Salsa Libre - studio tańca

Od 2003 roku dzielimy się z Wami swoją pasją do najfajniejszych tańców użytkowych: salsy, bachaty, kizomby, zouka i udowadniamy, że każdy może nauczyć się tańczyć i cieszyć się swoją nową pasją na dedykowanych imprezach tanecznych!

Ponadto nie potrzeba „mieć swojej pary”, żeby przyjść do nas na kurs! Przyjdź do nas na zajęcia, poznaj nowych ludzi i dziel z nimi swoją nową pasję 🙂

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas! [email protected]

Poznaj naszych instruktorów – odwiedź dział Instruktorzy

Salsa Libre to:

Najszersza oferta kursów

Znajdziesz u nas zarówno zajęcia w parach (pamiętaj! nie musisz przyprowadzać partnera/ki – znajdziejsz ją/jego u nas na zajęciach!): z salsy, bachaty, kizomby, zouka jak i rozmaite zajęcia solo dla Pań!

Pełną listę kursów znajdziesz w wyszukiwarce kursów na stronie głównej.

Dogodne lokalizacje w Twoim sąsiedztwie!

Salsa Libre ma dwie lokalizacje w Warszawie:

  • Główne studio tańca i klub: Centrum – Żelazna 59 lokal 202
  • Samo Centrum Wszechświata: Centrum/Wola – Chłodna 29 (wejście od Krochmalnej)

Lokalizacje wyposażone są w profesjonalne parkiety, lustra, zaplecze sanitarne. Do obu miejsc niezwykle łatwo dotrzeć komunikacją miejską i samochodem.

Społeczność, grupa przyjaciół

Salsa Libre to nie tylko studio tańca i klub. To również tętniąca życiem społeczność kursantów i instruktorów, spotykająca się na imprezach, imprezach (w naszym klubie i poza nim), uczestnicząca we wspólnych bliższych i dalszych wyjazdach.
W wolnych chwilach nasza społeczność kontaktuje się również na facebooku (oznaczając się na zdjęciach z imprez, oglądając filmy z pokazów i warsztatów, komentując je, wymieniając się opiniami).

Wyjątowi instruktorzy

Salsa Libre zgromadziło wokół siebie unikalny zespół instruktorski. W jego skład wchodzą najzdolniejsi polscy tancerze oraz choreografowie specjalizujący się w salsie, bachacie, zouku, kizombie i pokrewnych tańcach.
Instruktorzy są naszą wizytówką – gdziekolwiek zabrzmią latynoskie rytmy, na salsotece, festiwalu salsy, bachaty, konwencji zumby, spotkasz naszych charyzmatycznych tancerzy. Rozpoznasz ich z łatwością na parkiecie, na scenie czy na sali warsztatowej!
Poznaj naszych instruktorów – odwiedź dział Instruktorzy

Salsa Libre - międzynarodowe centrum latynoskich rytmów

Salsa Libre działa na polskim i europejskim rynku od ponad 20 lat. Od tego czasu stało się niemalże Mekką salseros z Polski i zagranicy. Nie ma miesiąca, w którym do SL nie przyjeżdżają światowej sławy instruktorzy, a w imprezach nie biorą udziału salseros, bachateros i tancerze zouka z wszystkich zakątków Polski i Europy, uznani DJe z kraju i zagranicy. Chcesz być w centrum wydarzeń i poznawać z pierwszej ręki wieści z tanecznego świata – to jest miejsce dla Ciebie!