Agnieszka Pawińska
Agnieszka Pawińska

Tańczy w zasadzie od dziecka, a rytmami latino zajmuje się już prawie 11 lat. Swoje umiejętności taneczne wspiera znajomością innych technik tanecznych takich jak taniec klasyczny, jazz, taniec współczesny czy hip-hop.

Ostatnie fascynacje: zouk, kizomba i tradycyjna bachata dominicana. Brała udział i występowała na jednych z największych kongresów salsy i bachaty w Europie.
Ma 8-letnie doświadczenie jako instruktorka w jednej z największych szkół tańców latynoskich w Warszawie. Po 10 miesiącach spędzonych w Hiszpanii wróciła naładowana inspiracjami i już nie może się doczekać aby podzielić się nimi na zajęciach!
Wideo z Agnieszka:
Kursy, które prowadzi Agnieszka:
Zobacz ostatnie newsy dla Agnieszka:
Bachata poziom P4 crash course Agnieszka & Piotr 10-11.04

Bachata poziom P4 crash course Agnieszka & Piotr 10-11.04

Jesteś na poziomie podstawowym-wyższym i chcesz intensywnie rozwijać się w bachacie? Mamy coś dla Ciebie! Wpadnij 10-11.04 do Salsa Libre na intensywny crash course na poziomie P4! Zajęcia poprowadzą fantastyczni instruktorzy
Aga Pawińska & Piotr KoziołkiewiczNie trać czasu i zarezerwuj miejsce już dziś!
Więcej
Salsa footwork challenge z Agnieszką - 20.03

Salsa footwork challenge z Agnieszką - 20.03

Salser@s! Nadchodzi wyzwanie! Jednodniowy, intensywny salsowy trening podczas którego nauczycie się ciekawego footworku pełnego róznorodnych elementów, które pozwolą Wam nie tylko na popracowanie nad szybkością, koordynacją i flow, ale także będą dla Was porządnym zastrzykiem ruchowych inspiracji. Crash course przygotowała dla Was jedna z naszych czołowych ambasadorek salsy
Agnieszka PawińskaZapraszamy w sobotę 20.03 stacjonarnie i online :)
Więcej
Bachata Advanced Basics - Aga & Nikita

Bachata Advanced Basics - Aga & Nikita

Bachater@s - nie jest tajemnicą, że im dłużej tańczymy nie tylko coraz bardziej rośnie liczba znanych przez nas kroków czy figur, ale rośnie także nasza świadomość ciała i ruchu, zrozumienie zagadnień technicznych oraz nasza wrażliwość na detal. Agnieszka Pawińska
Nikita Bubnov już od poniedziałku 22.02 o 19:05 zapraszają wszystkich średnio- i zaawansowanych bachater@s na głębsze spojrzenie na podstawy z zakresu prowadzenia i podążania w ramach nowego kursu o nazwie "Bachata Advanced Basics"!
Więcej
Dominican ladies styling open - crash course 18.04

Dominican ladies styling open - crash course 18.04

Dziewczyny! Już w niedzielę 18.04
zapraszamy na crash course
dominican ladies styling na poziomie open! To i
dealna propozycja dla wszystkich pań głodnych tradycyjnej bachaty lub chcących wzbogacić swoją bachatę sensual/fusion o tradycyjne elementy. Crash course weekendowy poprowadzi fantastyczna instruktorka Agnieszka Pawińska! Zajęcia dostępne są także online w ramach interaktywnej lekcji na zoomie.
Więcej
Grupa choreograficzna Aga & Roger

Grupa choreograficzna Aga & Roger

Przed Wami prawdziwa BOMBA! Salsowy projekt choreograficzny pod przewodnictwem dwójki pełnych pasji instruktorów, którzy wręcz oddychają salsą i poświęcili jej już spory kawał swojego życia. Agnieszka Pawińska i Ruggiero 'Roger' Palombella chcą podzielić się tą pasją z Wami podczas wyjątkowego projektu! Nabór już w środę 4.11 o 18:00. UWAGA! Projekt jest ogólnopolski i jest możliwość udziału w zajęciach (również castingu) online!
Więcej
Aga & Roger - kurs salsy kubańskiej

Aga & Roger - kurs salsy kubańskiej

Mamy to! W czwartki o 17:00 zapraszamy Was na kurs salsy kubańskiej dla początkujących
(2x50min.) Zajęcia poprowadzi wyjątkowy team instruktorski: 
Agnieszka Pawińska
i Ruggiero 'Roger' Palombella! Zajęcia z Agą i Rogerem to świetna propozycja dla tych zaczynających zupełnie od zera, jak i tych tańczących już inne style salsy i chcących rozszerzyć swój taneczny repertuar.
Więcej
Footwork on2 Starzyk & Aga

Footwork on2 Starzyk & Aga

Footworki we wtorki to legendarne już zajęcia, które niezmiennie przyciągają pasjonatów mambo w każdy wtorkowy wieczór. Mają one niepowtarzalną energię, której nie znajdziesz nigdzie indziej! ;)
Kurs we wtorki o 21:15 prowadzą fantastyczni instruktorzy 
Agnieszka Pawińska & Tomek Starzyk
Więcej
Aga & Nikita bachata fusion footwork

Aga & Nikita bachata fusion footwork

Nadchodzi Bachata Footwork! Pobaw się bachatowymi kroczkami, do bachatowej muzyki, w bachatowymi towarzystwie podczas regularnych zajęć z naszymi wspaniałymi instruktorami
Agą i Nikitą! To świetna okazja, by wnieść do Twojego tańca coś więcej :) Zapraszamy w każdy poniedziałek o 20:10 zarówno stacjonarnie w Salsa Libre jak i online. Startujemy już 5.10!
Więcej
Bachata crash course od podstaw 10-11.04 Aga & Piotr

Bachata crash course od podstaw 10-11.04 Aga & Piotr

Chcesz się nauczyć podstaw bachaty w 1 weekend i ruszyć na podbój parkietów? :)
Zapraszamy na zupełnie nowy weekendowy crash course zmysłowej bachaty od podstaw. Już 10-11.04 intensywne zajęcia poprowadzą zjawiskowi instruktorzy
Agnieszka Pawińska
 & Piotr KoziołkiewiczKurs odbywa się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59. W kolejny weekend kontynuacja na P2!
Więcej
Agnieszka Pawińska - Galeria
Raz, dwa, trzy...
Pięć, sześć, siedem...