Joanna Kaznodziej

Joanna Kaznodziej

Asi historia zaczęła się od zupełnie innej pasji – lekkoatletyki. Przez kilka lat zdobywała złote medale na mistrzostwach, ale zawsze marzyła o czymś więcej.

Niespełna cztery lata temu odkryła bachatę i od tego czasu tańczy z pasją i zaangażowaniem. Dla niej parkiet to miejsce, gdzie może wyrazić siebie i swoje emocje.

Ma na swoim koncie już kilka sukcesów, takich jak czwarte miejsce w konkursie Open Polish Bachata Championship 2022 w Chorwacji oraz półfinały konkursów Social Competition 2023 w Pradze i Social Competition El Sol Festival Spring 2023 w Warszawie.

Jednak to nie wszystko – Asia prowadzi także regularne zajęcia solo dla Pań i w parze z Dominikiem. Razem tworzą niezwykłą harmonię na parkiecie i przekazują swoją wiedzę i pasję innym miłośnikom bachaty. Poznaj Nas na naszym Instagramie : dominik_asia_bachata

 Przekazywanie wiedzy innym i widok uśmiechu na twarzach swoich kursantów sprawia jej ogromną radość. Nieustannie się szkoli i doskonali swoje umiejętności, by podbijać serca miłośników bachaty w Warszawie.

Nie tylko taniec wypełnia jej życie – uwielbia podróże i w wolnych chwilach oddaje się swojej drugiej pasji, malarstwu.

Znajdziesz mnie również na: