodowe centrum latynoskich rytmów
Salsa Libre działa na polskim i europejskim rynku od 15 lat. Od tego czasu stało się niemalże Mekką salseros z Polski i zagranicy. Nie ma miesiąca, w którym do SL nie przyjeżdżają światowej sławy instruktorzy, w imprezach nie biorą udziału salseros, bachateros i tancerze zouka z wszystkich zakątków Polski i Europy, uznani DJe z kraju i zagranicy. Chcesz być w centrum wydarzeń i poznawać z pierwszej ręki wieści z tanecznego świata - to jest miejsce dla Ciebie!


SPOŁECZNOŚCI
PARTNERZY
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...