Ania Czubak

Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała już w wieku szkolnym, kiedy zaczęła uczęszczać na lekcje tańca towarzyskiego. Po drodze poznała precyzję baletu – jednak to nie była miłość.

Za sprawą znajomych poznała salsę kubańską, która pokazała jej ile można czerpać zabawy i radości z tańca. Spragniona nowych wrażeń zaczęła trenować pole dance a rozpoczynając studia rozpoczęła przygodę z salsą liniową. Taniec stał się nieodłączną częścią dnia i wreszcie w 2012 roku przyszła fascynacja Bachatą i Kizombą… i odkryła, że w tych stylach czuje się jak prawdziwy żeglarz na morzu.

Obecnie, nadal doskonali swój warsztat biorąc udział w licznych festiwalach w kraju jak i za granicą.
Jako jedna z nielicznych instruktorek w Polsce współtworzyła choreografię Urban kizombową oraz zdobyła certyfikat Instruktora Urban Kiz u twórców stylu. Współprowadziła warsztaty Urban Kiz m.in. z Jose Enrique Valerio podczas Kizz in Poland w Polsce,  All Stars Festival w Budapeszcie czy Bratislava Winter Festival; Ronie Saleh podczas Valentine Dance Festival w Berlinie oraz All Stars Festival w Budapeszcie oraz Mo Tora podczas Midi Station w Brukseli.

Na swoich zajęciach stawia na dobrą energię oraz naturalność ruchu. W tańcu ważne są dla niej emocje, interpretacja muzyki oraz kontakt z partnerem.